PŘÍPRAVKA

21.02.2016 13:05

PRVNÍ TURNAJ NOVODOBÉ PŘÍPRAVKY SOKOLA VÍTĚZNÁ

Výborně reprezentovali: horní řada z leva: Andrejka Hlavatá, Matěj Bláha, Michal Palendl, Filip Hroch, Honzík Čermák.

Dolní řada: Mates Veselý, Jiřík Hudok, Kuba Hlavatý, Kačenka Hudoková (na fotce  chybí ještě Michal Hauser)

Vubec první turnaj novodobé přípravky Sokola Vítězná se konal v Nové Pace v hale v neděli 21.2.2016, který pořádal Petr Přiklopil.

Turnaje se zúčastnilo 8 kvalitních týmů s ročníky 2007 a mladší.

Náš Sokol sice skončil na 8 místě, ale rozhodně se nemá za co stydět, účast splnila plány což bylo nejdůležitější a všichni si to podle mne užili.

Po více jak půlročním učení si hráči ve věku od 4 do 7 let okusili zápasy na ostro, něktří hráči soupeře byli i o 2hlavy vyšší, ale nikdo nic nevzdal a bojovali statečně.

A bohužel nám chyběli i starší opory týmu jako je třeba Vašek Tulach a Viktor Rada, nebo kluci Borůvkovi, Vojtík Svimmera, Alex Daniel a další.

První zápas jsme prohráli 10:0 s FK Dolní Kalná, na všech byla vidět nervozita, včetně na trenérech i rodičích.

Druhý zápas už byl daleko lepší prohrálo se pouz 5:0 s Hostinným ,,B", hráči věděli už do čeho vlastně jdou, a také jim byly odměna minimálně 3 šance,.

Třetí a poslední zápas ve skupině jsme hrali s SK Robousy a skončilo to 7:0.

Skupinu odchytala dobře Andrejka Hlavatá v brance, když ještě spousty šancí vychytala.

Takže jsme hráli pak o 7 a 8 místo se soupeřem ze skupiny A.

Bohužel se nám nepodařilo ustát ani zkušenější tým z Lázní Bělohradu 9:0.

V brance si to vyzkoušel Michal Palendal a pomohla nám v poli Kačenka Hudoková, když musel odjet Michal Hauser.

S hráči přijeli i rodiče, tím jim patří velký dík a Pavlu Hauserovi.

Finále bylo velmi pěkné, když se o první místo poprali nejlepší Hostinné A s MFK Trutnov.

Kvalita obou celků byla na daleko již vyšší urovni, které se nedá za tak krátkou dobu konkurovat, ale zas hráči a všichni viděli, co se v takové věku dá umět.

Nejlepší hráč byl nezpochyb 8 letý chlapec s číslem 10 z Hostinného, jméno jsem bohužel zapomenul.

Nejlepší brankář byl z Robous a nejvíce branek nastřílel z Dolní Kalné.

Už teď se těšíme na další turnaj a věřím, že úspechy budou také.