NEDAŘÍ SE, NEDAŘÍ, PŘI KRÁSNÉM SLUNEČNU JE NAD VÍTĚZNOU ZAMRAČENO

PŘÍPRAVKA

V sobotu 3.6. zajížděla do Hostinného

Od 10:00 hodin hráli s Rudníkem, který budí respekt k naším hráčům z jejich výšky.

Ale naši nejmenší borci tentokrát byli odvážní a byli to právě oni kdo udeřil jako první, když první gól dal Eliáš Přiklopil po pěkné akci, kdy si 3 hráči přihráli.

Následně šel soupeř do vedení 1:3, ale Vašek Tulach svým výkonem pomohl až k vyrovnání na 3:3

Bohužel, stav se těžko držel s takovým soupeřem jako je Rudník, ale bojovnost se odepřít nemůže.

Sokol - Rudník 4:10

Branky: Vašek Tulach 3x, Eliáš Přiklopil 1x

Hned po malé pauze jsem šli bojovat s domácím Hostinným od 11:00 hodin, který má velmi šikovné hráče dobře vedené jejich trenérem.

Uvod zápasu jsme začli výborně, když nás bratři Přiklopilovi poslali do vedení 3:0, bohužel stav v takovém zápase se nedá udržet, do konce poločasu jsme dokonce prohrávali i 4:5, ale Sokolíci ještě dokázali srovnat na 5:5.

Druhý poločas jsme šli opět do vedení 6:5 gólem Vaška Tulacha, ale netrvalo dlouho a prohrávali jsme 7:9.

Pak přišla chvíle bojovitého Kubi Hlavatého, který tak dlouho bojoval, až míč dostal za záda golmana Hostinného,bohužel tím snížil jen na 8:9 a soupeř pak ještě přidal poslední branku.

Hostinné - Sokol 10:8

Branky: Erik Přiklopil 3x, Eliáš Přiklopil 2x, Vašek Tulach 2x, Kuba Hlavatý 1x

Za zmínku stojí, že i přes zranění 64 trefa Erika Přiklopila a 29 trefa Vaška Tulacha.

Bohužel opět jsme dostali spousty laciných branek, kdy se hlavně bude muset zaměřit na soustředění na hru, ale také musím říct, že spousty toho ještě pochytal.

Jediné co mě mrzí je, že obrana zapomíná hráče za zády, chodíme bránit 2až3 jednoho a tím uvolňujeme jiné hráče soupeře, kteří se pak jednodušejí dostanou na Michala. Při útočení sbíháme k sobě a tím blokujeme útočné akce, místo toho aby jsme šli do volného prostoru a mohli si říct o přihrávku. Bohužel se setkáváme čím dál víc se sobeckostí, kdy můžeme přihrát lépe postavenému spoluhráči, místo toho buď jdeme do více hráčů (,,proti zdi"), nebo zakončujeme ze špatné pozice. Při bránění se točíme hodně zády.

MÁME CO ZAS ASPOŇ TRÉNOVAT :)

Jinak musím celý tým našich nadějí pochválit za bojovnost, kterou provázeli až do konce. Snad jen to vítězství by už mohlo zas přijít proto potěšení :)

Nyní zajíždíme v neděli 11.6. do Rudníka, kde se nejprve od 9h hodin utkáme s domácím Rudníkem a od 10h s týmem St.Buky/Pilníkov.

MUŽI

NEDAŘÍ SE, NEDAŘÍ :(
ZE RTYNĚ VEZEME 3.PROHRU V ŘADĚ
NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE, CHYBY V OBRANĚ
GÓL NA 1:1 VE 45"
NA PRAVÉ STRANĚ NEDOHRÁL ZÁPAS POLORANĚNÝ KRÁKORA, KTERÉHO STŘÍDAL POLORANĚNÝ PLCH...
3 NEODPISKANE RUCE SOUPEŘE PŘI HŘE NA ZEMI
FAUL GOLMANA HOSTÍ MIMO VÁPNO JEN ZA ŽLUTOU
V 80" OPĚT FAUL NA VÁPNĚ SOUPEŘE BEZ POTRESTÁNÍ A DO TOHO ZÁPAS NEDOHRÁL ANDRLE LUKÁŠ, KTERÉHO MUSEL UŽ STŘÍDAT JEDINÝ NÁHRADNÍ GOLMAN DANIEL NA LAVIČCE

JEDNA POZITIVNÍ ZPRÁVA, ŘÍKEJTE MU PAN STŘELEC, VÍŤA ROBEK ZAS POKOŘIL 30 V SEZONĚ A NADÁLE VÉVODÍ VŠEM STŘELCŮM OKRESU!

