SOKOL vs. BANÍK RTYNĚ

ČK:0:0
Rozhodčí: PELC M.
Diváků: 80

Sestava: Daniel, Čechovič L., Pacák, Černota P.,Tichovský, Šourek (46"Vohnout T),Hlavatý, Vohnout J,Krákora T.(79"Čechovič P.), Robek a Kotopulos

VELMI DŮLEŽITÉ A VYDŘENÉ VÍTĚZSVÍ NAD BANÍKEM, BRÁCHA NA BRÁCHU A PREMIÉRA TOMÁŠE VOHNOUTA V DREZU SOKOLO HNED GÓLEM, ZÁPAS ZA SEBOU BEZ OBDRŽENÉ BRANKY

Radostný pohled vedení, když na domácím zápase viděl přijít dostatek hráčů před zápasem. Nic ale nenahrávalo tomu, že by jsme měli být favoritem v zápase.I počet hráčů v týmu dělal problém, proto že do obrany se jich moc z výběru dát nemohlo, tak na pravém beku si své dobře odehrál Patrik Černota a Lukáš Čechovič se musel porvat s pozicí předstopéra, své si ,,odpracoval" Ondra Pacák s Danem Tichovským.

Soupeř potřebuje body stejně jako my a proto zápas byl hodně o opatrnosti a nezbrklosti a spousty soubojů, které hosté moc neunesli a v mnohých případech padali rychle k zemi. Rozhodčí Pecl pískal skoro vše a soupeř také zrovna nehrál jemně, hlavně třeba když náš hráč šel sám na branku a obránce Baníku jej ze zezadu skluzem zastavil a k podivu všech nešel ani do sprch před časně, nebo když ve vápně hráč Baníku v přerušené hře šel na našeho hráče a úmyslně před rozhodčím do něj strčil, tak nedostal ani kartu.

No popojedeme, zápas začal ze strany Baníku aktivněji a také hned v úvodu se dostali minimálně ke dvěma loženým šancím a nespočet trestných kopů po celý zápas z hranice velkého vápna. Naštěstí Sokol nápor v první půli ustál, ale musím dodat, že i Sokol měl pár šancí v první půli, ale vše se jen asi připravovalo na druhý poločas.

Druhý poločas začal zápas aktivněji ze strany Sokola a dá se říct, že prvních 15min Sokol ,,bušil" do Seidla, ale ten ne a ne nic pustit, a že to bylo hodně loženek. Do druhého poločasu trenéři dali premiérovou šanci se ukázat Tomáši Vohnoutovi (viz.foto), který vystřídal Pavla Šourka a jak se říká ,,já nabráchu a bráchá na mě" přesněji Jirka Vohnout to přihrál v 61" bráchovi Tomášovi a ten z první z pozavápna konečně prostřeli jinak dobře chytajcího Seidla a tím se Tomáš odvděčil jak nejlíp snad mohl. To nebyl konec, v 79" Tomáše Krákoru vystřídal ,,štírek" Patrik Čechovič a posunul se jak mu bylo slíbeno konečně rovnou na hrot a i on se dostal s míčem sám skoro do branky, ale jeho zastavil Seidel . Soupeř ke konci měl opět mnoho trestných kopů a několik jich vzniklo dosti zvláštním způsobem, ale vše jsem ustáli a  rozhodčí ukončil zápas fouknutím do píšťalky.

V sobotu 26.9.2015 na hřišti Sokola od 16:30h nás čeká v dalším malém derby,, Lashchuk" tedy respektivě jeho tým FK Mostek.

Zobrazit více
Fotka uživatele Sokol Vítězná.