PŘÍPRVKA - ZAJÍŽDĚLA KE SVÉMU DRUHÉMU TURNAJI DO ŽACLÉŘE, VÝHRU ZATÍM NEVEZE, ALE DALI O 1 GÓL VÍC NEŽ MINULÝ TÝDEN !

03.09.2016 13:58

Bohužel na první výhru zatím musíme být skromný a počkat. Hra se viditelně zlepšuje.

Kanonýrem je zatím Vašek Tulach s 5 góly!

Dnes jsme hráli první zápas s Lánovem, než jsme se probudili po delší cestě už byl konec a výsledek 1:14 pro Lánov.

Druhý zápas jsme změřili s domácími Baníkovci a těm jsme dali sice 3 góly, ale na výhru to zatím nestačilo. Konečný výsledek byl 3:10 pro Žacléř.

Poslední zápas jsme sehráli s týmem Staré Buky/ Pilníkov a těm jsme dali 2 góly, ale na výhru to také zatím nestačilo, podlehli 2:12 pro St.Buky/Pilníkov.

Nevěsme hlavu dolu. Kdyť jsme na začátku. Výhry přijdou hold později. Hlavně, že nás to baví a vidíme zápas od zápasu zlepšení. Ať už v chytání, bránění či útočení, tak i přihrávky a fotbalové myšlení se lepší. Jen to chce trpělivost.

,,Všichni zaslouží pochvalu, jsem na vás hrdý. Trenér Kuba"

Zůčastnili se: Andrejka a Kuba Hlavatý, Eliáš a Erik Přiklopilovi, Vašek Tulach, Alex Daniel, Máťa Bláha, Matyáš Veselý, Karolína a Tomáš Ježkovi, Filip Hroch, Honza Bilina, Dominik Šemora