POZVÁNKA NA FOTBALOVOU SOBOTU 22.4.2017

21.04.2017 09:25

PŘÍPRAVKA

NEJDŘÍVE SE NAŠI NEJMENŠÍ UTKAJÍ V HOSTINNÉM OD 10:00 HODIN SE SPOJENÝM TÝMEM PILNÍKOV/ST.BUKY A PAK HNED OD 11:00 HODIN S DOMÁCÍM HOSTINNÝM.

ŽÁCI

TI ZAČNOU V 11:15 HOD. V PODHŮŘÍ S M.SVATOŇOVICEMA A PAK VE 12:30 S DOMÁCÍM PODHŮŘÍM O PŘÍMÝ SOUBOJ O 3.-4.PŘÍČKU.

MUŽI

HRAJÍ OPĚT DOMA S TÝMEM JÁNSKÝCH LÁZNÍ OD 17:00 HODIN NA NAŠEM HŘIŠTI, KTERÝ MINULÝ TÝDEN NEODJEL ANI K ZÁPASU DO RTYNĚ, KDYŽ NEDAL DO KUPY DOSTATEK HRÁČŮ A TAK DAROVAL ZDARMA 3.BODY RTYNI A TO NEMLUVĚ, ŽE JE ČEKÁ ZBYTEČNÁ POKUTA.

PŘED TÍM PROHRÁLI DOMA SE STRÁŽNÝM 1:2 DOMA A V PRVNÍM KOLE PROHRÁLI NA UMĚLCE V TRUTNOVĚ 3:0 SE STARÝMA BUKAMA.

JÁNSKÉ LÁZNĚ JSOU NA 10.MÍSTĚ SE SKÓRE 38:40.

KAŽDOPÁDNĚ TENTO TÝM NENÍ RADNO PODCEŇOVAT, KDYŽ PŘIJEDE V PLNÉ SÍLE, TAK TAM JSOU HRÁČI ZVUČNÝCH JMEN, A NA PODZIM TO BYLI ONI, KDO NÁM U NICH UDĚLIL LEKCI Z PRODUKTIVITY, KDYŽ NÁS PORAZILI 1:5.

O POLOČASE BUDE OPĚT SLOSOVÁNÍ VSTUPENEK O ZAJÍMAVÉ CENY A V KLUBOVNĚ NA VŠECHNY SOKOLÍKY ČEKÁ HOŘKÝ MOK A K NĚMU DOBRÉ MASÍČKO NEBO LUXUSNÍ XXL KLOBÁSKA ČI PÁREK.

DÁLE VÁS ZVEME NA FOTBAL V OKOLÍ OD NEJNIŽŠÍ TŘÍDY AŽ PO LIGU V ČECHÁCH:

OKRESNÍ PŘEBOR

OKRESNÍ SOUTĚŽ VÝCHOD