MUŽI - VEZOU Z MOSTEK 3.BODY, KDYŽ JIM DALI BŮRA

NA MOSTEK JSME JELI S JASNÝM CÍLEM, ODVEZT 3.BODY, COŽ SE NÁM PODAŘILO

Po celou dobu utkání nám pršelo, a vypadá to, že štěstí.

Za takového počasí jsme se snažili hru držet na zemi, právě v tu situaci jsme byli ve hře nejlepší.

Dnes odehrál střed zálohy Víťa Robek, kde vyplnil prostorovou díru mezi zálohou,útokem a zálohou,obranou.

Dnes se moc nedařilo obraně s rozehrávkou, zbytečně se sami dostávali pod tlak, ač naštěstí vše dopadlo dobře, hlavně i díky Vildovi v brance, který měl o něco více práce než minulý zápas, ale opět když bylo třeba, tak pochytal.

Za zmínku stojí i naše poslední střídání, do pole šel náš obtloustlý náhradní golman Daniel za Martina Plcha, to byla asi 88" a v 90" sám neatakován za velkým vápnem domácích se opřel do střeli takovým způsobem, že míč skončil od zadní tyče k údivu všech v brance domácích a tím dal zápasu jasný konec.


FK Mostek A - Sokol Vítězná

0:5 (0:2)

Branky: Krákora, Robek V., Andrle, Plch, Daniel

Rozhodčí: Trejbal

ŽK: 4:2

Diváků: 50

 

 

SOKOL:

,,Za deštivého počasí se na velmi dobře připraveném trávníku odehrálo derby se vším všudy.
Tento zápas nabídl hodně osobních soubojů, za Mostek nedohrál první poločas jeden hráč, tak snad bude v pořádku, stejně tak na straně hostů došlo k nucenému střídání. Ale pěkně popořádku ...
Již v 15. minutě bylo jasné, že Sokol bude dominantnějším, tvořivějším a útočnějším týmem, svědčí o tom jednak rozdílový gól a také další tři šance. Už v této době poprvé vystartoval domácí hráč Duchek jako papírový čertík po hlavním rozhodčím pro údajné ofsajdy (pozn. asistent laik) a bohužel nemohla být bez povšimnutí i hra domácího Záruby, který co souboj to souboj používal loket, jednou byla klika, že se na půlce nic nestalo.

Do přestávky vstřelil Sokol ještě jednu branku a to těsně před poločasem vytáhl skvělý zákrok náš brankář Vilda Ulrych. 

V kabině jsme byli upozorněni na to, že domácí mají silnější druhé půle a jsou zvyklí dotahovat.

Po přestávce jsme nastoupili vlažně a soupeř se snažil svými nesportovními akcemi rozvrátit naši hru, což ve 47. minutě vyvrcholilo roztržkou domácího Záruby, který zásadně řešil souboje lokty, a hostujícího Andrleho, kdy z této šarvátky odešli oba se žlutou kartou a asistent trenéra hostů odvedl hráče Andrleho od hráčů domácích ve spolupráci s matadorem Víťou Robkem, již v té době čelil náš asistent slovním útokům od domácího trenéra (pozn. náš asistent se před, v průběhu a ani na konci s domácím lodivodem vůbec nepotkal).
Další vývoj pokračoval ve stejném duchu a jednou bylo štěstím, že se na půlce nic nestalo, ale pak nepochopitelně skoro za rozhodnutého stavu (0:3) pro nás již v 75", kdy domácí brankář měl již míč v držení a Andrle již nehrál, naběhl Záruba opět loktem do hlavy Andrleho takovým způsobem, že mu šlo i o život, je jen zázrak, že po krátkém otřesu a nevnímání okolí nemá jiné následky.

Takhle se to pánové fakt nehraje, nedivím se pak rozhořčení Andrleho na adresu Záruby a pak našeho asistenta trenéra Mencla, který byl jako první na pomoc Andrlemu že ,,jen" slovně vytkl Zárubovi a pak i kapitánu domácích Dušanu Duchkovi, který ho chtěl vyhodit ze hřiště a slovně ho napadal. Hráči domácích dělali jako by nic a šli od zraněného a pak jsem zaslechl, že snad ještě Andrle simuluje.

To se fakt nikdo nemůže divit, že si vedení týmu chrání svoje hráče. A to je ještě nutné podotknout, že na přivolaná nosítka nikdo nereagoval.


Považujeme za smutné, že frustraci řeší autor článku na OFS nepravdivými a zkreslenými informacemi a poškozuje tak klub a manažery, do kterého odešli hráči z FK Mostek, protože zde mají lepší vedení a zázemí. Je naopak k zamyšlení, proč tolik odchodů do stejného klubu hráči učinili ... Ale nad tím se musí zamyslet hlavně domácí...


FK MOSTEK:

,,Hosté byli fotbalovější a v podstatě jen využili individuálních chyb v defenzívě domácích, kteří slepili sestavu na poslední chvíli s pomocí borovnického béčka. Snad jen poznámku o chování několika hostujících hráčů, kteří prošli FK Mostek (7) - "Poturčenec horší Turka." A celozápasové vyhrožování hostujícího asistenta Mencla hoďme radši do propadliště dějin."

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/pozvanka-na-vikendova-utkani-23-24-zari-2017

 

KRKONOŠSKÝ DENÍK: Vrchlabí B stále bez ztráty bodu, druhá Vítězná uspěla v derby

Trutnovsko - Drtivým výsledkem 7:2 skončil nedělní šlágr okresního přeboru, ve kterém fotbalisté vrchlabské rezervy přehráli soupeře ze Rtyně 7:2.

 

 

Nešlo zdaleka o jediný víkendový zápas, který skončil pětibrankovým rozdílem.

Podobně se dařilo Vítězné, Žacléří i Poříčí.
Zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/vrchlabi-b-stale-bez-ztraty-bodu-druha-vitezna-uspela-v-derby-20170925.html

 

 

Ještě si počkáme na referát z Mostek:

 

 

Tabulku střelců okresu oficiálně zatím vedou obě naše ,,čivavi" :)

Po 7.gólech má jak Lukáš Andrle tak i Víťa Robek!

 

 

PROGRAM:

28.9. ČTVRTEK od 16:30 hod. - v Bohuslavicích

30.9. SOBOTA od 16:30 hod. - doma s Podhůřím


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY