REFERÁT ZE ZÁPASU DOMA PROTI BOHUSLAVICÍM

05.05.2015 12:44

Vítězná - Bohuslavice 7:2 (2:2)

Branky: V. Robek 3, Černota, Andrle, Hlavatý z pen., Vojtíšek z pen. - Poláček, Najman.

Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (Petera).

Slušná domácí návštěva, hosté o 10 hráčích se 7 gólovým přídělem a celkem 3 penalty.

Hosté přijeli k zápasu pouze v 10, ale v prvním poločase to na hře nebylo příliš znát, domácí sice měli míč více pod kontrolou, ale ani rychlá branka ve 4 min z penalty kterou proměnil Hlavatý hosty do kolen nesrazila a do konce ve 23 min z trestného kopu Poláčkem vyrovnali. Domácí se po obdržené brance dostali do útlumu a nedařilo se jim obranný val hostů překonat. To se jim podařilo až v poslední minutě prvního poločasu, kdy načal svůj hattrick Víťa Robek a poslal domácí do vedení, ale radost domácích trvala jen několik vteřin a to když přímo
z poloviny hřiště po rozehrávce po obdržené brance nachytal na švestkách hostující Najman domácího gólmana a vyrovnal na 2:2, hned poté rozhodčí první poločas ukončil.

Daniel k druhé brance: ,, Vymlouvat se nebudu, je to ostuda, v tu chvíli jsem chtěl být jinde. Mrzí mě to. Teď už se tomu směju, ale asi ani kšiltovka by mi nepomohla, musel jsem vypadat komicky, když jsem tam lovil rukama ,,ryby"  ve vzduchu jak slepý rybář a díky slunku nic neviděl. Někdo ty lidi musí bavit :) Děkuju hráčům, že mě v tom nenechali a podrželi mě, spíš mě mrzí někteří fanoušci/ ,,kamarádi" co znám a já bych na ně v takové situaci nepokřikoval co oni."

V druhém poločase domácí svůj výkon zlepšili a hra se odehrávala skoro celou dobu pouze na jednu branku. V 60 min Černota dostal domácí do vedení 3:2 a po chvilce zahrávali domácí opět penaltu, ale tentokráte Hlavatý úspěšný nebyl a následně nebyl domácím uznán gól pro údajný ofsajd.

V 66 ,,minpatičkou" vstřelil svou druhou branku Víťa Robek a zvýšil tak na 4:2 v 82 min po důrazu ve vápně zvyšoval Andrle na 5:2 a v 85min po faulu na Robka ve vápně proměnil penaltu Vojtíšek a zvýšil na 6:2. Od této minuty dohrávali hosté po vyloučení Petery o 9 hráčích což se domácím v poslední minutě zápasu podařilo využít a Víťa Robek svým 3 gólem v zápase upravil na 7:2.

Za zmínku stojí i to, že jsme se sešli v 15 hráčích a 2 golmani.

Sestava Sokola: Daniel Jakub - Čechovič Lukáš (78" Marel Jan), Poloprudský Ondřej, Pacák Ondřej, Čechovič Patrik- Černota Patrik (71" Robek Vratislav),Vojtíšek Miroslav,Hlavatý Martin (78" Pácalt Jaroslav),Vohnout Jiří (71" Včeliš Miroslav)- Robek Vítězslav,Andrle Lukáš

Připraven: Vondrouš, Šourek

Realizační tým na lavičce: Hauser, Kejzar, Černota J., Andrle P. a další

,,Jinak sázka mi vyšla, Vrchlabí padlo a jelikož Bohuslavice mají velkou marodku a už k nám přijeli o 10 hráčích a jeden dostal ČK, tak si myslím, že pokud se Bohuslavicím do soboty na Staré Buky  tak 3lidi neuzdraví, tak to bude asi exibice, takže vlastně nám Buky mohou zas poděkovat"

Je třeba se zamyslet nad svými chybami co provádíme do dalších zápasů.

Nás čeká 2.domácí zápas s Lánovem v sobotu 9.5. od 17:00 hod o další důležité body.

Tak nás přijďte podpořit. My vás potřebujeme.