MUŽI - PŘIVEZLI I Z DOLNÍ BRANÉ 3 BODY! KDYŽ TICHOVSKÝ DAN Z LEVÉHO BEKA SI UDĚLAL VÝLET A DAL SNAD NEJRYCHLEJŠÍ GÓL OKRESU V 15 VTEŘINĚ ZÁPASU!

Soupeř ani mi jsme nečekali takový nástup!

Konečně jsme si dokázali, že to jde i bez Víti a jiných opor, nástup jak z krásného snu.

Víťa se na nás vyprd a místo něj musel na hrot Viliam Ulrych! :)

VTIP, Víťa Robek se na nás nevyprdnul, rozhodl se, že raději do zápasu nenaskočí hned, pač přijel velmi nachlazen, nakonec to nevydržel a ve druhém poločase vystřídal právě Vildu, který si první poločas dost zaběhal :) 

Asi v 15 vteřině zápasu si udělal Dan Tichovský výlet z levého beka a prodral se až k zakončení, k údivu všech míč skončil v síti a Dan tak dal asi nejrychlejší gól okresu!

Soupeř se ani pořádně nerozhlídl a k druhému údivu všech roh Lukáše Andrleho skončil přímo v brance a konečně prolomil svou střeleckou smůlu, bohužel dalších asi 10 tutovek tohoto snajpra pak zas zůstali němé.

Po vedení 2:0 se soupeř trochu oklepal a my se stáhli z jeviště.

Po pravé straně prchl hráč soupeře, který centrovaný míč umístil na zadní tyč Danielovi branky, od které se míč odrazil na malé vápno k nohám spoluhráče soupeře a ten jen propálil vše co mu stálo v cestě 1:2.

Pak se hra vyrovnala do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu naši Sokolíci řídili tempo zápasu, soupeř měl asi 2 tutovky, jednu v přímém souboji vyhrál Daniel, kdy dobře reflexivně vyrazil střelu z blízkosti a druhá šance soupeře kdy míč z levé strany prošel v 88" po brankové čáře za druhou tyč mimo branku.

My, my ale měli asi 20 tutovek a to nám byl neuznán gól, když v souboji s brankářem vyhrál Martin Plch souboj ve vzduchu a míč hlavou dostal do branky, podle rozhodčího gól nebyl uznán pro faul na brankáře, hold když rozhodčí řekne, že ne, tak ne :)


Strážné - Sokol Vítězná

1:2 (1:2)


Branky: Tichovský Daniel, Andrle Lukáš

Rozhodčí: ŠOLC P.,PETRŮ J.,MLYNÁŘ P.

ŽK: 2:3

Diváků: 70


Asi nejrychlejší gól sezony, který padl už ve 20.vteřině a následný gól z rohu ve druhé minutě rozhodly utkáni hned na začátku. Opaření domácí se nedostali do hry ani po snížení Grégrem na 1:2. Když po přestávce nedokázal D. Brádler proměnit jasnou šanci, bylo vlastně rozhodnuto. Hosté pak ve velkém klidu dokráčeli zaslouženě pro tři body, když ještě neproměnili několik příležitostí.Hosté napsali po zápase:

 Začátek pro nás jak z nejhoršího snu .

První útok hostí , bezproblémový průnik po pravě straně a odražený míč z pětadvaceti metrů po střele nabíhajícího záložníka ,končí v naší síti . 0 : 1 ve 20.vteřině. Ale to nebylo vše . Po dvou minutách jsme vymysleli zbytečný roh a přímo z něj ,bez jakékoli teče skórovali hosté podruhé.0 : 2 ve 120.vteřině ! Pak teprve našim hráčům zazvonil budík a přece jenom začali být Vítězné rovnoceným soupeřem. Hra se vyrovnala ,a i když na naší straně špatných přihrávek moc neubylo, šance jsme si už vytvářeli. Po jednom centru ve 21.minutě se k odraženému míči dostal T.Grégr a pohotově vrátil do sítě 1 : 2 .Začali jsme mít navrch a vycítili šanci k obratu.Z velkého tlaku až do přestávky jsme však nic nevytěžili ,ale bylo před námi ještě 45minut . S větší snahou po srovnání jsme nastoupili do druhé půle ,ale když tu největší šanci mladý D.Brádler zahodil, jakoby jsme rezignovali a hrát úplně přestali. To byla voda na mlýn hostů , kteří hru úplně ovládli a začali si vytvářet jednu šanci za druhou . Dvě břevna a dva parádní zákroky L.Fesla nás jen se štěstím držely na dostřel. Ale se současnou kvalitou našeho kádru , kdy čekáme kdo další bude o víkendu chybět , prostě na lepší výsledky nemáme. Tentokrát si všechny tři body odvezla zaslouženě Vítězná.


Zdroj: https://www.fkstrazne.estranky.cz/clanky/komentare/fk-strazne---vitezna-1---2---1---2--.html
TEĎ NÁS ČEKÁ V SOBOTU 22.10. OD 15:30 DOMA DALŠÍ OŘÍŠEK, BANÍK RTYNĚ, TAK NÁM PROSÍM PŘIJĎTE DRŽET PĚSTI A POMOC PORAZIT DALŠÍ SILNÝ TÝM.


BĚHEM ZÁPASU SI MŮŽETE DÁT NĚCO DOBRÉHO V KLUBOVNĚ A O POLOČASE ZAS MŮŽETE NĚCO ZA VSTUPENKU VYHRÁT!
         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY