NAŠE HŘIŠTĚ POD VODOU, TAK MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NEHRÁLA, ŽÁCI Z UMĚLKY Z VRCHLABÍ PŘIJELI NEPORAŽENI, MUŽI HRÁLI V TRUTNOVĚ NA UMĚLCE

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Bohužel proto že celý týden pršelo a nenašli jsme na hřišti píď místa, kde by se nedržela velká kaluž, tak jsem se s Úpicí raději dohodli, že zápas odehrajeme v jiném termínu, a vzhledem k tomu, že lepší počasí má přijít až od soboty, tak nabízíme Úpici termín 17.10. od 16:00 hodin.

Snad nám počasí bude přát.

PROGRAM MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

9.10. trénink od 17:00/17:30 - hala/umělka

11.10. trénink od 17:00 / 17:30 - hala/umělka

15.10. 8.zápas od 14:00 - 8.turnaj v Horňáku (soupeř Rtyně/MFK Trutnov dívky)

PROGRAM MINI PŘÍPRAVKY:

9.10. trénink od 17:00/17:30 - hala/umělka

12.10. 6.zápas od 16:30 - 6.zápas se Svobodou n.Ú. (sraz 16:00)

STARŠÍ ŽÁCI

Senzace, starší žáci přijeli z umělky z Vrchlabí bez prohry, když sehráli na tamní umělce dvojzápas s Podhůřím.

Nejdříve jej porazili a pak remízovali!

PODHŮŘÍ - SOKOL

2:5 (1:3)

PODHŮŘÍ - SOKOL

2:2 (1:2)

více později.

PROGRAM ŽÁKŮ:

10.10. úterý od 17:00 - trénink

12.10. čtvrtek od 17:00 - trénink

14.10. sobota od 12:30 - 10.zápas se Svobodou n.Ú. (sraz 12:00)

MUŽI

Ano, stále jsme v patách Vrchlabí a držíme si krásné druhé místo.

O doby, kdy se na stopéra vrátil kapitán Lukáš Čechovič a jistými zákroky Vildy v brance jsme nedostali již 5.zápasu za sebou branku!!!

Začátek se nám nepovedl, soupeř mohl dat i góly, nejvetší jejich šance přeskočila branku, ale fotbal je o gólech a ty jsem opět dávali my.

Po vstřelených gólech se naše hra zlepšila a zápas jsme zaslouženě vyhráli.

Konečně se trefil i Jirka Kobrýn.

MFK Trutnov C - Sokol Vítězná

0:4 (0:3)

Branky: Černota Patrik, Špůr Josef, Andrle Lukáš, Kobrýn Jiří

Rozhodčí: Seidel.

ŽK: 0:3.

Diváků: 30.

Na umělé trávě v Trutnově nastoupil domácí tým proti druhému celku soutěže s cílem bodovat.

Prvních 30 min. naznačovalo, že by se to mohlo podařit.

Trutnov měl více ze hry, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracoval.

Hosté hráli do této doby jednoduchý, ale důrazný fotbal a domácím nic nedovolili. Bohužel posledních 15 min. prvního poločasu se Trutnovu vůbec nevydařilo a hosté se dostali po laciných chybách do snadného třígolového vedení.

Domácí chtěli ve druhém poločase se zápasem něco udělat, bohužel, znovu po zbytečné ztrátě na polovině hostů, následoval rychlý brejk 0:4 a bylo po zápase.

Nicméně je nutno podotknout, že hosté vyhráli naprosto zaslouženě, potrestali každou chybu domácích a Trutnov za celý zápas nepustili do žádné šance, což je alarmující a máme na čem pracovat!

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-7-8-rijna-2017

MFK TRUTNOV C:

Prohra na umělce 0:4, poločas 0:3

Slibný začátek, hrozný konec, tak by se dal charakterizovat sobotní zápas Céčka na umělce v Trutnově proti Sokol Vítězná.

Našemu týmu vyšel vstup do zápasu, 20 minut byl lepší, poté však přišel čtvrthodinový kolaps, ve kterém jsme inkasovali 3 góly.

Od té doby soupeř v poklidu kontroloval hru a hlídal vítězství.

Ze strany Céčka už se spíše jednalo o fotbalovou parodii, kdy si nikdo nebyl schopen nahrát, míč zpracovat či dokonce vystřelit!

Slabý výkon je velkým varováním před dalším zápasem, kdy příští týden přivítáme lídra z Vrchlabí..

zdroj: FACEBOOK MFK TRUTNOV C

zdroj: https://www.mfktrutnov.cz/category/muzi/muzi-c/

SOKOL VÍTĚZNÁ:

později více

PROGRAM MUŽŮ:

12.10. čtvrtek od ? - trénink

14.10. sobota od 16:00 - 10.zápas doma se Strážnym (sraz v 15:00)

Náš příští soupeř Strážné, je na 11.místě se skóre 10:20 se 6.body.

V prnvím zápase doma vyhrál až na penalty nad Mostkem, pak prohrál v Trutnově 2:1, pak prohrál doma s Vrchlabím, a v Poříčí 1:3, pak doma prohrál i s Žacléřem 0:2, překvapením byla i prohra ve Svatoňovicích 3:2, prak prohráli zas na penalty v Jánských, pak doma i s Hájnicí 0:3, a až nyní výhrál předešlém zápase ve Vrchlabí na umělce s Podhůřím 2:3.

O výhru malem přišli po 70.minutě, když do 60minuty vedli 3:0.

Rozhodně není co podceňovat! Pro nás to je rozhodně jeden z dalších velmi důležitých zápasů.