MUŽI - PROHRÁT DNES V TRUTNOVĚ BY BYLA OSTUDA, MUŽEM ZÁPASU KAREL KISS

Nejspíš asi jsme každý byly na jiném zápase, pač co píše soupeř, zní jako by on měl více míč na kopačkách, což z našeho pohledu není pravda.

Zkušenější tým Trutnova C prostě nestíhal, mi kombinovali a míč jsme měli více na kopačkách, první šanci jsme měli my, druhou soupeř, pak jsem měli více ze hry my, a to po celou dobu utkání. Tolik karet jsem nedostali ani za poslední zápasy.

Góly dávali jen ,,vítězňáci" a všechny šance pochytal muž zápasu Karel Kiss v brance, škoda jen chyby obrany v 84", nebýt ji, tak Karel by mohl slavit v premiéře i čisté konto.

Soupeř mohl jít do trháku z přísné penalty, osud chtěl a neproměnil ji, a tak když nedáš dostaneš, naštěstí jsme to byly my, kdo po poločase konečně prolomil střelecký práh, a kdo jiný by mohl dát gola z rohu hlavou, než Pepa Špůr 1:0.

Za dalších deset minut po pěkné kombinaci se dostal až před brankáře Vojta Vladeka, kde si udělal ,,pocem, kam jdeš" a v klidu uklidil na 2:0.

Mnoho šancí měl i dobře hrající Andrle, je radost se koukat jak se dostává do nich, ale ne a ne ta finálka.

Kdež to Martin Hlavatý si mezi obránci spracoval míč jak ,,ligový" hráč na hruď, hodil si míč za ně a zavěsil, to běžela již 80". 3:0.

MFK Trutnov C - Sokol Vítězná 1:3 (0:0).

Branky: Chvalina - Špůr, Vladeka, Hlavatý.

Rozhodčí: Seidel.

ŽK: 3:5.

Diváků: 30.

Domácí hráči vstoupili do utkání celkem dobře a s mírnou optickou převahou. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a hrozili z rychlých protiútoků, které byly velmi nebezpečné.

Hra se odehrávala převážně mezi vápny a moc gólových šancí vidět nebylo, a když, tak většina na straně domácích. Největší měli Chvalina a Rada, bohužel neproměnili, hoste svoji šanci po podběhnuti centru domácím brankářem také nedali. Poločas tedy skončil bez branek.

Ve druhém poločase tradičně začali domácím docházet sily a začala se projevovat rychlost a  mládí hostů. Pravděpodobně klíčový okamžik přišel kolem 50 min, kdy byl domácí Rada ve vápně faulován, bohužel střelec Jiránek zklamal. Od té doby se již naplno projevila převaha hostů a bylo otázkou času, kdy dají gól. Během chvíle nasypali domácím tři góly, domácí už jen snížili dobře atakujícím Chvalinou. Bojovnost dnes domácím nechyběla, ale neproměnili své šance, naopak hosté ano.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-15-16-zari-2018

Bojovné utkání, domácí celek měl šancí dost, tu největší po hodině hry, kdy neproměnil penaltu Jiránek. Soupeř trestal a během následné čtvrthodiny rozhodl o výsledku. Prohra krutá, ale mladší mužstvo Vítězné v Horňáku prokázalo své fotbalové kvality.

zdroj: FACEBOOK MFK TRUTNOV C