PŘÍPRAVKA - SE ROZLOUČILA SE SEZÓNOÚ 2015/2016

POSLEDNÍ AKCÍ PŘÍPRAVKY SEZÓNY BYL PŘÁTELÁK V DOLNÍ KALNÉ

(Děkuji opět za hezké foto na památku panu Čermákovi)

Z leva trenér Jakub Daniel a Pavel Hauser.

Z leva Jiřík Hudok, Mates Veselý, Alex Daniel, Máťa Bláha, Vašek Tulach,  Viktor Andr, Andrejka Hlavatá, Tomáš Ježek, Honzík Čermák, Filip Hroch, Kuba Hlavatý a ležící bránař Michal Palendal.

Ve středu 29.6.2016 odehrála naše přípravka v Dolní Kalné s tamní starší přípravkou přátelské utkání.

Přípravka Dolní Kalné působí již ve fotbale déle než naše mladší přípravka a vše bylo v zápase znát a výborná práce trenéra Přiklopila byla dobře předvedena.

Výsledek nebyl ani tak důležitý, jako každý zápas, který teď odehrajeme.

Od začátku naší přípravky jsme se dopracovali k nějakému učení fotbalu, ale kus cesty je ještě před námi.

V zápase jsme měli šance dát více gólů, ale proměnila se jen akce Viktora.

V zápase se ukázalo, že nás teď hlavně čeká učení se obsazování a bránění.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům Sokola, rodičům a vedení Sokola za podporu a trpělivost a důvěru.

Nadále se budeme snažit, aby naše Sokolíky ten náš oblíbený sport a kolektiv bavil, myslím si, že se zde vytvořila hezká parta Sokolíků.

1.8.2016 v pondělí od 17:30 hod začínáme novou sezónu 2016/2017 kde jsme naši přípravku přihlásili do soutěže mladší přípravky.

Ještě před sezonou odehrajeme určitě nějaký přátelák o kterém vás budeme informovat a pak 1.kolo hrajeme 28.8.2016 od 9:00 hod v Rudníku s týmy: Rudník, Mladé Buky a Bílá Třemešná.

Tak nám držte nadále pěstičky ;)