PRVNÍ TRÉNINK A PŘÁTELÁK MUŽŮ

 


Na začátek bych chtěl připomenout hráčům, že se hraje o prvního ,,fleka", tak se z toho nepo.... a hlavně jít štěstí naproti .-)

Každý má podmínky, jaký si sám nastavil a nebudu vyprávět, že z cela všichni je ještě nevyužili,  ale to je na každém sám, co vlastně chce opravdu dokázat.

Kdyby hráli a trénovali všichni, tak jak mají, tak dnes se nemusí trápit se svalovými a jinými problémy a věřím, že by se hrálo s větším klidem, ale opakuji, to je na každém samotném hráči.

A proto stále náš tým se snažíme doplňovat, aby netrénovalo 8-10.hráčů, ale třeba všech 15.co opravdu chtějí něco dělat a ne jen ,,kecat u piva a telky", a nemluvím teď o těch co to mají z pracovního hlediska složitější, když dělají dál, ale já také chodím do práce od rána a čas si najdu a stejně tak jiní.

Ale ruku na srdce, málo z vás kdo je přes týden pryč a najde si aspoň tréninkové podmínky jinde a nebo sám na sobě pracuje.

To se pak nemůže nikdo divit, že fyzička a rychlost s technikou jdou do ,,kytek" a co půlrok to je složitější, a bude hůř, věřte mi, hlavně ti co nemají ještě velké závazky a jsou mladí, perspektivní a plný elánu.


Bohužel touto problematikou se zabívá snad každý tým dnes.


Momentálně není ještě udělán žádný nový hráč, ale jsou v jednání minimálně 1. až 4. nový hráči. Mezi nimi je i zahraniční hráč, o kterým vás budeme informovat a věříme, že bude součástí týmu. 

Opět to je jen na každém hráči současného týmu, jak k tomu přistoupí a dokážou nejen nám, ale sami sobě,  jak moc opravdu chce být v našem týmu. 


A proč tak píši? Proto že na úvodní tréninku bylo 9. hráčů!

Naběhalo se ve svižném tempu přes 7km. 

Omluvenky: typu nemoc, včasné omluvení kvůli práci aspoň 24 hodin před, tak nějak beru, ale že někteří si neumí zařídit směnu jinak, když se ten trénink ví jak dlouho do předu a je to jedou týdně, nebo prostě nejede bez vážnější omluvy...no to fakt nechápu...na soupisce je okolo 25.hráčů....snad hráči si uvědomí, že bez trénování se nemůže vyhrávat a začnou na sobě vážně všichni makat a poperou se o místo v základu a za tým, nebo budou součástí toho co opravdu snad všichni chceme jako celý tým dokázat.

Kdyby všichni trénovali jak mají, tak by se nemuseli nový hráči hledat a ta hra je pro všechny jednodušší a víc baví. 

Vzhledem k tomu, že náš tým má hráče z Lázní Bělohrad, Pecky, Mostku, Brusnice, Dvora a Vítězné,  tak jsme se s vedením klubu snažili najít pro všechny ,,zlatou střední cestu" a prvního tréninku jsme využili osvětlené umělky na Mostku, kterého využili hráči 3.z Mostku, 5.ze Dvora a 1.z Bělohradu.
Vedení je schopno a snaží se vyjít vstříc hráčům, když od nich uvidí iniciativu, ale takhle to hoši nejde. 


Snad se ve čtvrtek hráči lépe připraví a naváží na tréninkovou docházku z podzimu. 


Bohužel na první přátelák v neděli 4.2. na UMT v Nové Pace proti Dolní Kalné si našlo cestu opět jen 13.hráčů. Ale nyní důvod zde byl hlavně kvůli nemocem. 

Tak snad se do čtvrtka a víkendu všichni zotaví a hlavně Lukáš Andrle, který se zranil v zápase.


O zápase vás budeme informovat v dalším článku během týdne. 


Jen připomínám všem hráčům a funkcionářům, že je třeba zaplatit si FAČR 200 Kč starší 18.let, mladší jen 100 Kč a to nejlépe do konce února, buď sám převodem z účtu nebo můžete požádat o pomoc naše  předsedu Jaroslava Kejzara, který vám s tím pomůže.


Kdo nezaplatí , tak nemůže být v zápise o utkání a kdo není v zápisu, nemůže hrát . )


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY