STARŠÍ PŘÍPRAVKA - VE DVOJ ZÁPASE DOMA SE SILNÝM LÁNOVEM VYBOJOVALA V PRVNÍM ZÁPASE ASPOŇ PĚKNOU REMÍZU

Za pěkného počasí k nám zavítal Lánov, v první zápase jsme ještě drželi krok se silným soupeřem a bojovností uhráli remízu, bohužel v druhém nám soupeř udělil lekci, hlavně po chybách v bránění.

Slovy trenéra Petra Ježka:

Ve druhém kole proti nám nastoupil zcela odlišný soupeř než v úvodním dějství.

Na nedělní dvou zápas dorazila st. přípravka Lánova. Očekávali jsme těžké zápasy a to se potvrdilo.

Soupeř měl velmi dobře zvládnutý přechod do útoku a šance s přehledem proměňoval, takže se velice rychle ujal vedení o 2 góly a náskok si po celou dobu prvního zápasu udržoval. Nakonec se však naším borcům podařilo v závěru vyrovnat a výsledek byl 7:7.

Do druhého zápasu jsme chtěli vstoupit lépe, ale opět jsme obdrželi 2 rychlé góly po nedorozumění hráčů a následný vývoj již měl soupeř pevně v rukách. Svůj náskok navyšoval z rychlých protiútoků až na konečný výsledek 2:9 z našeho pohledu.

I tak musím všechny borce pochválit, zejména obránce, kteří bojovali co jim síly stačili.

Myslím, že bod z tohoto dvou zápasu je velmi cenný a kluci zjistili, že mají ještě na čem pracovat. P. J.