BOHUŽEL, SPOLÉHAT JEN NA UMĚNÍ A ZKUŠENOST VÍTI NEMŮŽEME, POTŘEBOVALI BY JSME, KDYBY SI VÍCE NAŠICH HRÁČŮ VĚŘILO,  TROUFLO SI A NALADILO STŘELKY SPRÁVNÝM SMĚREM :)

NAŠE HRA SE TROCHU ZLEPŠILA, OPROTI PŘEDEŠLÝM DVOU ZÁPASŮM, BOHUŽEL KVŮLI ZRANĚNÍ A CHYBĚJCÍM HRÁČŮM JSME SNAD VÍC ANI NEMOHLI CHTÍT, A V TOM TO ZÁPASE JAK SE ŘÍKÁ BYLO PŘESNĚ ,,NEDÁŠ, DOSTANEŠ", 99% ŠANCE ROBKA NEBYLA VYUŽITA, A FAUL TICHOVSKÉHO PŘED VÁPNEM TÉMĚŘ V POSLEDNÍ MINUTĚ POLOČASU PŘIŠEL NEVHOD, KDYŽ STANDARTKU BRAVŮRNĚ ZAVĚSIL OD TYČE K TYČI ZA BEZMOCNÉHO ULRYCHA, A KDYŽ JSME SE VE DRUHÉM POLOČASE ZVEDLI K NÁPORU, TAK BOHUŽEL PŘIŠLA STUDENÁ SPRCHA PO CHYBĚ V OBRANĚ, KTEROU SOUPEŘ VYUŽIL, OSTATNĚ SOUPEŘ VYUŽIL Z MINIMA ŠANCÍ MAXIMUM.

CO ROZHODLO? NEPROMĚNĚNÁ ŠANCE KTERÁ NÁŠ NÁSKOK MOHLA ZVEDNOU NA 2:0, KAŽDOPÁDNĚ SOUPEŘ, NEMĚL DOHRÁVAT O 11 DO KONCE ZÁPASU, NEBOŤ FAUL V PRVNÍM POLOČASE BRANKÁŘE DOMÁCÍCH BYL PODOBNÝ, STEJNĚ JAKO U NÁS NA PODZIM A PRO NÁS BOHUŽĚL NEBYL VYLOUČEN A BYL POTRESTÁN JEN ŽK, ANI ZA PODOBNÝ FAUL VE DRUHÉM POLOČASE NYBYL KU PODIVU VŠECH NIKDO POTRESTÁN, DO TOHO ANDRLE BYL ZRANĚN, A TAK BRANKÁŘ DOMÁCÍCH MOHL VELMI DOBŘE PODRŽET SVŮJ TÝM SVÝMA ZÁKROKAMA, FAUL NA 1:1 PŘIŠEL V NESPRÁVNOU CHVILI A HRUBKA V OBRANĚ, KTERÁ PŘED TÍM 12 ZÁPASŮ DRŽELA TÝM NA NOHOU, PŘIŠLA TAKÉ V NEVHOD.

JE TŘEBA ZAPOMENOUT NA VŠE ŠPATNÉ A SOUSTŘEDIT SE NA BUKY, PROSTĚ JE MUSÍME PORAZIT!

