PŘÍPRAVKA - SI PŘIPSALA NA PODZIM DRUHÉ SVÉ VÍTĚZSVÍ OPĚT NAD HOSTINNÉM, NAŠI NEJMENŠÍ SE DOMA PŘEDVEDLI VÝBORNÝM VÝKONEM V TAK CHLADNÉM POČASÍ

V tak chmurném a chladném počasí se museli naše nejmenší naděje porvat jak s počasím tak se soupeři a díky rodičům se poravali se vším výborně.Snad jen nebude nikdo nemocný :(


Bohužel pár našich nejmenší opor chybělo, i přesto naše nejmenší naděje v našem posledním domácím zápase na podzim předvedli, že už umí hrát fotbal dobře, jen to bránění nám moc furt nejde :)


V domácím prostředí jsme dali soupeřům celkem 28 gólů!!!

Svůj první gól dala i Andrejka Hlavatá! :)

Dobře chytali všichni tři střídaní golmani, kromě pár malých chybiček .)Hned v prvním zápase jsme se ujali vedení 2:0 nad Rudníkem, poločas jsme dohráli 5:5, bohužel soupeř dal o 5 branek více a vyhrál 13:8.


Ve druhém zápase jsme opět vedli nad Žacléřem a poločas jsme uválčili zas 5:5, my dali zase 8 branek v útkání, děti hráli dobře, bohužel soupeř dal o 3 brnaky více a vyhrál 11:8.


Ve třetím zápase proti Hostinnému jsme vedli poločas 7:4, a díky jedné z tref Andrejky Hlavaté jsme vyhráli opět nad tím to sokem 12:9 a mohli jsem si po druhé na podzim zakřičet společně vyherní pokřik!


Troufnu si říct, že jsme mohli dnes vyhrát i jiný zápas, ale i jedna výhra mě moc těší, ale co mě opravdu nejvíce těší, že jsme si nahrávli a hráli opravdu fotbal :)


Děkuji všem, jak soupeřům, dětem tak i rodičům!Teď nás čeká poslední turnaj v sobotu 29.10. od 10h ve Rtyni, kde hlavně doufám, že dětem výjde počasí, aby si to ještě pořádně užili.


A od 31.10. už nás čekají jen tréninky v hale každé pondělí a středa od 17:30 h.


Také se plánuje rozlučka s podzimní sezonou.         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY