ROZHOVOR S DRUHÝM HRÁČEM MUŽŮ NAŠEHO SOKOLA

MARTIN HLAVATÝ

Martine,...

Jeden z mála hráčů v týmů Sokola, co je přímo z Vítězné. Co na to říkáš a proč myslíš, že to tak je?
 Tak určitě to není nejlepší vizitka, nadruhou stranu, když se zamyslím, tak opravdu u nás materiál není.
Jsem rád, že nás v zimě posilil Pepa.
 A jinak musíme čekat, co nám Kuba s Peťou vychovají (poz.trenéři mládeže).

Podzim dopadl podle tebe dobře a jak ho hodnotíš?
Podzim dopadl nad mé očekávání.
Začátek byl trochu rozpačitý, ale potom jsme nabrali ten správný směr.
Nezbývá než doufat, že to bude na jaře pokračovat.

Jak hodnotíš zimní přípravu?
Zimní přípravu bych ohodnotil známkou tři.
Treninkova morálka vcelku dobrá, akorát škoda, že se okruh zúčastněných pohyboval kolem 8 lidí.

Myslíš si, že máme tým a zázemí na 1.B. třídu, a ty by si jí chtěl s Vítěznou hrát?
O tom, že máme tým na B.třídu nepochybuji, ale je jasné, že na jaře to bude ještě tuhý boj.
Trochu mě i děsí skupinka týmu se kterými budeme o prvni flek bojovat, protože mi něco říká, že v některých zápasech bude o průběhu utkání rozhodnuto už dříve.
Zazemí máme díky skvělé práci Pavla Hausera a sponzorům jako je hlavně HDG PATRIOTS, také nemohu opomenout práci Jardy Kejzara, obce a ostatních, a všem patří velké poděkování.

V sobotu nám to začne, už se těšíš a co by si nám řekl o soupeři?
Soboty se už nemůžu dočkat.
Zastávám nazor, že Bohuslavice jsou ideální soupeř na první utkání.
Měli bychom si dost zaútočit, ale zároveň pokud přijedou v důstojné sestavě, mohli by nám ukázat i slabá místa do budoucích zápasů.

Dáš nám tvůj tip jak dopadne zápas s Bohuslavicema a kolik myslíš, že přijde diváků?
 Myslím, že se nám podaří vstřelit rychlou branku a do poločasu ještě další dvě přidáme. Na začátku druhé půle podceníme začátek a dáme soupeři čuchnout. Přečkáme tlak , Bohuslavicím začnou docházet síly a zápas skončí 7:1(3xRobek, 1xČernota, 1xAndrle, 1xHlavatý, 1xTichovský) .
Počet diváků si netroufnu tipovat, ale něco mi říká, že bude vyprodano.)
Snad budeš mít pravdu, ale určitě soupeře nemůže podcenit.

Na co by si rád nalákal fanoušky v sobotu?
Fanoušky bych pozval na hezký fotbal, ale hlavně na klobásky, které budou připraveny.
Měl jsem tu čest je ochutnat v naší klubovně a opravdu stojí za to si cestu na hřiště najít.
A nezapomeň, že o poločase je slosování vstupenek o ještě zajímavější ceny než na podzim.

Martine ať se ti daří, zdraví slouží, karty se ti vyhýbají a buď ať sám dáš hodně gólů, nebo aspoň na ně přihraješ, a spousty soubojů ustojíš lépe než soupeř.

Jinak na žádost Martina sem dáváme kontakt, pač Martin je svobodný a bez závazků, tak dámy nevahejte ho kontaktovat 739 872 283 :)))