MUŽI - PŘIVEZLI I Z DOLNÍ BRANÉ 3 BODY! KDYŽ TICHOVSKÝ DAN Z LEVÉHO BEKA SI UDĚLAL VÝLET A DAL SNAD NEJRYCHLEJŠÍ GÓL OKRESU V 15 VTEŘINĚ ZÁPASU!

Soupeř ani mi jsme nečekali takový nástup!

Konečně jsme si dokázali, že to jde i bez Víti a jiných opor, nástup jak z krásného snu.

Víťa se na nás vyprd a místo něj musel na hrot Viliam Ulrych! :)

VTIP, Víťa Robek se na nás nevyprdnul, rozhodl se, že raději do zápasu nenaskočí hned, pač přijel velmi nachlazen, nakonec to nevydržel a ve druhém poločase vystřídal právě Vildu, který si první poločas dost zaběhal :)

Asi v 15 vteřině zápasu si udělal Dan Tichovský výlet z levého beka a prodral se až k zakončení, k údivu všech míč skončil v síti a Dan tak dal asi nejrychlejší gól okresu!

Soupeř se ani pořádně nerozhlídl a k druhému údivu všech roh Lukáše Andrleho skončil přímo v brance a konečně prolomil svou střeleckou smůlu, bohužel dalších asi 10 tutovek tohoto snajpra pak zas zůstali němé.

Po vedení 2:0 se soupeř trochu oklepal a my se stáhli z jeviště.

Po pravé straně prchl hráč soupeře, který centrovaný míč umístil na zadní tyč Danielovi branky, od které se míč odrazil na malé vápno k nohám spoluhráče soupeře a ten jen propálil vše co mu stálo v cestě 1:2.

Pak se hra vyrovnala do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu naši Sokolíci řídili tempo zápasu, soupeř měl asi 2 tutovky, jednu v přímém souboji vyhrál Daniel, kdy dobře reflexivně vyrazil střelu z blízkosti a druhá šance soupeře kdy míč z levé strany prošel v 88" po brankové čáře za druhou tyč mimo branku.

My, my ale měli asi 20 tutovek a to nám byl neuznán gól, když v souboji s brankářem vyhrál Martin Plch souboj ve vzduchu a míč hlavou dostal do branky, podle rozhodčího gól nebyl uznán pro faul na brankáře, hold když rozhodčí řekne, že ne, tak ne :)

Strážné - Sokol Vítězná

1:2 (1:2)

Branky: Tichovský Daniel, Andrle Lukáš

Rozhodčí: ŠOLC P.,PETRŮ J.,MLYNÁŘ P.

ŽK: 2:3

Diváků: 70

Asi nejrychlejší gól sezony, který padl už ve 20.vteřině a následný gól z rohu ve druhé minutě rozhodly utkáni hned na začátku. Opaření domácí se nedostali do hry ani po snížení Grégrem na 1:2. Když po přestávce nedokázal D. Brádler proměnit jasnou šanci, bylo vlastně rozhodnuto. Hosté pak ve velkém klidu dokráčeli zaslouženě pro tři body, když ještě neproměnili několik příležitostí.

Hosté napsali po zápase:

Začátek pro nás jak z nejhoršího snu .

První útok hostí , bezproblémový průnik po pravě straně a odražený míč z pětadvaceti metrů po střele nabíhajícího záložníka ,končí v naší síti . 0 : 1 ve 20.vteřině. Ale to nebylo vše . Po dvou minutách jsme vymysleli zbytečný roh a přímo z něj ,bez jakékoli teče skórovali hosté podruhé.0 : 2 ve 120.vteřině ! Pak teprve našim hráčům zazvonil budík a přece jenom začali být Vítězné rovnoceným soupeřem. Hra se vyrovnala ,a i když na naší straně špatných přihrávek moc neubylo, šance jsme si už vytvářeli. Po jednom centru ve 21.minutě se k odraženému míči dostal T.Grégr a pohotově vrátil do sítě 1 : 2 .Začali jsme mít navrch a vycítili šanci k obratu.Z velkého tlaku až do přestávky jsme však nic nevytěžili ,ale bylo před námi ještě 45minut . S větší snahou po srovnání jsme nastoupili do druhé půle ,ale když tu největší šanci mladý D.Brádler zahodil, jakoby jsme rezignovali a hrát úplně přestali. To byla voda na mlýn hostů , kteří hru úplně ovládli a začali si vytvářet jednu šanci za druhou . Dvě břevna a dva parádní zákroky L.Fesla nás jen se štěstím držely na dostřel. Ale se současnou kvalitou našeho kádru , kdy čekáme kdo další bude o víkendu chybět , prostě na lepší výsledky nemáme. Tentokrát si všechny tři body odvezla zaslouženě Vítězná.

Zdroj: https://www.fkstrazne.estranky.cz/clanky/komentare/fk-strazne---vitezna-1---2---1---2--.html

TEĎ NÁS ČEKÁ V SOBOTU 22.10. OD 15:30 DOMA DALŠÍ OŘÍŠEK, BANÍK RTYNĚ, TAK NÁM PROSÍM PŘIJĎTE DRŽET PĚSTI A POMOC PORAZIT DALŠÍ SILNÝ TÝM.

BĚHEM ZÁPASU SI MŮŽETE DÁT NĚCO DOBRÉHO V KLUBOVNĚ A O POLOČASE ZAS MŮŽETE NĚCO ZA VSTUPENKU VYHRÁT!