V SOBOTU 10.6. NÁS ČEKÁ ZÁPAS SEZONY, HOSTÍME NA NAŠEM HŘIŠTI MLADÉ BUKY OD 17:00 HODIN

MLADÉ BUKY NÁS PŘEDSKOČILI O 2 BODY, NA ZAČÁTKU JARA NASBÍRALI 3 VÝHRY A PAK PROHRÁLI VE VRCHLABÍ A TROCHU SE TRÁPILI, PROHRÁLI SE STEJNĚ SILNÝMA TÝMAMA JAKO MY, TAKŽE ČEKÁME VYROVNANÝ ZÁPAS, MINULÝ TÝDEN PRÁVĚ PORAZILI 4:1 POŘÍČÍ NA JEJICH HŘIŠTI A TÍM SE DOSTALI PŘED NÁS, NA PODZIM JSME JE NA JEJICH HŘIŠTI PORAZILI 3:1, KDYŽ DO DNES SE JIM ASI ZDÁ O SOLU MÍRI VOJTÍŠKA :)

TJ Baník Rtyně - Sokol Vítězná

4:1 (1:1).

Branky: Černý, Prouze, Pavel, Zavra - Robek.

Rozhodčí: Pilný F.

ŽK: 2:1

diváků: 55.

Baník napsal po zápase na OFS:

V utkání týmů z čela tabulky se čekal především kvalitní fotbal. V úmorném vedru začal hostující tým aktivněji a zatlačil domácí hráče před branku. Výsledkem však bylo pouze nastřelené břevno. Po ospalé pětiminutovce se osmělil i domácí tým a zahrozil před brankou protivníka. Poté se zaskvěl zákrokem domácí gólman Seidel a vzápětí zahodili i rtyňští gólovou šanci. A tak se to střídalo na obou stranách až do konce první půle. Obě obrany byly středem dost prostupné, ale buď gólmani nebo nepřesnoti střelců drželi stále nerozhodný výsledek. Ten se změnil až ve 44.min., kdy domácí pokazili rozehrávku, poté propadli ve středu obrany a Robek dokázal dopravit míč do sítě. Vzápětí po rozehrání kopali domácí trestný kop a Černý s pomocí obou tyčí srovnal stav. Úvod druhé části utkání byl identický s první půli. Aktivnější hosté ovládli první čtvrthodinu, ale branku se jim i přes příležitosti nepodařilo vstřelit. V cestě jim stál buď domácí brankář nebo neschopnost trefit branku. Domácí naopak využili první větší chyby hostující obrany, když v 61.min. Prouza uklidil míč po přesné přihrávce do odkryté branky. Další hrubka hostů v 67.min. byla rozhodujícím momentem. Pavel uklízel míč do prázdné branky po přihrávce od Jaroše. Hostující hráči dřeli, snažili se vstřelit kontaktní branku, ale nebylo jim dopřáno. Naopak, v 88.min. přidal další gól domácích Zvara, když opět uklidil odražený míč do opuštěné poloviny branky. Vyrovnaný zápas tak nakonec skončil vysokou porážkou hostí.

KRKONOŠSKÝ DENÍK NAPSAL:

Šedesát minut hry se zdálo, že blíž k vítězství bude mít ve Rtyni dobře hrající Vítězná. Hosté však zahazovali jednu šanci za druhou a nakonec byli soupeřem potrestání. Lekci z produktivity jim v rozmezí šesti minut uštědřili Vítězslav Prouza a Josef Pavel. Bylo hotovo.

KŇOUREK FILIP NÁM UŽ LETOS NEPOMŮŽEŠ

Řádné zasedání DK OFS Trutnov ze dne 1.6.2017

Nepodmíněně:

Kňourek Filip - ID 93091026 (Vítězná) - 3 SUN od 28.5.2017                              §48/1 DŘ

Urban Patrik - ID 93090939 (Podhůří) - 2 SUN od 28.5.2017                               §48/1 DŘ

Hradecký Jan - ID 76110563 (J.Lázně) - 2 SUN od 28.5.2017                              §48/1 DŘ

Tringela Michal - ID 76061124 (Lánov) - 1 SUN od 29.5.2017                             §46/1 DŘ

ŽÁCI

Žáci zajížděli do Malých Svatoňovic kde se utkali nejdříve od 9:00 h. s dácíma, bohužel jim podlehli.

Ml.Svatoňovice - Sokol

4:2 (4:0)

Druhý zápas bohužel také nezvládli a prohráli i s Baníkem Žacléř.

Baník Žacléř - Vítězná

4:0 (0:0)

Nyní 10.6. v sobotu hrají doma, první zápas hrají od 10h se St.Bukama/Pilníkovem a pak od 12:30 s Jánskýma Lázněma.

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*