PŘÍPRAVKA - PŘED NOVOU SEZONOU ODEHRÁLA V PÁTEK A V NEDĚLI PŘÁTELÁKY, OBA VYHRÁLA!

Nejdříve přípravka odehrála v pátek 25.8. na našem hřišti přátelák s týmem RMSK Cidlina.

Kde jsme se báli síly soupeře a náš tým posílili od 2 hráče ročníku 2007, po sléze jsme týto dva hráče odvolali, utkání bylo vyrovnané, jen v brance nám musel odchytat Nicolas Pour.

Zůčastnili se: Erik a Eliáš Přiklopilovi, Kuba a Ája Hlavatý, Valča a Jindra Žabatý, Vašek Tulach, Dominik Šemora, Nicolas Pour, Jiří Hudok, Matěj Bláha.

Sokol - RMSK Cidlina

6:4

Soupeř byl velmi technicky dobře vybaven, poslušně hrál a poslouchal pokyny svých trénérů. My, ale byli dravější a lépe své šance.

V neděli 27.8. jsme odehráli další přátelské utkání v Dolní Kalné s týmem Borové .

Přátelák jsme rozdělily na 3x20minut.

První poločas chytal Eliáš Přiklopil a vyhráli jsme 8-1.

branky dávali: Ája 1x, Vašek 4x, Erik 3x.

Druhý poločas chytal Erik Přiklopil a vyhráli jsme 8-0

branky dávali Eliáš 4x, Vašek 4x.

Třetí poločas jsme vyhráli 14-2

branky dávali Ája 2x,Erik 3x, Vašek 6x,Eliáš 2x, Adámek 1x.

Sestava-Eliáš Přiklopil,Erik Přiklopil,Vašek Tulach,Valča a Jindra Žabovy,Ája a Kuba Hlavatý,Adámek Miták .

Jinak všichni hráči mají velkou pochvalu za pěkné kombinace a hlavně nahrávky, byli super.Zasloužené vítěství 30 -3.

Všem moc děkuji za pěkný výkon v zápasech. Za odměnu od soupeře jsme dostali velký sladký meloun, děkuji Petr Přiklopil trenér.

Plán na týden 28.8.-3.9.:

V pondělí 28.8. je volno

Ve středu 30.8. od 17:30 hod - trénink

V sobotu 2.9. od 11:00 hod - 1.MISTROVSKÝ TURNAJ NA HŘIŠTI V HORNÍ STARÉM MĚSTĚ V TRUTNOVĚ, soupeři: MFK Trutnov B, Baník Žacléř.