MUŽI - Z JÁNEK VEZEM JEN BOD A ČERVENOU KARTU

CELÝ ZÁPAS JSME JÁNSKÉ TLAČILI,

PŘED ZÁPASEM JSME SI ŘÍKALI, AŤ SE VYVARUJEME STANDARTEK,

NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE A DVA LACINÉ GÓLY ZE STEJNÉHO MÍSTA STANDARTEK, MINIMÁLNĚ DVĚ NEODPÍSKANÉ PENALTY NA NÁS

Jak je známo, jak cesta do Jánských bývá vždy těžká, nikdoneví jak se sejde soupeř, ještě před utkáním mělo být soupeře tak 7+1, na konec soupeř dal do kupy 12 hráčů.

Vše zkušení matadoři.

Náš tým mladý, který je měl utahat, ač jsme se snažili, tak se prostě nedařilo.

Před zápasem nás trenér Andrle upozorňoval na zbytečné rohy a standartky, které umí soupeř dobře zahrávat.

Od počátku jsme byly lepší tým, soupeř hrozil jen z dlouhých nakopávaných míčů.

My se snažili první poločas krotit míč na zemi.

Největší tutovka Lukáše Andrleho a pak mnoho dalších šancí zůstalo neproměněných, a jak bývá zvykem, tak soupeř párkrát upadl u vápna, a bohužel z pár standartek se ujali dvě, když u jedné načapal Daniela, který podcenil střelu na zadní tyč a při druhé, kdy Daniel měl být asi tvrdší, když
do něj dva hráči Jánských ,,nabourali" před zrakem rozhodčího, bohužel, rozhodčí jen pokrčil s úsměvem rameny.

Téma rozhodčí v tom to zápase by bylo na slohovku.

Ale když má pomezní příkaz od hlavního nesignalizovat fauli, ač naše byli mávány, tak na
nás ne. Divné že.

Ale to nebylo vše, kontakt náš na soupeře v okolí našeho vápna byl hned pískán, skoro každý, kdež to kontakt na nás a to dvakrát horší jak v okolí vápna, tak hlavně ty ve vápně zůstali jen s pokrčenýma ramenama.

No, jak to jen říci, soupeři, těžte se na zápasy do Jánek, takhle doma určitě jen tak nemohou prohrát a nedivím se, že na naších hráčích byla ,,frutrace", když neproměníme hodně šancí, dostaneme dvě laciné branky a hlavně, nás rozhodčí nenechá hrát ,,čistý" fotbal.

Takže jsem jen zvědav, kolik dostane náš Jirka za to, že mu ještě řekl ,,slušný název" jeho osoby.

Pro tohle fotbal fakt neděláme, ať vyhrává, ten kdo si to zaslouží, ale takhle, chápu, že Jánky potřebují každý bod.

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná

2:2 (2:1) pen. 3:2.

Branky: Janíček, Bartusik - Andrle, Robek.

Rozhodčí: Tryzna.

ŽK: 1:1.

ČK: 0:1 (Kobrýn).

Diváků: 50. (V zápise 0, na OFS 50, v Deníku 100, tak si vyberte :)

Utkání mělo jasného favorita, který to od svého vstupu na hřiště dával jasně najevo.

Hosté zahrozili už v první minutě když šel hráč hostů sám na Bernasinského, ale ten ho skvělím zákrokem vychytal.

Technicky lépe hrající hosté sice i nadále útočili, ale domácí tým nasadil dvě nové opory (Kryl a Šus) a navrátilce do sestavy (Bartusik) a tak dokázal držet vynikající hrotové hráče soupeře na uzdě.

Dokonce šel po perfektně kopnuté přímém kopu Janíčka do vedení.

Před odchodem do šaten dobře hrající hosté vyrovnali, ale dnes měl velký den domácí Michal Janíček a svým druhým přímým kopem s dorážkou Bartusika poslal domácí opět do překvapivého vedení.

Těsně po přestávce hosté zásluhou Robka opět dotáhli a snažili se o otočení zápasu.

To jim ale domácí již nedovolili, mohli naopak ze svých šancí po standardních situacích také skórovat, ale výsledek již vydržel do konce.

V nastaveném čase musel ještě za své slovní extempore vůči rozhodčímu pod sprchy Kobrýn z týmu hostí, z který frustrace, z pro ně ostudného výsledku, ke konci zápasu jen stříkala. Penaltový rozstřel zvládli lépe domácí.

Hosté byli sice jednoznačně lepším týmem, ale chyběla mu pokora vůči fotbalu a přemíra snahy o vstřelení branky je svazovala.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-9-10-zari-2017

Vítězná zaváhala. Na čele je teď Vrchlabí B

Trutnovsko - Fotbalisté Rtyně na hřišti Mostku museli hrát 54 minut bez vyloučeného hráče. I v oslabení ale svému soupeři vstřelili branku a z horké půdy si odvezli cenné tři body.

Na první příčce okresního přeboru se po sobotě usadil zatím nejofenzivnější tým podzimní části. Hráči vrchlabské rezervy v dosavadních čtyřech duelech nastříleli již 16 branek a po zásluze mají za zády všechny konkurenty.

Poslední i přes úvodní bodový zisk v sezoně zůstává nováček z Malých Svatoňovic, který vyrovnanou tabulku uzavírá.

zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/vitezna-zavahala-na-cele-je-ted-vrchlabi-b-20170910.html

Pro nás to znamená ponaučení do dalších zápasů, více se obrnit na takové situace, proměnit šance a nedostávat takové laciné góly. Zbytečně nefaulovat.

Nyní nás čeká další nováček soutěže z nedaleké Hajnice, takže pro některé z nás to bude ,,derby".

Tak nás v sobotu neváhejte podpořit od 17:00 hodin na našem hřišti, při tom si můžete dát něco dobrého a vyhrát něco zajímavého ve slosování vstupenek.

PROGRAM:

14.9. ČTVRTEK od 18:00 hod.TRÉNINK