ÚČAST NA TRÉNINKU

03.11.2017 07:58

MINI + MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Tento týden, trénovala mini a mladší společně v hale ve Vítězné v pondělí a středa, v obou dnech se sešlo 7 hráčů mini a 8 hráčů mladších, takže jak v pondělí tak středu 15 hráčů.

Vždy na začátku jsou hráči rozděleni do 4 skupin, 2 mini a 2 mladší.

Začínáme zahřáním, takže nejdříve pár koleček v hale, nějaká ta hra, bez míče.

Pak jdeme na soutěže, kde závodí skupiny mini mezi sebou a mladší mezi sebou, ale překážky mají obě skupiny stejně těžké, obě skupiny musím pochválit za dovednost plnění disciplín, které nejdříve začínáme bez míče, aby se pořádně tělo rozhýbalo, pak jsou disciplíny s míčem.

Po soutěžích se snažíme minimálně 1/3 až 1/2 věnovat hře, kde hrají na jedné polovině mini na menší branky, a na druhé mladší na větší branky. Mini hrají většinou 3na3, mladší 1na1 nebo 2na2, max.3na3.

Ke konci mini končí o 5-10.minut dříve a mladší hrají s prá hráčů z mini na celou halu 4na4 až 5na5.

Tréninky budou probíhat v podobném duchu až do 22.11.

STARŠÍ ŽÁCI

Trenér Petr Ježek měl na tréninku 8 borců.

Tréninky budou každé úterý od17:30h v hale, až do konce listopadu.

MUŽI :)

stojící vlevo: Martin Plch (Čamba Lamba), Jiří Kobrýn (Jay), David Vrbata (Dave), Jakub Daniel (Mamitík), Matin Hlavatý (Hlavas), Patrik Černota (Čmaňha), Joska Špůr (Pepíno)

dolní řada: Robin Vrbata (Robo), David Kracík (Kráca), Tomáš Krákora (Krákorix), Lukáš Andrle (Mýtus)

Oficiálně měli ve čtvrtek poslední trénink, ale jestli byl opravu poslední, těžko říct.

Po dohodě se sešlo 12 hráčů, z toho jeden přes polní, ale to znamená, že celkem z 12 tréninků se zúčastnilo 145 hráčů, to znamená 12,083´průměr docházka na trénink!!! Pouze 2x byl zrušen.

Každopádně to znamená, že sázka od trenéra Mencla bude naplněna,

a na rozlučce od něj za minimálně průměrnou účast 12 hráčů na trénincích

budou v sobotu na rozlučce STEAKY :)

Tréninky probíhali vždy každý čtvrtek nejdříve od 17-18h, dokud to šlo, chodilo se na hřiště, pak jsme museli hledat jinou variantu, tou byla umělka u hřiště, bohužel soumrak nad Hunťákem byl každý den dříve a v našem termínu byla hala ve Vítězné obsazena, proto jsme ,,poslední trénink" po dohodě absolvovali na lépe osvětlené umělce ve Dvoře.

V sobotu 4.11. nás čeká ,,poslední zápas" v Poříčí, ale podle OFS máme dohrát ještě zápas z 28.10. s Volanovem na našem hřišti 11.11. v sobotu, což se obáváme, že na našem hřišti to každopádně podle mne nepůjde.