MUŽI - ZÁPAS V BOHUSLAVICÍCH ZACHRÁNIL SNAJPR VE VÝSLUZE, KTERÝ NÁM POMOHL...

Branky: Škop - Hlavatý (P), Robek V. 3x

Rozhodčí: Říha J., Pilný F.

ŽK: 3:1

ČK: 0:0

První gól dali Bohuslavice, když za naši obranu si naskočil na míč hlavou domácí Škop, hosté se do poločasu nedokázali prosadit ani když měli dvě ložené situace na malém vápně a opět spousty střel končilo mimo branku nebo zbytečnou kličkou do hráče na hranici vápna. A tak nás soupeř mohl tresta a zvýšit náskok na 2:0, ale golman Daniel penaltu chytil a tím své hráče nabudil na druhý poločas a Bohuslavice naopak ubrali na tempu.

Hned ve druhém poločase po pěkné akci vyrovnal Víťa Robek, který nám přijel pomoc, když máme Lukáše Andrleho ještě mimo hru. Obrat v zápase přišel po faulu na našeho hráče ve vápně, když penaltu proměnil Martin Hlavatý, následně se ještě dvakrát trefil Víťa Robek a určil tak výsledek na konečných 4:1 pro nás a dovršil své dílo v HATTRICK!

Ale nemůžeme se přeci spoléhat jen na Víťu a nebo až bude Lukáš...kdyť gól může dát každý, i brankář :)

Zápas nebyl ještě tak ,,ODJEŽDĚNÝ PO PRDELI", jak by měl, ale už to bylo lepší než minule. Teď nás čeká derby, kde k nám přijede bývalý spoluhráč Jirka Vohnout se svým týmem z Kuksu.

Jeslti si někdo myslí, že to bude jednoduché utkání, tak já ne, proto doufám, že nás příjdete podpořit, budeme vás potřebovat! .-)