POSLEDNÍ MISTROVSKÝ TURNAJ SEZONY 2016/2017 ODEHRÁLA PŘÍPRAVKA NA DOMÁCÍM HŘIŠTI V PŘEDEHRÁVCE VE STŘEDU 14.6.2017

PŘÍPRAVKA

Po dohodě se soupeři přípravka nastoupila v předehrávce posledního kola na domácím hřišti již ve středu 14.6.2017 proti St.Bukám/Pilníkov a Rudníku.

Jako první za krásného počasí odehráli naše nejmenší naděje v 16:30h. proti St.Bukám/Pilníkov.

V zápase jsme zkoušeli hráče na různých postech, to nedělalo dobře, očividně si někteří hráči zvykli hrát obranu a někteří útok. Poločas jsme prohrávali pouze 2:3. Všichni hráči byli v zápase mdlý, trvala nám rozehrávka, aby jsme překvapili soupeře, špatně obsazovali a místo toho aby jsme napadali soupeře a nemohl rozehrát akci, tak jsme čekali do poslední chvíle, kazili se přihrávky, reakce byli opožděné, takhle jsme nemohli vyhrát. Oproti jiným zápasům Michal v brance chytal lépe, ale ještě furt by to chtělo více se soustředit na hru a sledovat míč, stále jsme dostávali spousty zbytečných branek, ale spousty jich také pochytal, tak si dal i gól, když chytl míč ze hry a výkopem překvapil golmana hostí, který si míč tečoval do branky.

Sokol - St.Buky/Pilníkov

4:6 (2:3)

Branky: Vikrot Andrš, Eliáš Přiklopil, Erik Přiklopil a Michal Palendal

SESTAVA: Michal Palendal, Erik Přiklopil, Eliáš Přiklopil, Viktor Andrš, Vašek Tulach, Alex Daniel, Matěj Mitták, Dominik Šemora, Jiří Hudok.

ELEVOVÉ:

Druhý zápas odehráli mezi sebou St.Buky/Pilníkov s Rudníkem 4:10

V průběhu mezi těmi to soupeři byli pozváni uplně ti nejmenší, aby si proti sobě zkusili zápas 3+0 na menší branky, hrané 2x 20minut. bez brankáře, který na podzim budeme hrát pravidelně v soutěži okresu s hráči 4-6 let.

ŽLUTÍ - MODŘÍ

6:4 (2:2)

Branky: Za žluté: Hudok Jiří 4x, Alex Daniel 1x, Karel Kiss 1x - za modré: Kuba Hlavatý 2x, Matyáš Veselý 1x, Lukáš Štajer 1x

Sestava:

ŽLUTÍ: Alex Daniel, Jířa Hudok, Matěj Kozár, Karel Kiss

MODŘÍ: Lukáš Štajer, Jindra Žaba, Matyáš Veselý, Šimon Záruba, Kuba Hlavatý.

Ve třetím zápase pokračovala naše mladší přípravka s Rudníkem.

Co se dělo bylo neskutečné!!!

Uplně jiný zápas než ten první.

Se setavou jsme promýchali, střídalo se okolo 2minut, připojili se Andrejka Hlavatá, Valča Žabová a Kuba Hlavatý, který vystřídal Alexe Daniela.

Akce střídala akci, bojovnost všech a přihrávky a střelba Vaška Tulacha a hlavně přehledné bránění Erika Přiklopila dotáhli tým do vítězného konce!

MY PORAZILI RUDNÍK, tomu nevěřili jak hráči, tak rodiče, ani snad Rudník, soupeř ke kterému budíme respekt jsme konečně porazili bez ostychu.

DĚKUJI HRÁČŮM ZA VÝKON, UDĚLALI JSTE MI RADOST!

Sokol - Rudník

11:9 (3:4)

Branky: Vašek Tulach 6x, Erik Přiklopil 1x, Eliáš Přiklopil 1x, Viktor Andrš 1x, vlastní 2x

SESTAVA: Michal Palendal, Erik Přiklopil, Eliáš Přiklopil, Viktor Andrš, Vašek Tulach, Kuba Hlavatý, Matěj Mitták, Dominik Šemora, Jiří Hudok, Andrejka Hlavatá, Valča Žabová.

PRO ZAJÍMAVOST, STŘELCI ZA JARNÍ SEZONU 2017:

STŘELCI JARA PO 11.KOLE:

72x Erik Přiklopil

39x Vašek Tulach

19x Eliáš Přiklopil

3x Dominik Šemora

3x Matěj Mitták

2x Viktor Andrš

1x Andrejka Hlavatá

1x Kuba Hlavatý

1x Michal Palendal

2x vlastní soupeře

CELKEM: 144 GÓLŮ

V sobotu 17.6. zajíždíme na mezinárodní turnaj do Pilníkova.

V sobotu zajíždí převážně starší na mezinárodní turnaj do Pilníkova, kde budeme hrát nejen proti Pilníkovu, ale i proti týmu z Německa a Polska.

Bohužel věková kategorie je od 8 let do 10, tak musíme vzít sebou jen ty větší a starší hráče.

Mezinárodní
fotbalový turnaj mládeže Pilníkov 2017

Harmonogram - sobota 17. 6. 2017

08:00 -  08:30      - příjezd účastníků

09:00  -  12:00     - fotbalový turnaj

12:00  -  13:00     - oběd

13:00 -  15:00      - fotbalový turnaj

15:00                      - vyhlášení výsledků a předání cen

17:00  -  18:00       - večeře

19:00                      - dětská diskotéka, volná zábava

Pravidla

Hřiště A - mládež 8 - 10 let (1/4 hřiště)

Hrací doba 2x15min

Při remíze se kope 5 penalt

Vítězství 3body, vítězství po penaltách 2body, prohra po penaltách 1bod

Pořadí určuje:         počet bodů
                                vzájemný zápas
                                skóre
                                penaltový rozstřel 5 penalt

Rozlosování

Hřiště A

9:00   Pilníkov x Marciszów

9:45   Vítězná x Profen

10:30 Pilníkov x Vítězná

11:15 Profen x Marciszów

13:00 Vítězná x Marciszów

13:45 Pilníkov x Profen

S tím, že oficiání odjezd od kabin je v 8hodin.

Sraz v Pilníkově v 8:30h.

V 9:45 h. hrajeme 1.zápas.

Ve 13:00 h. hrajeme poslední zápas a po něm plánujeme návrat do Vítězné.

Od 15:00 h. je na našem hřišti dětský den a po něm letní kino pro dospělé.

Nominace: Tulach Vašek, Michal Palendal, Erik a Eliáš Přiklopilovi, Viktor Andrš, Dominik Šemora, Matěh Mitták, Honza Saska, Tomáš Ježek, Andrejka Hlavatá, Valča Žabová.