MUŽI - ZÁPAS S KUKSEM, EXDIVIZNÍ ULRYCH VYCHYTAL ČISTÉ KONTO A OPĚT SE TREFIL SNAJPR VE VÝSLUZE VÍŤA ROBEK A S NÍM JEŠTĚ POPRVÉ ZA SOKOL VLÁĎA KŘÍŽ...

Zápas s Kuksem jsme zvládli, Víťa Robek se trefil dvakrát a hlavně jeho druhá střela z trestňku stála za podívanou, když vymetl šibenici. Trefil se i Vláďa Křížu a tak se zapisuje do tabulky střelců. Čisté konto si zapsal za Vítěznou exdivizní brankář Viliam Ulrych!

Sokol Vítězná - Jiskra Kuks

3:0 (1:0)

Branky: Robek 2x, Kříž

Rozhodčí: Seidel M., Herák V., Pohořelý J.st.

ŽK: 3:1

ČK: 0:0

Nervozita pokračuje, a tak na začátku nás soupeř zatlačil na naši polovinu, ale to trvalo asi prvních 15 minut, pak jsem se dostali za polovinu soupeře a pomalu jistě k jejich svatyni. Soupeř se pak převážně dostával k nám na polovinu nakopnutýma balonama, který buď posbírala obrana nebo s jistotou chytají exdivizní brankář Viliam Ulrych. Snažili jsme se kombinovat a dostávat hru z jedné strany na druhou. Postupem času jsme se dostali konečně až ke svatyni soupeře a výsledkem byl ve 23" gól Víťi Robka. Do poločasu nikdo už branku nepřidal.

Druhý poločas hned ve 49" byl na nás faul, asi 10 m od velkého vápna, ke střele se postavil opět Víťa a krásně umístěnou střelou do pravého vingle zvýšil náš náskok na 2:0. Tím Kusk již vysunul asi jeich nejlepšího hráče na hrot z pozice stopéra, ale sám toho už moc nezmohl, naopak na naše kopačky spadl větší klid a před 80" se do tabulky střelců zapsal i Vláďa Křížu a pečetil tím konečný výsledek na 3:0.

Bohužel začíná nám ochabovat tréninková morálka, až z toho v úterý 30/8 byl poprvé trénink úplně zrušen. Jinak do té doby trénovalo v průměru 10 hráčů! Což je super a snad to byla jen vyjímka to úterý. Nadále platí tréninky každé úterý a čtvrtek od 18:30 hod. na trénink odjíždí dodávka od OMW v 18:15 hod. V sobotu zajíždíme na horkou půdu Podhůří, tak komu se nechce doma pracovat, tak od 17:00 hod. v Podhůří a odjezd od OMW v 15:30 hod. místa se vždy najidou .-)