MUŽI - PRVNÍ PROHRA JARA, BOHUŽEL V BOJI O PŘÍČKY NÁS MŮŽE HODNĚ BOLET, V POŘÍČÍ UŽ PADLO VÍCE LÍDRŮ, PRVNÍ POLOČAS JSME PROHRÁLI ZASLOUŽENĚ ZA DEŠTĚ A BEZ NAŠÍ VĚTŠÍ CHUTI, ŠKODA JEN TUTOVKY ROBKA ZA STAVU 0:0, KTERÁ ZŮSTALA NĚMÁ,...

30.05.2016 14:47

DRUHÝ POLOČAS JSEM SOUPEŘE ZATLAČILI NA JEJICH POLOVINU DÍKY ZVÝŠENÉMU POHUBU, BOHUŽEL POZDĚ, A KDYŽ TAK NÁS ZASTAVOVALI ,,FAULY" DLE ROZHODČÍHO, KDY NÁŠ SKORO KAŽDÝ KONTAKT S HRÁČEM POŘÍČÍ BYL ODPÍSKÁN, ALE TŘEBA FAUL NA ROBKA VE VÁPNĚ, BYLA PÍŠŤALKA NĚMÁ, ZÁSLUHOU AKTIVITY BYL GÓL NA 3:1 ALE UŽ DOST POZDĚ, AČ JSME MĚLI JEŠTĚ MNOHO DALŠÍCH ŠANCÍ, ALE JEN 2 SKONČILI JEŠTĚ V SÍTI POŘÍČÍ, ALE K ÚDIVU VŠECH KROM LAVIČKY POŘÍČÍ, KDE SEDĚL I MAREK PILNÝ, KTERÝ NENÍ V ZÁPISE, JEDEN GÓL NEBYL UZNÁN PRO ŠPATNĚ POSTAVENÍ A DRUHÝ PRO ÚDAJNÝ FAUL, KDYŽ BRANKÁŘ POŘÍČÍ MÍČ STŘELU NAŠEHO ÚTOČNÍKA VYRAZIL NOHAMA A NEDRŽEL JEJ V RUKÁCH, TAK NÁŠ HRÁČ PŘI DORÁŽCE DOSTAL MÍČ AŽ DO BRANKY, JASNÝ GÓL, BRANKÁŘ POŘÍČÍ MÍČ NEDRŽEL V RUKÁCH, BOHUŽEL KROM POMEZNÍHO BYL PROTI OPĚT HLAVNÍ SUDÍ, A ČAS SE VLEKL A KDYŽ POŘÍČÍ NESPĚCHALO, TAK NESPĚCHAL ANI ROZHODČÍ :)

TAK JSME SI POBREČELI, A JEDEME DÁL, ASPOŇ ŽE NÁS BYLO ZASE 12

JEŠTĚ NÁS ČEKAJÍ 3 ZÁPASY, DOMA TŘEMEŠNÁ, VE VRCHLABÍ A DOMA POSLEDNÍ BOHUSLAVICE, TEĎ UŽ JE TO JEN TEORIE VELKÉHO TŘESKU, ZDA SE NÁM PODAŘÍ OBHÁJIT ASPOŇ 2 MÍSTO NEBO DOPADNEME I HŮŘ JAK 4...JE TO JEN NA NÁS, ZDA TO DOHRAJEME SE CTÍ A NEVY..., TAK NÁM DRŽTE PĚSTIČKY AŤ TO DÁME A ZÁVĚR SEZÓNY JEŠTĚ ŘÁDNĚ OSLAVÍM, KDYŤ JSME PROHRÁLI NA JAŘE JEN 1!