PŘÍPRAVKA - SI PŘIPSALA NA PODZIM DRUHÉ SVÉ VÍTĚZSVÍ OPĚT NAD HOSTINNÉM, NAŠI NEJMENŠÍ SE DOMA PŘEDVEDLI VÝBORNÝM VÝKONEM V TAK CHLADNÉM POČASÍ

V tak chmurném a chladném počasí se museli naše nejmenší naděje porvat jak s počasím tak se soupeři a díky rodičům se poravali se vším výborně.

Snad jen nebude nikdo nemocný :(

Bohužel pár našich nejmenší opor chybělo, i přesto naše nejmenší naděje v našem posledním domácím zápase na podzim předvedli, že už umí hrát fotbal dobře, jen to bránění nám moc furt nejde :)

V domácím prostředí jsme dali soupeřům celkem 28 gólů!!!

Svůj první gól dala i Andrejka Hlavatá! :)

Dobře chytali všichni tři střídaní golmani, kromě pár malých chybiček .)

Hned v prvním zápase jsme se ujali vedení 2:0 nad Rudníkem, poločas jsme dohráli 5:5, bohužel soupeř dal o 5 branek více a vyhrál 13:8.

Ve druhém zápase jsme opět vedli nad Žacléřem a poločas jsme uválčili zas 5:5, my dali zase 8 branek v útkání, děti hráli dobře, bohužel soupeř dal o 3 brnaky více a vyhrál 11:8.

Ve třetím zápase proti Hostinnému jsme vedli poločas 7:4, a díky jedné z tref Andrejky Hlavaté jsme vyhráli opět nad tím to sokem 12:9 a mohli jsem si po druhé na podzim zakřičet společně vyherní pokřik!

Troufnu si říct, že jsme mohli dnes vyhrát i jiný zápas, ale i jedna výhra mě moc těší, ale co mě opravdu nejvíce těší, že jsme si nahrávli a hráli opravdu fotbal :)

Děkuji všem, jak soupeřům, dětem tak i rodičům!

Teď nás čeká poslední turnaj v sobotu 29.10. od 10h ve Rtyni, kde hlavně doufám, že dětem výjde počasí, aby si to ještě pořádně užili.

A od 31.10. už nás čekají jen tréninky v hale každé pondělí a středa od 17:30 h.

Také se plánuje rozlučka s podzimní sezonou.