PŘÍPRAVKA - ZÍSKALA SVOU PRVNÍ VÝHRU A SAHALA I PO DRUHÉ

Když nám v sobotu vyšlo, ač chladné, tak hezké počasí, tak jsem jeli s respektem k soupeřům do nejhezčího areálu v okolí, až škoda, že Vrchlabí neumí téměř ligový potenciál stadionu využít.

Pro náš tým nejmenších je hlavní, aby je fotbal bavil a když nějaká ta výhra přijde, budeme určitě rádi, vždyť jsme začali minulý rok.

První zápas jsme se potkali s týmem Mladých Buků, který jsme potkali již v první turnaji v Rudníku a dostali jsme od nich 28:00, nyní jsme věděli, že nás čeká těžký zápas, pač hráči Mladých Buků jsou velmi šikovní a ostřílení fotbalisté.

A proto bereme za úspěch výsledek o polovinu ,,lepší" než z prvního vzájemného zápasu a ke všemu jsme dali soupeři gól.

Vítězná - Mladé Buky 1:14 (0:7)

Všichni hráli velmi dobře a soupeře jen tak nenechali vyhrát, hlavně musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře Michala.

V druhém zápase jsme nastoupili proti šikovnému Hostinnému, a člověk jen nevěřícně zíral, když jsme vedli během chvilky 3:0.

Po pár střídání nás soupeř dohnal, ale opět útočná čtyřka první skupiny Erik, Vašek, Viktor a Eliáš dotáhla výsledek k první naší výhře novodobé přípravky Sokola Vítězná. Všichni hráli velmi dobře!

Vítězná - Hostinné 13:10 (5:3)

Do třetího zápasu jsme nastoupili proti dalšímu šikovnýmu týmu a to domácímu Vrchlabí.

Naše dobrá hra pokračovala, ač trenér Daniel nechal spíše ze začátku hrát ty co si zahráli méně proti Hostinnému, tak se sahalo po další senzaci, když poločas skončil 3:7 pro Vrchlabí, a to nebyl takový rozdíl. Druhý poločas jsme dovolili soupeři nám dát jen 1 gól a my přidali dalších 2, takže jsme vyhráli aspoň druhý poločas :)

Vítězná - Vrchlabí 5:8 (3:7)

Děkuji všem za perfektní účast!

Teď nás čeká v pondělí a ve středu trénink od 17:30 hod. Podle počasí bude ten den do 16h upřesněno zda bude trénink na hřišti nebo v hale.

Pak v neděli 16.10.2016 od 10:00 hodin bude turnaj ve Vítězné, kde se střetneme dvakrát se spojeným týmem Rtyně a Úpice.