Rozhodčí: Gereg

ŽK: 0:2

Diváků: 50.

TAK JSME DRUHÝ NO A COOO!

ZÁPAS S ŽACLÉŘEM MUŽI NEZAČALI ŠPATNĚ, PRVNÍ 10 MINUT JSME SI VYTVOŘILI TLAK, ALE PAK SOUPEŘ V PRVNÍM POLOČASE VYUŽIL ZE 3 ŠANCÍ JEDNU A MY PŘESTALI BÝT AKTIVNÍ.

O POLOČASE V KABINĚ SE ŘEKLO CO SE DĚLO ŠPATNĚ, ALE DO DRUHÉHO POLOČASU NA NĚ MUSÍME VLETNOUT A ZAPOMENOUT CO BYLO.

TAKÉ ŽE ANO. CELÝ DRUHÝ POLOČAS JSME ODJEZDILI A ZASLOUŽENĚ OTOČILI UTKÁNÍ KE ZDÁRNÉ VÝHŘE 3:1.

A TO SPOUSTY ŠANCÍ ZŮSTALO NEVYUŽITO.

NUTNO PODOTKNOUT, ŽE HRU OŽIVILI MASÉR :D
PŘIJEL, VIDĚL, BĚHAL, DAL A ZVÍTĚZIL.
PATRIK ČERNOTA!
PATRIK ČERNOTA PŘIJEL Z PRÁCE RYCHLE SE PŘEVLEKL, KDYŽ ŠEL KOLEM HŘIŠTĚ TAK VIDĚL GÓL NA 1:1. PAK NASTOUPIL A ZVÝŠIL POHYB CELÉHO NAŠEHO TÝMU, BOJOVAL A DÁVAL BALÓNY, DOVOLIL SI DÁT PÁR JESLÍ A VZAL TO ZAS NA SEBE A DAL SI V KLIDU 2 GÓLY A NEBYL DALEKO OD HATTRICKU

A JELIKOŽ MLADÉ BUKY RUPLI VE STARÝCH BUKACH, TAK JSME ZATÍM PŘED NÍMA A NA PRVNÍ PRÁVĚ STARÉ BUKY ZTRÁCÍME STÁLE 4.BODY.

TAKŽE ŠŇŮRA NEPORAZITELNOSTI SE STÁLE PRODLUŽUJE!!!

Sestava: Daniel Jakub - Čechovič Lukáš (K) - Pivoňka Erik, Kňourek Filip, Tichovský Daniel - Krákora Tomáš (90" Vrbata David), Vojtíšek Míra, Plch Martin (69" Ulrych Viliam), Špůr Josef (56" Černota Patrik) - Robek Víťa, Andrle Lukáš

Domácí posíleni touhou dotáhnout čelo tabulky nastoupili do zápasu nervózně a vlažně. A to se jim nevyplatilo a od 34 min prohrávali 0:1.hlavičkou hostujícího Josefa Těžkého. Domácí si za první poločas vůbec nic nezasloužili. O poločasové pauze trenér domácích v kabině rozpoutal peklo a to se hned od začátku druhého poločasu výrazně projevilo. Všichni hráči přidali na agresivitě a hosté začali postupně ztrácet. Na hřišti hrál víceméně jeden mančaft. Bylo jen otázkou, kdy příjdou i branky. Vše začala nestárnoucí domácí legenda menšího vzrůstu Víta Robek a v 54 min vyrovnal. Ale to nejlepší mělo teprve přijít. Ze svých maserských povinností se zničeho nic uvolnil Patrik Černota a rovnou z auta nastoupil v 56 min na hřiště. Jeho dva výstavní góly v 76 a 88 min rozhodli o třech bodech pro domácí.

Baník Žacléř napsal:

Martin Gajdoš: Ve Vítězný jsme chtěli navázat na zlepšené výkony z domácích zápasů proti Mladým Bukům a Strážném. A skutečně, první poločas se hrál podle našich not. Proti domácím jsme dokázali v prvním poločase eliminovat duo Andrle, Robek a lépe jsme kombinovali, bohužel šance Horvátha skončila na tyči a Ondráško mířil vedle. Ujala se až hlavička Pepi Těžkého po krásném centru Horvátha.
Druhý poločas domácí zatlačili, ale hosté hlavně doplatili na neproměněné obrovské šance Horvátha a Ondráška a pokaždé ještě z protiútoku inkasovali. Škoda, dobře rozehraný zápas, bohužel ale nedokážeme udržet své výkony a koncetraci po celý zápas !Upřesníme

Krkonošský deník napsal:

První porazil druhého! A za týden znovu přivítá druhého

Trutnovsko - Fotbalisté Starých Buků na Trutnovsku hladce ovládli šlágr 21. kola okresního přeboru. Soupeři v tabulce odskočili na rozdíl šesti bodů, teď ale musejí počítat s novým konkurentem.

