PŘÍPRAVKA

PRVNÍ TURNAJ NOVODOBÉ PŘÍPRAVKY SOKOLA VÍTĚZNÁ


Výborně reprezentovali: horní řada z leva: Andrejka Hlavatá, Matěj Bláha, Michal Palendl, Filip Hroch, Honzík Čermák.

Dolní řada: Mates Veselý, Jiřík Hudok, Kuba Hlavatý, Kačenka Hudoková (na fotce  chybí ještě Michal Hauser)
Vubec první turnaj novodobé přípravky Sokola Vítězná se konal v Nové Pace v hale v neděli 21.2.2016, který pořádal Petr Přiklopil.


Turnaje se zúčastnilo 8 kvalitních týmů s ročníky 2007 a mladší.


Náš Sokol sice skončil na 8 místě, ale rozhodně se nemá za co stydět, účast splnila plány což bylo nejdůležitější a všichni si to podle mne užili.


Po více jak půlročním učení si hráči ve věku od 4 do 7 let okusili zápasy na ostro, něktří hráči soupeře byli i o 2hlavy vyšší, ale nikdo nic nevzdal a bojovali statečně.


A bohužel nám chyběli i starší opory týmu jako je třeba Vašek Tulach a Viktor Rada, nebo kluci Borůvkovi, Vojtík Svimmera, Alex Daniel a další.První zápas jsme prohráli 10:0 s FK Dolní Kalná, na všech byla vidět nervozita, včetně na trenérech i rodičích.

Druhý zápas už byl daleko lepší prohrálo se pouz 5:0 s Hostinným ,,B", hráči věděli už do čeho vlastně jdou, a také jim byly odměna minimálně 3 šance,.

Třetí a poslední zápas ve skupině jsme hrali s SK Robousy a skončilo to 7:0.

Skupinu odchytala dobře Andrejka Hlavatá v brance, když ještě spousty šancí vychytala.Takže jsme hráli pak o 7 a 8 místo se soupeřem ze skupiny A.

Bohužel se nám nepodařilo ustát ani zkušenější tým z Lázní Bělohradu 9:0.


V brance si to vyzkoušel Michal Palendal a pomohla nám v poli Kačenka Hudoková, když musel odjet Michal Hauser.
S hráči přijeli i rodiče, tím jim patří velký dík a Pavlu Hauserovi.Finále bylo velmi pěkné, když se o první místo poprali nejlepší Hostinné A s MFK Trutnov.

Kvalita obou celků byla na daleko již vyšší urovni, které se nedá za tak krátkou dobu konkurovat, ale zas hráči a všichni viděli, co se v takové věku dá umět.Nejlepší hráč byl nezpochyb 8 letý chlapec s číslem 10 z Hostinného, jméno jsem bohužel zapomenul.

Nejlepší brankář byl z Robous a nejvíce branek nastřílel z Dolní Kalné.Už teď se těšíme na další turnaj a věřím, že úspechy budou také.

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY