MUŽI !!!

CHOVEJME SE JAKO MUŽI, TUDÍŽ DOSPĚLÍ!!!


Tento týden se vůbec nepovedl. Myslím, že se jako tým už všichni známe, pokud ne, stačí se mě zeptat a já vám rád dám kontakt.


Trénujeme dá se říct pravidelně od nového roku každé úterý a čtvrtek a skoro každý víkend je přátelák. Vše je na našem webu či facebooku nebo se můžete zeptat.


Pavel Hauser, který dává na trénink nejen své autu, ale i čas, člověka, který doveze auto na benzinku a spousty jiných věcí a hlavně peněz, které všichni nevidí to přestane bavit, a vy sami to za něj dělat nebudete.


Bohužel, tento týden se nevyvedl. Začalo to nedělí, kdy jsme na zápas odjeli v 11 hráčích, některé omluvenky nepřišli vůbec a některé těsně před odjezdem. Díky nedělnímu zápřahu se po domluvě úterní trénink zrušil, aby se většina hráčů dala do kupy. Ale že na čtvrteční trénink se omluví opět pár hráčů, někteří těsně před a dokonce někteří vůbec! Tak to zacloumá nervama všech, hlavně Pavla Hausera, pak trenérů a pak hráčů zůčastněných.


Při tom stačí napsat blbou SMS nebo zavolat a hlavně za včas!


Jsou tu i hráči, kteří dojíždí z né malé dálky a když se jim nedá za včas vědět, tak projedou zbytečně peníze a to víc než stojí vaše sms nebo zavolání.


PROTO VEDENÍ NAPOSLEDY UPOZORŇUJE VŠECHNY HRÁČE CO MAJÍ OPRAVDU ZÁJEM HRÁT NA JAŘE ZA SOKOL VÍTĚZNÁ, ABY DALI O SOBĚ VĚDĚT ZA VČAS!!!


Nebo se může stát, že příště nepříjdou ti, co čekali na vás a vše pujde do řiti a hlavně to může omrzet Pavla Hausera!


Jsou za jisté výjmečné situace, nemoc, zranění...ale snad víte už týden do předu jak na tom jste a myslím si, že třeba ne na všech oslavách musíte být první, oni na vás rádi všichni počkaj a být na tréninku nebo zápase na pár hodin není nic tak hrozného, a hlavně to děláte i pro sebe!


OMLUVENKY PIŠTE OD TEĎ JEN A JEN PAVLU HAUSEROVI NA TELEFON 603 510 002 !!!


Zbytečně děláte zle ne jen sobě, ale celému týmu, tak nebuďte prosím sobečtí.

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY