MUŽI - S LÍDREM JSEM UDĚLALI ASPOŇ BOD, AČ JSEM SAHALI I PO TŘECH

Hra byla relativně vyrovnaná, hrálo se nahrou dolu, kombinačně, první udeřil soupeř akcí na naši branku, když Tomáš Kareš smolně neudržel míč v rukou a soupeř jej dostal do branky, tím vedl hned ve 2.minutě, my ale ještě do konce poločasu otočili výsledek na 2:1, když se nejdříve prosadil na zadní tyč nový střelec Jakub Holouš a pak hlavou zvýšil Josef Špůr. Náš pohyb byl aktyvnější.

Kdež to ve druhý poločase náš výkon trochu polevil a soupeř se dostával na koně, a tak když jsem nevyužili šance my tak v 54" vyrovnal soupeř, následně se naše hra pomalu zvedala, ale již jsme nedokázli docílit branky stejně jako soupeř.

V penaltovém roztřelu byly šťastnější hosté, ač když Tomáš chytil ve třetí serii penaltu, tak jsem doufali, že Martin Hlavatý promění, ze srandy jsme se všichni postavili k němu zády, bohužl jsem zaslechli pouze jak se míč odráží od brankové konstrukce a tak ve čtvrté serii soupeř proměnil a my bohužel už ne.

Za pěkného počasí se musel fotbal vše líbit a všichni se museli bavit, remíza byla spravedlivá.

Sokol Vítězná - TJ Rudník 2:2 (2:1) penalty 3:4.

Branky: Holouš, Špůr - Jakoubek, Frýba.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 2:3.

Diváků: 50.

Hosté se v prvním poločase již ve druhé minutě po chybě domácího brankáře dostali do vedení. Domácí to nepoložilo a ve 21. min již vedli 2:1, poté byli domácí celý poločas mírně lepším mužstvem. Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali a podařilo se jim vyrovnat. Poté se hrál vcelku vyrovnaný zápas až těsně před koncem hosté byli mírně lepším týmem, ale nerozhodný stav již vydržel až do konce. V penaltovém rozstřelu jak je u domácích zvykem byli úspěšnější hosté a odvezli si bod navíc.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-7-9-zari-2018