MUŽI - ZATÍM ÚSPĚŠNÍ, K MALEMU DÁRKU HONZOVI MENCLOVI PŘIDALI JAKO PŘÁNÍ VÝHRU NAD MALÝMA SVATOŇOVICEMA

Nováček přijel bohužel jen v 10, ale rval se jak lev, vydržel pouze poločas.

Trener mohl vyzkoušet v zápase novice Sváťu Robka, příležitost dostali i hráči z lavičky.

Soupeř ohrozil naši branku jen v první poločase centry, které si stáhl Daniel nebo obrana, střelu si defakto nevytvořili.

Šancí habafuk, ale co se dělo, v první poločase jsme ostřelovali kostel, v druhém jsme naštěstí už proměnili pár střel, které nepochytal golman hostí.

Naštěstí gól do šaten dal z trestňáku náš Víťa Robek, po poločase rozjel střelnici střídajcí Martin Plch, a po dvaceti minutách na hřišti završil skóre v 80" krásnou premierovou střelou z pravé strany na zadní tyč David Vrbata.

A jelikož měl náš Honza Mencl narozeniny až v neděli, tak jsme mu museli popřát už o poločase, tak ještě jednou všechno nejlepší Honzo!

Sokol Vítězná - TJ Sokol Malé Svatoňovice

6:0 (1:0).

Branky: Robek V. 2x, Plch, Krákora, Černota, Vrbata.

Rozhodčí: Šolc.

Bez karet.

Diváků: 40.

Hosté přijeli k zápasu pouze v 10 hráčích což již předem určovalo vývoj zápasu, domácí neustále dobývali obranný val hostů . V prvním poločase se  tento obranný val nedařilo překonat i díky dobrým zákrokům hostujícího golmana a tak teprve 1 min před přestávkou Robek z trestného kopu dostal domácí do vedení a do většího klidu. Ve druhém poločase se hrál prakticky již zápas na jednu branku a domácí v něm přidali dalších pět branek a opět díky hostujícímu gólmanovi jich nepadlo více.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-2-3-zari-2017

Malá kurizozitka ze zápasu, v zápise byl uveden střelec novic Svaťa Robek, ale kde pak, byl to náš ,,štírek" Víťa.

PROGRAM:

7.9. čtvtek trénink od 18:00 hod.

9.9. sobota 4.zápas v Jánských Lázních od 17:00 hod.

Soupeř Jánek na venkovní zápasy jezdí relativně polepen, někdy ani neodcestuje, ale na domácí se jejich tým složený ze zkušených hráčů trutnovska většinou sejde. Rozhodně nás čeka další těžší oříšek. Tak nám držte pěstí, ať nám slouží štěstí .-)