MUŽI - PŘIVEZLI Z POŘÍČÍ 3.BODY, NADÁLE SI DRŽÍ 2.MÍSTO, A 3.BODY JE DĚLÍ JAK OD 1.MÍSTA, TAK OD 3.MÍSTA

Do čela tabulky střelců týmu se dostává Lukáš Andrle, který tak má na kontě celkem 11 zásahů a za ním je hned s 10 zásahy Víťa Robek.

Díky domácí výhře Baníku Žacléře, který doma hrál s Vrchlabím B 1:0, tak jsme se opět dostali na 3.body od 1.Vrchlabí, které má již letos padla, a Baník Žacléř je díky výhře za námi na 3.místě právě také o 3.body, ale to má také stejně jako my dohrávat zápas 11.11.

Před našim zápasem se již na půdě Poříčí odehrál jeden zápas B.třídy a tím hřiště nám dalo najevo, jak těžký souboj pro oba mančafty to bude.

Naštěstí jsme se porvali lépe se soupeřem i jeho hřištěm a zaslouženě vyhráli.

Od začátku jsme byli lepším soupeřem, ale domácí zlobili hlavně z brejků, když hlavně ze začátku jsme měli problém s důsledným obsazováním a soupeř měl více prostoru k pohybu.

Již v 5" po našem špatně kopnutém rohu, se míč dostává z vápna ven na vzdáleno 28m od branky Poříčí, kde se napřáhl Dan Tichovsky, kterou mu ještě obránce Poříčí tečuje a tím uklízí k tyči. 0:1 vedeme!

A v 15" Krákora ze středu hřiště dává levou nohou na levou stranu, kde nachází Pepíka Špůra a ten posouvá na Víťu Robka, ten obešel 2 hráče i gólmana a z lajny rohu uklízí do branky. 0:2.

Bohužel druhý útok soupeře jsme někde zaspali a Poříčí doráží vyraženou střelu, kterou snižuje 1:2.

Lukáš Andrle ještě uklidňuje náš tým a zvyšuje ještě do poločasu na 1:3.

Druhý poločas jsme se nenechali zaskočit a v 54" dostal Lukáš Andrle pas od Víťi Robka a zvyšuje na konečných 1:4!

Hra se pak odehrávala v poklidu, občas někdo vystrčil růžky, ale my si naši výhru pohlídali.

Dovolím si vyzdvihnout dnes Pepu Špůra, který odehrál jeden ze svých lepších zápasů.

FK Poříčí u Trutnova - Sokol Vítězná

1:4 (1:3)

Branky: Janas - Robek, Tichovský, Andrle 2x

Rozhodčí: Nývlt

Bez karet

Diváků: 50.

FK POŘÍČÍ

Tragický výkon domácích a jednoduchý přímočarý fotbal hostů rozhodli o osudu posledního podzimního zápasu v Poříčí. Hosté vedli střelou ze 30 metrů, která po malé teči obránce skončila  už v 6. minutě v bráně. V 15.minutě využil špatného postavení brankáře Robek a prakticky z brankové čáry skóroval. Domácí se pak na chvíli zvedli a po pěkné kombinaci a střele Bruse dorážel do branky Janas. O poločasovém výsledku 1:3 rozhodl brejkem z polovičky hřiště hostující Andrle. Ve druhém poločase to byl ze strany domácích jen zmar a chyby a tak na konečných 1:4 dal znovu Andrle. Hosté si tak zaslouženě odvezli 3 body.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-4-5-listopadu-2017