MUŽI - VE STŘEDU TAKÉ ZAJÍŽDĚLI K PŘEDEHRÁVCE DO TŘEMEŠNÉ, A MĚLI SPLNIT REPARÁT Z PRVNÍHO KOLA, KDY DOMA PROHRÁLI

V tak nevšední den naposlední chvili naštěstí mohl i náš kapitán Lukáš Čechovič, do obrany jsme ukecali ať nám jde pomoc Ondra Pacák, který nám hodně pomohl, škoda, že jeho služeb nemůžeme využít více. I proto Ondro děkujeme!

 

Bohužel do zápasu nemohl nastoupit distancovaný Dan Tichovský a nemocný Martin Plch.

Na lavičce zůstal poloraněný Daniel a kdyby se něco stalo byl připraven i Marek Tichovský do poslední chvíle, který se bohužel do zápasu nedostal. Škoda že, se omluvil Míra Vojtíšek a z osobních důvodů zatím nemůže pomoc Ondra Poloprudský.

 

Mezi střelce se zapsal David Kracík. Když se k zakončení pořádně nedostal nikdo jiný.

 

Bohužel, do teď chválený rozhodčí Lebeda si trochu u nás z horšil známu, když neodpískal penalty 3:1 pro nás, důvodem byly údajně řeči hráčů a pak i následně přerušil slibnou akci, rozvíjející se pro nás na hranici velkého vápna soupeře, za řeči Černoty, kterou si myslím mohl nechat dohrát a hráči udělit kartu klidně později. Ale věc názorů.

 

Zápas nám ale neremízoval rozhodčí, míč se od nás odrážel jak od zdi, a většinou k soupeřovi, přihrávky byly nepřesné a nebo lítali opět zbytečně vzduchem. Pak se těžko můžeme dostat k zakončení, ani nevyužijeme sílu našich snajprů.

 

Bod na víc nám vychytal Vilda Ulrych.

 

 

TJ SOKOL Bílá Třemešná B - Sokol Vítězná

1:1 (1:1), penalty 1:2.

 

Branky: Jaroslav Jákl - D. Kracík.

 

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 1:2.

Diváci: 70.

 

Derby Královédvorska přineslo zaslouženou remízu. Obě branky padly v prvním poločase. Nejprve domácí poslal do vedení povedeným volejem Jarda Jákl, o sedm minut později srovnal David Kracík.

Hosté byli častěji na míči, ale jejich přemožitel z úvodního podzimního kola podal bojovný výkon a duel dovedl k cenné plichtě.

V penaltovém rozstřelu začínali kopat hráči Vítězné, hned první dva kopy ale neproměnili a zdálo se, že druhý bod zůstane doma. Jenže pak hned třikrát zaváhali domácí a rázem bylo vše jinak.

 

Zajímavostí duelu bylo, že se na hřišti potkali hned čtyři gólmani, kteří si ve Dvoře Králové zachytali za A mužstvo. Na domácí straně mezi tyčemi Jakub Vočka, u hostů Viliam Ulrych, na lavičce Jakub Daniel a ke všemu ještě rozhodčí Miroslav Lebeda.

 

 

V sobotu zajíždíme na horkou půdu Baníku Žacléř o boj ve středu tabulky, kde se musíme porvat o udržení v první šestce.

Hraje se už od 16:30 hod.

 

Tak nám držte pěsti a nebo s náma pojeďte fandit, odjíždíme od OMW v 15:00 hod.

 

 

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY