ROZHOVOR S TŘETÍM HRÁČEM Z TÝMU MUŽŮ

01.04.2017 07:17

Josef Špůr

Pepo,...

Jeden z mála kluků v týmů přímo z Vítězné, co na to říkáš? Kde je víc takových jako jsi ty?
Tak mohlo by jich být víc, ale kluků v mé věkové kategorii ve Vítězné moc není.

Co že jsi se zapojil do přípravy mužů Sokol a co na to zatím říkáš?
Do přípravy jsem se zapojil díky Jardovi Kejzarovi, který mě oslovil. Tréninky by mohli být 2x v týdnu a schazet by jsme se mohli ve větším počtu.

Kdo ti je vzorem a kdy si začal s fotbalem?
S fotbalem jsem začal ve 4.letech a mým vzorem je můj táta, který mě k fotbalu přivedl.

Už se těšíš na sobotní premiéru za muže proti Bohuslavicím?
Sobotního zápasu se nemůžu dočkat a doufám že vyhrajem.

Jaké máš ambice a kolik že ti je let?
Je mi 17.let s teamem chci vyhrávat a dostat se co nejdál.

Taťka ještě před pár lety hájil barvy Sokola, pořádal různé akce s mamkou, není to škoda, že už na to dnes nemají čas? Co bys nám řekl o tátovi jako fotbalistovi,  je ti také vzorem?
Rodiče mají k fotbalu kladný vztah, bohužel času není tolik jako dřív, táta dával do fotbalu všechno a rád bych pokračoval v jeho stopách.

Kdo ti je nyní největším oporou ve fotbale?
Největší oporou mi je Martin Hlavatý, znám ho už od mých dětských let.

Na co by jsi pozval v sobotu diváky?
Pozval bych je na pěkný zápas, ve kterém jako team udělame všechno proto, aby jsem zvítězili.

Tak ať se ti premiéra vydaří a i ostatní zápasy.
Splní se ti přání, vyhýbá se ti zranění a ať nečekáš dlouho na první gól, ale kdyby nahodou gól zatím nešel, tak ať na spousty přihraješ. Ať se ti s námi líbí.

Jinak Pepa je také svobodný.