MUŽI - PŘIŠLA PRVNÍ PROHRA A TO V PŘÍMEM SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO, ŠANCE BYLY, NEZOUFEJME, VŠE JE JEŠTĚ PŘED NÁMA

V sobotu 21.10. jsme zajížděli k zápasu do Vrchlabí, kde jsme svedli boj s tamní rezervnou o první místo

Prostě s lepšíma soupeřem se nám hraje lépe.

Ač jsme měli hrát na umělce podle rozpisu a někteří kluci si kvůli tomu utratili peníze za nové turfy na zápas, tak jsme hráli na pěkném hřišti.

Zápas se musel líbit oku diváka, bylo to nahoru dolu, spousty šancí na obou stranách, bohužel mi neproměnili i ty tutové a soupeř nás trestal v každém poločase jednou.

Škoda, jak by to asi vypadalo, kdyby jsme proměnili aspoň jednu šanci.

Poprvé jsme v zápase nedali ani gól, poprvé jsme prohráli a poprvé spadli z prvního místa na druhé :)

Hráli jsme s kvalitním mladým soupeřem, kterému jsme byli podle mne vyrovnanou partií a celý zápas velmi s přehledem dobře opět odřídil zápas hlavní sudí Lebeda s pomezníma Pracným a Fejkem.

Největší šance na kopačkách a hlavě měli zajisté naši snajpři, jak Víťa Robku, tak Lukáš Andrle, pak ve velké šanci se objevil Martin Plch i Jirka Kobrýn.

Na Patriku Černotovi se na lajně vystřídali 3.hráči, tak si hodně zaběhal, dle některých přihlížejících asi nejlepší náš hráč zápasu, ale i ten náš Lukáš Andrle opět svedl mnoho soubojů, když na nic nečekal a soupeře napadal, škoda jen, že to nedokázali všichni, byla to docela fyzická prověrka pro náš tým.

V zápase se zranil Lukáš Čechovič, Filip Kňourek, Lukáš Andrle, Martin Plch, a někteří si dovezli zranění už ze čtvrtečního tréninku včetně trenéra Andrleho, tak jen doufáme, že se dají všichni brzy do kupy.

Na lavičku přijeli pomoc David Vrbata, Svaťa Robek, Tomáš Krákora, a jediný z nich se nedostal na plac Jakub Daniel.

Někteří se omluvili a někteří...je to na každém, zda chce hájit naše barvy, nikdy nikdo nebyl od nás vyhozen, sezonu jsme začali společně a blíží se teprve konec půlky, ale někteří prostě asi nemohou pomoc dobojovat i tak krásné umístění.

S každým se počítá, každý někdy potřebuje volno, je to jen na hráčovi, zda si vybojuje svůj flek nebo se na to ,,vybodne" a jde si jen zahrát, ač věřím, že všichni z týmu chtějí uspět a na konci sezony říct, že se podíleli na takovém úspěchu.

Zpět k zápasu, soupeř nás poprvé potrestal při špatném bránění a po druhé, když jsme při odkopu netrefili míč.

Ale do kut jsme běhali, tak soupeř se musel obávat o výsledek.

Lepší prohrát s fotbalovým soupeřem, škoda jen, že právě o první místo.

Nezoufejme, vždyť nás ještě čekají 2.zápasy podzimu a je před námi celé jaro.

I soupeř už okusil prohru.

Vše je jen v našich rukách a my se s tím porveme!

FC Vrchlabí B - Sokol Vítězná

2:0 (1:0)

Branky: Panýr, Hančovský.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 3:2.

Diváků: 105.

Dnešní duel lídrů tabulky byl zápasem neproměněných šancí z obou stran. Nakonec byli šťastnější domácí, kterým se podařilo alespoň dvě brankové příležitosti proměnit.

zdroj:https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-21-22-rijna-2017

FC VRCHLABÍ B:

Dnešní důležitý duel lídrů tabulky, který se odehrál na hlavním hřišti, byl zápasem neproměněných šancí z obou stran. Nakonec byli šťastnější domácí, kterým se podařilo alespoň dvě brankové příležitosti proměnit, kdežto hosté své možnosti v branku proměnit nedokázali. Vrchlabí se tedy vrátilo na první příčku okresního přeboru a na svého dnešního soupeře má náskok tři body. Na třetím místě se nachází celek Žacléře se ztrátou šesti bodů na naše mužstvo. V příštím zápasu vrchlabská rezerva hostí čtvrtý celek tabulky FK Poříčí.

zdroj: https://www.fcvrchlabi.cz/match/3909-fc-vrchlab%c3%ad-tj-sokol-v%c3%adt%c4%9bzn%c3%a1/

FOTO ZE ZÁPASU

PROGRAM MUŽŮ:

26.10. ČTVRTEK od 17:00 - trénink (sraz na hřišti, obuv jak na hřiště tak na umělku)

28.10. SOBOTA od 14:00 - 12.zápas doma s Volanovem

(o poločase slosování vstupenek o zajímavé ceny + 250 fanoušek naší facebookové stránky získá poukaz na 2piva a klobásu .-)