V NEDĚLI 26.2. HRÁLI JAK PŘÍPRAVKA, ŽÁCI, TAK I MUŽI

PŘÍPRVKA V NEDĚLI HRÁLA LETOS PO DRUHÉ S VELICHOVKAMA V HALE VE DVOŘE

Oproti minule nyní již skoro kompletnější tým nejmenších Sokolíků, kromě pár chybějících hráčů, sehrál přátelák hraný 3x20min.

Hned první třetinu jsme vyhráli vysoko 5:2, když se trefil 4x Erik Přiklopil a jednou brácha Eliáš.

Ve druhé třetině se soupeř dostal do hry po změně postů hráčů.

Ve třetí třetině dal soupeř více gólů než mi a zaslouženě vyhrál.

Bohužel musí dnes vytknout golamanovi Míšovi dnešní přístup k zápasu, asi vstal výjimečně špatnou nohou a určitě příště se bude více
soustředit .-)

Pochvalu zaslouží všichni za nasazení, hlavně v první třetině.

Stále a na dále jsou vítáni mezi nás nové tváře, jak v přípravce tak v žákách, tak také i u mužů.

ŽÁCI HRÁLI PO PŘÍPRAVCE TAKÉ S VELICHOVKAMA

OBEC VÍTĚZNÁ

... BUDE UPŘESNĚNO POZDĚJI

MUŽI SI V NEDĚLI VE 14HODIN ZAHRÁLI NA UMT V NOVÉ PACE PROTI STARÉ

Soupeřem byl Sokol Stará Paka, tým složený z mladých hráčů, který je v Okresním přeboru Jičínska na 5.místě.

K zápasu odjelo 13 hráčů. První poločas nastoupil v brance Viliam Ulrych, kterého o půlce vystřídal Jakub Daniel.

V obraně v čele s Lukášem Čechovičem byl Filip Kňourek, Dan Tichovský a Erik Pivoňka, ti si opět poradil dobře se všemi útoky soupeře a snad jen 2x za první poločas a také 2x za druhý poločas pustili soupeře do šancí, se kterými si poradili oba golmani.

V záloze si zaběhali a předvedli jisté výkony Ondra Poloprudský, Martin Hlavatý, Pepa Špůr a David Vrbata, které prostřídal v první
poločase i golman Daniel, a vyzkoušet si to byl za nás i Kuba P., který předvedl jistý výkon ve všech postech, určitě by se nám takový hráč do týmu hodil a byl velkým přínosem.

V útoku nemohl být nikdo jiný než duo Lukáš Andrle a Víťa Robek, kteří po celý zápas hodně zaměstnávali svým pohybem soupeřovu obranu, horší to bylo se zakončením, ale nikdo by se nedivil, kdyby oba měli na kontě 5 branek, ty ve druhém poločase vystřídal i golman Viliam Ulrych, který přihrál na druhý gól a sám jeden mohl dát.

Snad příště si naši snajpři namíří pušky a promění více střel, třeba proti Jánským Lázním na UMT v Trutnově 19.3. od 17:00 hodin.

SOKOL STARÁ PAKA - SOKOL VÍTĚZNÁ

0:2 (0:1)