PŘEDBĚŽNĚ PROGRAM PŘÍPRAVEK A MUŽŮ JE ZNÁM, JEŠTĚ ČEKÁME CO ŽÁCI

Mini a mladší přípravka začínají od 12/2 od 17,30 hod. v hale, a opět budou trénovat každé pondělí a středu.

Mini jede na halový turnaj do Úpice 17/2 a mladší jedou o týden déle 25/2.

Ještě mezi tím sehrajeme nějaké přáteláky a snad ještě jeden turnaj.

Samotná sezona začne pro Mini 19/4 ve čtvrtek v Kocbeři a Mladší začínají dříve 7/4 v sobotu doma přivítají Trutnov B a Vrchlabí.

Muži si ještě ,,užívají" volna, ikdyž někteří netrpělivý hrají ve 12.ročníku Jaroměřické Fainligy firem za tým Stavhaus v 1.lize.

1.kolo již mají za sebou z 13/1, kde první dva zápasy vyhráli, ale bohužel další dva prohráli a skončili tak na 4.místě ve skupině, ač jedna výhra je dělila od prvního místa.

2.kolo hrají 27/2 a pak nás ještě čekají další dvě kola plus finálové kolo.

Mezi tím si občas zajedou někteří zahrát na umělku nebo jezdí na různé turnaje.

Oficiálně začínáme trénovat 31/1 ve středu na umělce od 18,00 hod. a každou středu tak až do 1.mistráku.

Mezi tím nám vychazí jen dva víkendy, kdy budeme mít v sobotu trénink a to 3/2 a 10/3.

Jinak každý víkend máme zajímavé soupeře na přáteláky, jako prvního vyzveme Sokol Bílou Třemešnou, která hraje 1.A.třídu a to 10/2 na UMT v Nové Pace, pak máme Sokol Staré Buky, kteří hrají 1.B.třídu a to 4/3 na UMT v Trutnově, 17/3 vyzveme Slavii Hradec ,,B" na jejich hřišti, kteří hrají Okresní přebor Hradecka a druhý den 18/3 by jsme měli vyzvat na UMT v Trutnově FK Mostek.

1.Mistrovské utkání jara začínáme dohrávkou z podzima s FK Volanov na UMT Trutnov 25/3.

Takže do 1.mistráku naordinováno 5.kol Fainligy, 8 tréninků ve středu, 2 tréninky v sobotu, 4 přáteláky.

Změny jsou vyhrazeny .-)