SOKOL VÍTĚZNÁ - NOVĚ OTEVŘENÁ KLUBOVNA PRO SOKOLÍKY NA HŘIŠTI

U nás na hřišti jsme se scházeli na pivečko a klobásku a jiné dobroty v bájné boudě naproti kabinám přes hřiště, kde proběhlo už mnoho oslav, bohužel doba letí a bouda stárne a vyžádala si řešení.

Jelikož v ,,hlavním stanu" je velká místnost, tak se vedení rozhodlo pípu přestěhovat sem.

Zde je místa daleko více, čisté nekuřácké prostředí s usměvavou týmovou obsluhou.

Dají se zde dělat i ruzné akce a večírky, vše je jen na dohodě s vedení klubu.

A myslíme na všechny a tak přístup je přizpůsoben pro všechny!

Vždy si tuto společenskou místnost mužete s námi navštívit každou středu od 17h a každý domácí zápas mužů i žáků, nebo při jiných společenských akcí, pak ještě každou neděli od 16h.

Do budoucna se plánuje pergola venku, aby když bude hezky se nám sedělo hezky u udírny a grilu nebo při prasátku či jiných dobrot k pivečku.

Myslím si, že je zde ideální místečko pro všechny, jak pro fotbalové fajnšmekry, tak pro děti i dospělé, či cyklisty co jen projíždí a mají chuť si ochladit hrdlu nebo chuť na něco dobrého na zub, a při tom se malé ratolesti můžou vyblbnout na hřišti či na prolejzačkách.

Tak neváhejte Sokolíci a přijďte mezi nás .-)