REFERÁT ZE SOBOTY 1.4.

PŘÍPRAVKA


Vzhledem k tomu, že přípravce začíná sezóna až 9.4., tak si zahrála přátelák v sobotu 1.4. na našem hřišti od 9:00h s týmem Horní Branné.

Odehrálo se 3x20minut a poslední mač 1x15min a následně se vše ukončily penalty.

Výsledek, hráči si zahráli a počasí bylo pěkné, do toho si každý dal něco dobrého v klubovně :)


Trénink 3.4. od 17:30 v hale.

Trénink 6.4. od 17:30 na hřišti (ve středu jdeme fandit HC Rodos :)

1.turnaj v Rudníku 9.4. od 10:00 první zápas a od 11:00 druhý.

 

ŽÁCI

Jelikož i žáci začínají sezónu až 9.4., tak si i oni zahráli přátelák, ale na půdě známého soupeře ve Velichovkách.

info.čekáme vyjádření trenérů Péti Ježka nebo Víti Robka.

 

MUŽI


1.MISTROVSKÝ ZÁPAS 

odehrál na jaře jako první náš tým mužů v sobotu 1.4. od 16:00 hodin na našem hřišti proti Bohuslavicím.

Za krásného počasí, před početnou diváckou kulisou se nikdo nenudil, když naši hráči v každém poločase nastříleli po 2.brankách, a že jich mohlo být v druhém poločase víc, tak to mohlo.

Oko diváka a všech přihlížejcích zůstalo jen zírat co se nedá nedat, nikdo by se nedivil kdyby výsledek skončil 9:0 pro nás, a pak že se nedá u fotbalu zasmát :)


Sezóna nezačala dobře, když vememe v potaz omluvenky, v týdnu před utkáním se zranil naš mladík David Vrbata, stále má sádru Tomáš Krákora, odjel na zaslouženou dovolenou Vilda Ulrych a kvůli pracovním povinnostem se nemohli zapojit Vláďa Křížu a novic v týmu bratr Davida Robin Vrbata, bohužel jsou i tací co nedali trenérovi vědět, i když se jich slušně zeptal, a odstěhoval se Marek Tichovský. 

Tomáš Kareš slavil své ,,18.tiny", tak dodatečně vše nej Tome.

Naštěstí absence neovlivnila průběh utkání a i v 12-ti hráčích jsme předvedli dobrý výkon.Bohužel zápas má jeden mínus a to, že náš snajper, který byl nejdříve on sám faulován hráčem hostí za postranní čarou, když se tam po čistém souboji oba hráči ocitli, tak hráč hostí bez povšimnutí ani jednoho arbitra prošlápl nejdříve nohu Andrlemu, který by diky tomu ani nedohrál pro zranění po tom to faulu hostí, a Lukáš logicky dostal nervy a hráče hostí za to nakopl, to už bohužel viděl pomezní rozhodčí na druhé straně rohu.

Škoda, že na tu vzdálenost neviděl i první kontakt, který tu to situaci vyvolal. Divím se, že Lukáš, ještě odešel ze hřiště.

Zajímavostí je, že je to podruhé co rozhodčí Šolc pískal náš zápas a nechal se poradit od pomezního rozhodčího, který poradil arbitrovi informace proti ,,oblíbenému" Lukášovi na OFS :)

Co k tomu dodat, snad jen škoda, hráč tipu Lukáše nám bude chybět, bohužel, musíme své nervy všichni lépe obalit na podobné situace.


 

Když v prvním poločase góly dala obrana resp. Filip Kňourku krásnou pumelicí a pak chvilku co po chybné přihrávce Dana Tichovského v obraně, kdy namazal do brejku soupeři, který naštěstí netrefil jak by si přál, tak pak Dan svou chybu napravil po sléze gólem.

V útoku se nechtěli zastudit a chvilku jim to trvalo, až se opět ve druhém poločase pak trefil 2x náš nestárnoucí Víťa Robek a vede zaslouženě tabulku střelců, ale mohl klidně ve druhém poločase mít tak o 2-3 branky více a to ne jen on, ale i třeba druhý snajper Lukáš Andrle.


Během zápasu diváci nejen, že byli zásobovány pitným režimem a dobroty z naší klubovny důsledně pečující obsluhou, tak i o poločase pár vstupenek vyhrálo pěkné ceny.Myslím, že za tak pěkného počasí se museli všichni dobře bavit, a to je hlavní ne :)


Tedy pro nás je hlavní, že jsme porazili Bohuslavice, které v zápase upřímně moc neukázali, snad jen v prvním poločase musel párkrat vylést Daniel z brankové čáry, ale všechny akce buď končili v jeho náruči nebo mimo branku.

Největší šancí soupeře považuji, když Dan špatně přihrával Lukáši Čechovičovi a namazal tak soupeři do kecky, ale ten byl asi sám překvapen.


Těšit nás může i fakt, že jsme se posunuli o 4.body od Žacléře, který prohrál ve Vrchlabí a nyní nás dělí i 4.body od druhého místa.

 

  vs.

     Sokol Vítězná          vs.     Bohuslavice

 

4:0 (2:0)

 

Branky: Robek 2 , Tichovský, Kňourek.

Rozhodčí: Šolc.

ŽK: 1:1.

ČK: 1:0 (Andrle).

Diváků: 70 (platících).

 

              

 

Sokol Vítězná:

,,V prvním jarním utkaní zasloužená výhra domácích , kteří byly po celý zápas lepším týmem. Domácí se dostali do vedení již v 9 min a ve 12 min už vedli o dvě branky. Hosté zahrozili pouze v úvodu utkání, ale nebyli to žádné vyložené šance. V druhém poločase jasně lepší domácí předvedli festival neproměněných šancí, všichni diváci se opravdu divili, co vše se nedá proměnit. Nakonec se ale jim podařilo dvakrát skórovat, i když dohrávali posledních 15 min o desíti."

 


Bohuslavice:

,,čekáme na vyjádření"

 


Ve čtvrtek 6.4. trénink na hřišti od 18:00 hod.

V neděli 9.4. zajíždíme k 2.mistrovskému zápasu do Kuksu, kde začínáme od 13:00 hod.

 

Je to kousek, tak nás neváhejte přijet podpořit, s vámi za vítězstvím .-)

 

 

KRKONOŠSKÝ DENÍK NAPSAL: 

https://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/to-bude-jarni-cast-favorite-v-premiere-okresniho-preboru-predvedli-svou-silu-20170402.html

 

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY