MUŽI - REFERÁT ZE ZÁPASU SE STARÝMA BUKAMA

1.MISTRÁK JARA 2016


STARÉ BUKY vs. SOKOL (na UMT v Trutnově)

2:6 (0:1)

Branky: 58" vlastní Pacák, 84"Palinkáš - 40",55"(PK),77" Vladeka, 50",59"Robek, 87" Krákora


Diváků: 40


Sestava Sokola:Daniel - Pacák, Tichovský, Ježek T., Čechovič L, - Krákora, Vladeka, Vojtíšek, Černota P. - Andrle L., Robek (bez střídání)


ŽK: 28" Vladeka, 36"Tichovský, 72" Ježek T.


Průměrný věk: 30,5 vs. 30,4 let

 

Něco málo z před sezónní přípravy:

Na soustředění jsme odjeli ještě s kádrem, který byl doplněn mladíky o Kubu Gábora ze Sokol Třemešná, který hrával ve Dvoře a bohužel na poslední chvíli se rozhodl dále ve Dvoře pokračovat, pak Martin Plch z FK Mostek se zatím nedohodl na hostování, uvidíme snad na podzim, a do seznamu zraněných se zapsali Erik Pivoňka a Filip Kňourek z Lázní Bělohrad, kterým jsme prodloužili hostování a snad brzy se mezi nás vrátí, z hostování se nám vrátili ,,snajpři" Lukáš Andrle z SK Miletín (1.A třída) a Vojta Vladeka z FK Jaroměř (Divize C), prodloužil hostování Míra Vojtíšek z TJ Kocbeř a začali s námi trénovat Lukáš Kalous a Patrik Znamenáček a po kratší pauze začal Ondra Poloprudský, stop ještě asi 4 zápasů má Martin Hlavatý, na Solovensku zůstal ještě Lubo Naštický s rodinou a stále je nezvěstný Michal Nguyen Van Tu,spousty hráčů se neukázalo a nebo ukončilo hostování, mezi nimi byl bohužel hlavně Jirka Vohnout, který zažádal, že chce na jaro zpět do Jiskry Kuks a střelec Michal Kotopulos z Chotěovic, a také Tomáš Mencl s Alešem Jaklem.


Tak to tu máme, po soustředění, pár trénincích a několika přátelakách jsme tu měli první mistrák s nepříjemným dlouholetým rivalem Sokol Staré Buky, které do toho to zápasu byli před námi a papírově lepší.


Na zápas se omluvilo hodně hráčů, což není již žádna novinka a tak na lavičce zůstal jen připraven hrající trenér Černota Jan.

Zápas začal s malým respektem a obavami, že nás je ,,11" a tím prvních 30 minut byl soupeř lepší a viditelnější na hřišti.


Soupeř nastoupil na začátku na hrotu bez ,,snajpra" Palinkáše a v brance Berky zastoupil Wonku a byl také posílen o pár nových tváří.


Hned na začátku zápasu jsme udeřili první, když jsme dostali balón za obranu Buků a brankář vytěsnil míč na roh.


Soupeř si následně vytvořil menší převahu a několi slibných šanci, které skončili buď mimo branku a nebo jej Daniel vytěsnil.


My jsme hrozili z protiútoků, které byli nevyužity do 39", kdy na ,,modré" dostal ,,namazáno" Vojta Vladeka, který se k tyči nemýlil a hned tak první start v této sezóně za Sokol si připsal cenný zásah.1:0.


Druhý poločas už byl převážně v naši režii a tak již ve 49" rychlým napadáním rozehrávky jsme vybojovali míč a lehce zvýšili našim nestárnoucím ,,snajprem" Víťou Robkem na 2:0.


V 53" jsme opět vyšší aktivitou, chutí po výhře a opět výborným presingem napadli rozehrávku obrany Buků, která ve vápně musela sáhnout po ,,ruční brzdě", což znamenalo penaltu pro nás, se kterou si opět poradil v klidu Vojta Vladeka 3:0.


Soupeř ale ještě úplně nesložil zbraně, a tak v 57" po levé straně prudký centrovaný míč nechtěně tečoval holeňovkou náš Ondra Pacák, který krásně uklidil míč k tyči, ale naši branky, a tak se bohužel zapsal také do střelecké tabulky, ale soupeře :) 3:1.


Buky si možná tím mysleli, že zavelí k obratu zápasu a ještě zápas zdramatizují, ale naopak Sokol soupeře dorazil v 59", když z levé strany centrovaný míč tečoval opět ,,snajper" Víťa Robek a zvýšil tak na 4:1.


Soupeř všechny své možnosti střídání vyplejtval a tak když se jim v 60" bohužel zranil hráč, tak dohrávali zápas v 10 a naopak, aby přišel větší klid na kopačky Sokola, tak přišel chaoz a otevřená hra, tím se hra hodně vyrovnala a soupeř začal víc zlobit, v 67" zastavil útok ještě Daniel.

 

Následně naše rychlá kombinační hra dopředu nevázla a tak v 76" tentokrát centr z prava uklidil Vojta Vladeka na 5:1 a tím i dokonal svůj první ,,hattrick" a zapsal se mezi přední příčku střelců Sokola a doufáme, že to není jeho poslední počin a ještě v dalších zápasech o něm hodně uslyšíme.

 

Následně otevřená hra na obou stranách znamenala tlak před oběma brankami, kterou v 84" po chybce při bránění využil bukovský ,,snajpr" Palinkáš a snížil na 5:2.

 

Ani ne za minutu v 85" ještě soupeř nastřelil z 35m naštěstí jen břevno a následně v 87" jsme rychle zas odpověděli na gól gólem, opět po rychlé akci přišel opět centr z pravé strany, když uklidil k levé tyči do protipohybu brankáře ,,snajpr" Krákora a zapsal se také na jaře do tabulku střelců a zvýšil svůj apetit.6:2.

 

Do konce zápasu jsme mohli ještě zvýšit skóre, ale to se nepodařilo, kopačky ,,snajpra" Lukáš Andrleho zatím jsou němé, ale právě on byl mnohdy strůjcem většiny gólu.


Teď nás čeká další ,,oříšek" v ,,DERBY" na horké půdě v Kocbeřích, kteří hlásili touhu po postupu a 2.místě, tak neseďte doma, je to kousek a přijeďte nám držet pěsti a fandit, budeme vás potřebovat, kdo nemůže, tak ať nám aspoň drží ty pěsti!!! .-)


Začínáme v 16:30 hodin v sobotu v Kocbeři.

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY