PROGRAM SOKOLA NA VÍKEND 15.-17.9

Bohužel, léto je nejspíš definitivně pryč.

Po létu se nám ochladilo a okolo nás lítají bacili, a když ne bacili tak mraky :(

Mini přípravka kvůli počasí neměla v pondělí trénink, a dnes ve čtvrtek nevědí ani, zda jim dovolí počasí odehrát zápas s Lánovem.

Po 13:00 hodině se rozhodne, zda se zápas odehraje, ale přednější je momentalně zdraví všech.

Nominováni jsou na čtvrtek všichni ze soupisky MINI PŘÍPRAVKY: https://www.sokolvitezna.cz/pripravka/soupiska/

Mladší přípravka to měla podobně, v pondělí trénink neměla kvůli počasí a ve středu pro změnu zmařil trénink nevolnosti a strach, aby nebylo více nemocných.

Snad nám bude přát aspoň počasí na sobotu 16.9. v Mladých Bukách, kde od 10:00 hod. hrajou nejdříve s FC Vrchlabí a pak od 11:00 hodin s domácíma Bukama.

Nominováni na zápas jsou všichni ze soupisky MLADŠÍ PŘÍPRAVKY: https://www.sokolvitezna.cz/pripravka/soupiska/

Momentálně se bráníme, brát děti ještě na tréninky do haly, chceme děti držet na čerstvém vzduchu co nejdéle to jde, ale bohužel nás počasí čím dál víc nutí zvažovat už i variantu s halou o půl měsíce dříve :(

Starší žáci mají trénink tenhle týden každé úterý a čtvrtek.

V sobotu 16.6. od 12:30 hod. vyzvou u nás na hřišti tým Pilníkova/St.Buky.

No a muži v sobotu 16.6. na našem hřišti přivítají nedalekou Hajnici od 17:00 hodin.

O poločase bude opět slosování vstupenek o zajímavé ceny a v klubovně na vás čekají opět samé dobroty.

V tipování střelce podzima už si tipli 4, tak neváhejte i vy uhádnout svého střelce, který vám třeba vyhraje něco zajímavého .-)

A nezapomeňte, že můžete tipovat i výsledek zápasu s Hajnicí, ale to jen pro zábavu .-)

TAK NÁM VŠEM DRŽTE PĚSTIČKY, AŤ NÁS DOPROVÁZÍ ŠTĚSTÍ A DOBRÉ POČASÍ, HLAVNĚ AŤ SE VŠICHNI DOBŘE BAVÍ .-)

VY FANDÍTE, MY VÍTĚZÍME