MUŽI - ZÁPAS V PODHŮŘÍ

V sobotu 3.9. jsme zajížděli do Podhůří.

Tým Podhůří složený ze zkušených hráčů si počkal na naše chyby.

Za zkušenost si Podhůří nad naším mládím připišuje bod na víc a hlavně za neproměněné šance.

Troufnu si říct, že jsem měli 70 % ze hry, ale když nedáte gól, nemůžete vyhrát.

Harta Podhůří - Sokol Vítězná

2:2 (1:1)

Branky: Přívratský, Zdržálek - Hlavatý, Robek

Rozhodčí: Lebeda, Tandler, Mrkvička

ŽK: 1:1

ČK: 1:0

Ač jsme vedli díky gólu Martina Hlavatého z 35", tak ale Podhůří našlo rychlou odpověď a hned za tři minuty srovnalo, když po centru na hranici vápna si naskočil nevýše Přívratský 1:1.

Sokolíci měli více šancí než soupeř, ale střeli buď končili na konstrukci branky nebo vedle ní a tak poločas skončil 1:1.

V druhém poločase nadále Sokolíci tlačili soupeře a ten čekal jen na naše chyby, jednou z nich byl faul za hranicí velkého vápna a následně při ostré střele kdy Ulrych ještě střelu vyrazil, bohužel všichni ostatní naši borci zůstali stát jak při kovaní, ale asi 3 hráči Harty dobíhali sami k odražené střele a jedním z nich byl Zdržálek, který se nemohl netrefit, 1:2 pro domácí.

Sokolíci nic nevzdali a všechny síli dali do hry, za to jim bylo vyrovnání v 88" když se trefil náš snajpr Víťa Robek, bohužel jeho ještě minimálně dvě velké šnace skončili v náruči golmana a těsně na tyči, hlavně ta druhá byla asi 95 %, škoda.

Škoda, za odvedený výkon jsme si zasloužili 3 body, ale fotbal je o gólech.

A tak zápas skončil 2:2 a muselo se jít na penalty, ve které jsme propadli, škoda.

Teď nás čeká v sobotu Mostek doma už od 15:00 hodin!!!, tak nás přiďte podpořit, budeme to potřebovat a pak si můžete dát něco dobrého na hřišti a večer toho stihnete i víc :)