Čtvrthodinu před koncem trval ve Vítězné nerozhodný stav. Pak si ale vzal slovo střídající žolík Patrik Černota a dvěma góly vrátil svůj tým do hry o vedoucí příčku.

TRÉNINK VE ČTVRTEK 18.5. od 18:00 HODIN NA HŘIŠTI

(KDO PŘINESE PŘÍSPĚVEK, BUDE SI MOC VYZKOUŠET BUNDU, KTERÉ BUDEME FASOVAT S TAŠKAMA OD ADIDASU)

V SOBOTU 20.5. JEDEM K LÍDROVI TABULKY DO STARÝCH BUKŮ, KDE NÁS ČEKÁ NEJSPÍŠ ZÁPAS SEZÓNY, AČ STARÉ BUKY MAJÍ NYNÍ OPROTI NÁM ,,LEHČÍ" LOS, TAK MŮŽOU VŽDY KLOPÝTNOUT A MY SE BUDEME SNAŽIT PORVAT AŽ DO KONCE.

ROZHODNĚ NÁS NEČEKÁ NIC LEHKÉHO.

A PROTO VÁS VŠECHNY PROSÍME, POJEĎTE NÁS PODPOŘIT NA HORKOU PŮDU DO STARÝCH BUKŮ, KDE SE BUDEM RVÁT OD 17:00 HODIN.

SPOLEČNĚ ZA VÍTEZSTVÍM!

ŽÁCI

Zajeli k dvojzápasu za kopec do Pilníkova.

Trenéři doufali, že si hráči sáhnou na špičku nosu a sklopí uši a budou maka, opak byl pravdou a jejich chování začíná být nedůstojné vůči lidem, kteří se o ně starají. Jeslti se takhle chovají i doma, tak potěš koště.

Ale dokud nebudou mít pokoru k trenérům a soupeři, a nepřestanou machrovat, tak to s nima půjde jen z kopce a bude to jen čutaná.

Podle toho také vypadali oba zápasy.

Příště prý je trenér pošle pěšky, jestli budou přistupovat k zápasu takhle :)

Zbytečně si tak komplikují cestu za pěkným 3.místem.

První zápas prohráli s pořádajcím týmem Pilníkov/ St.Buky 3:0.

Druhý dokonce dostali od Žacléře 7:1.

Hoši měli by jste zase zabrat, takhle by to nešlo!

Trénink ve středu 17.5. od 18:00 hodin na hřišti.

V neděli 21.5. zajíždí k dvojutkání do Malých Svatoňovic, tak začínají ve 13:45h, soupeři domácí M.Svatoňovice a St.Buky/Pilníkov.

PŘÍPRAVKA

Přípravce se ve Starých Bukách nedařilo.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Rudníku.

Začali jsme strašně rozhozeně, jako by jsme teprve začali hrát fotbal, nevím zda to je z respektu k soupeři, který má většinu hráčů o více jak hlavu vyšší než jsme my. Někteří hráči podle mne vzdali zápas předčasně :(

Přes vše musím vyzvihnout musím Andrejku Hlavatou, která jediná opravdu bojovala a chtěla hrát.

Rudník - Vítězná 11:2

Branky: Erik Přiklopil 2x

Druhý zápas jsme nastoupili proti domácímu týmu St.Buky/Pilníkov.

Projev hry a nasazení bul asi o 70 % lepší.

Proto hra byla vyrovnaná, bohužel jsme to dnes k výhře nedotáhli, nevadí, snad příště.

Bohužel jsme se stále setkávali s chybama, které jsme si mysleli, že už jsme se je odnaučili.

Házení autů a obsazování byl náš velký problém, aspoň máme na čem pracovat :)

Ale jinak se všichni snažili, oproti prvnímu zápasu.

St.Buky/Pilníkov - Vítězná 8:6

Branky: Erik Přiklopil 4x, Eliáš Priklopil, Vašek Tulach

Sestava: Michal Palendal, Erik a Eliáš Přiklopilovi, Vašek Tulach, Domča Šemora, Jiří Hudok, Kuba a Ája Hlavatý, Jindra Žaba, Alex Daniel, Viktor Andrš, Filip Hroch, Matěj Bláha.

Trenink úterý 16.5. od 17:30 h. na hřišti.

Další trénink ve čtvrtek od 17:00 h. na hřišti.

V sobotu 20.5. zajíždí k dvojutkání do Hostinného, odjezd od kabin v 9:00 h. První zápas hrajeme od 10:00h proti Rtyně/ Úpice a Hostinné.

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*