TAK PRO LETOS NÁM PADLA

PŘÍPRAVKA

Poslední, kdo se rozloučil s podzimní sezonou, 2016 byla přípravka.

Akce proběhla v sobotu 26.11. v hale u obecní hospody ve Vítězné a zúčastnilo se jí přes 24 dětí a víc jak 50 dospělých.

Začalo se chvilku po 11.hodině, a to soutěžemi. Od rodiny OHarových byla připravena stanoviště, kde se děti trefovaly míčkem do čertovy pusy, pak s pingpongovým míčkem na lžíci procházely překážkovou dráhu, nebo zkoušely své vědomosti. Na závěr si s fotbalovým míčem zkusily slalom a zakončovaly do branky. Za splnění každého z úkolu se dostávalo potvrzení a následně malá sladkost.

Maminka Dominka Šemory se s kamarádkou ujmuly malování tváří, za což děkuji. Střídalo se u nich jedno dítě za druhým, nicméně hlavní pozornost se dostávalo přece jen těm nejmenším.

Nikdo nečekal, že 24 malých Sokolíků plus další 3 děti splní úkoly tak rychle!

A proto jsme museli improvizovat! Dětem jsme ještě připravili opičí dráhu, kterou si zaběhly na čas- rozdělené do dvou oddilů podle věku.

Kromě dětí se tak trochu zapotil i trenérský tým.

Mimochodem, rodiče s dětmi si pro nás trenéry také připravili krásné překvapení, když nám věnovali masovou kytici a lahvinku dobrého moku :-)

Děkujeme.

Děkuji za pomoc Vojtovi Vladekovi a jeho přítelkyni s přípravou a rozdáním lístků do tomboly, dále děkuji za pomoc předsedovi Jaroslavu Kejzarovi a Petru Ježkovi.

Paní kuchařka Eva Kadlecová z obce připravila dobré řízečky s chlebem, po celou dobu měl Roman Tlachač z obecní hospody otevřené občerstvení- a o hudbu se staral Martin Hlavatý.

V průbehu celé akci byl pro všechny přístupný rautový stůl, kde si na své přišli jak milovníci sladkého, tak uzeného, nebo i sýrový milovníci. K tomu si dali nějakou tu zeleninku či ovoce.

Rautové talíře připravila Jana Hrnčířová, které taktéž jménem Sokola děkujeme. Stejně jako ostatním, kteří se na celé události podíleli. Každý totiž přiložil ruku k dílu.

Po snědku a malé pauze jsme přešli do druhé poloviny soutěží, ktreou si připravily maminky Hudoková a Mittáková.

Děti musely se zavázanýma očima lovit bonbonky na provázku, pak jsme si zahráli židlovanou. Sladkosti za splnění samozřejmostí.

Děkuji.

No a pak nás ještě navštívili klauni, které ztvárnili rodiče Palendalovi a Marcela Koutníka.

Děti opět plnily úkoly a ještě si zatančily. To vše krátce před vyhlášením tomboly.

Viliam Ulrych - Úrazové zajištění sportovců

732 367 654

Bohužel bylo méně cen než lístků, ale peníze z tomboly zase budou použity pro účely přípravky.

Každý mohl vyhrát třeba voňavý polštářek, dětskou knížku, triko, dětskou hru, hrníček, pexeso, reflexní pásku nebo ,,hodinky" a mnoho dalšího :)

Děkuji všem, kteří přidali věci do tomboly.

Po vyhlášení jsme si dali malou pauzu a během ní předali poděkování dárek od sponzora HDG Patriots, a to maminkám Hudokové a Mittákové, které měly 90% účast na turnajích.

Po té ještě kapitán Tomáš Ježek obdržel pro své spoluhráče krásný dort od rodiny Přiklopilových (a krtečkovy bublinky) a na závěr i pohár za účast Sokola v rámci podzimní sezony.

Děkuji.

Po doplnění sil na nás v 16 hodin vběhli čerti, kteří hledali zlobivce. K jejich smůlu žádné nenašli. Za čerty přišel Mikuláš s andělem, jež za básničku předali dárky.

Děkuji za zajištění čertů Lence Skořepové.

Naši nejmenší Sokolíci dostali plnou igelitku dobrot a drobností, ale jako každý rok, největší radost jim udělal sprcháč Adidas.

Letos k němu přibyl i nástěnný kalendář formátu A3 s vlastními fotografiemi.

Všem děkuji za fotografie, ale halvně musím poděkovat Andree Danielové za fotografie, které zhotovila na kalendář - a ještě nám nafotila předávání dárečků od Mikuláše.

Také přednostně děkuji předevší Pavlu Hauserovi, všem sponzorům, lidem, kteří se podíleli na přípravce a na akci, dále hráčům a rodičům.

Děkuji sponzorům:

- kolegovi Pavlu Hauserovi i jeho firmě Stavhaus.

- firmě Daros.

- společnosti HGD Patriosts a Adidas.

- obci Vítězná.

- firmě Rodos V+J.

- Viliamu Ulrychovi který provádí úrazové zajištění.

- Hotelu Morava.

- PKP Stavební firmě rodiny Pavelkových.

- Lukáši Pavelkovi - výkopové práce.

Děkuji za krásnou 1.podzimní sezónu 2016 a už teď se těším na jaro 2017, Jakub Daniel.