VÍKEND 24-25.9. VE VÍTĚZNÉ, CO TAM SE DĚLO A NEDĚLO

JEDINÝ ŽÁCI DOMA  BRALI BODY SOUPEŘI

ŽÁCI:

Žáci začali víkend ve Vítězné nejlépe ze všech kategorií Sokola.

Nejdříve si poradili s týmem Žacléře, který porazili 2:1

a pak s Podhůřím 4:3, ač o poločase ještě prohrávali 2:3. Tým Podhůří i přes dohody se soupeři řeší start staršího člena týmu, který by si jinak nezahrál. Tak jsem zvědavi, jak toto řešení dopadne u DCK a STK.

Díky těm to výhrám drží krásné 2. místo!!!

Teď je čeká předehrávka ve středu 28.9. ve státní svátek v Žacléři od 16:15 hod a v neděli 2.10. zajíždí do Malých Svatoňovic kde hrají od 10:15 hod.

TAK JEN TAK DÁL SOKOLÍCI .-)

MUŽI SE SNAŽILI BÝT I PŘES CHYBĚJCÍ HRÁČE DOSTATEČNÝM SOUPEŘEM

ŽE BUDE PROBLÉM SE SESTAVOU JSME VĚDĚLI UŽ PO ČERVENÉ KARTĚ TICHVOSKÉHO V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH, ALE ŽE SE NEBUDEME MOCI SPOLEHNOUT NA KŘÍŽE A PLCHA, KTEŘÍ SE DEFAKTO OMLUVILI V HODINĚ SRAZU, NO...CO NA TO ŘÍCT. STÁT SE MŮŽE CO KOLIV, ALE STEJNĚ TAK SE DÁ VŠE ŘEŠIT. ALE TAK TO NE. BOHUŽEL JSEM NA TYTO DVA BORCE HODNĚ SPOLÉHALI. PROTO SE MUSELO SE SESTAVOU IMPROVIZOVAT.

MĚL CHYTAT VILDA ULRYCH, KTERÝ TAK MUSEL ODEHRÁT 90" NA HROTU, AŽ ŽE ZATOPIL SOUPEŘ V OBRANĚ, ODMĚNOU BYLA ÚVODNÍ BRANKA BOHUŽEL UŽ 1:3 A K POZDNÍMU POVELU DÁVAT GÓLY.

V OBRANĚ SI TO MUSEL ODPIKAT ERIK PIVOŇKA A TOMÁŠ KRÁKORA.

DO ZÁPASU SE PODÍVAL I NOVIC TOMÁŠ KAREŠ, KTERÝ NASTOUPIL NA PRAVOU ZÁLOUHU, JINAK POSTEM HRÁČ BRANKÁŘE.

Dvakrát se z penalty nemýlil Martin Hlavatý. Bohužel gólově to bylo z naší strany vše.

Dnes soupeř přišel ke gólům velmi lacině. Od začátku zápasu si Vrchlabí na nás sedlo a již ve 13" po našich chybách vedlo 2:0. Pak jsme hru vyrovnali, ale ke gólu to bylo stále daleko.

Druhý poločas jsme sedli na soupeře. Ale byl to on, kdo trestal naše chyby. 3:0. My se ale nevzdali, odměnou bylo snížení na 3:1 po přihrávce Davida Vrbaty se se zakončením nepáral náhradní gólman Vilda Ulrych a zavelel k útoku. My byli na koni, ale soupeř zas po naší chybě zvýšil na 4:1.

Někdo by řekl na ručník, ale divák se nenudil a Sokol to nevzdával. Soupeř znervózněl a Martin Hlavatý po faulech ve vápně snížil dokonce na 4:3, když se 2x nemýlil z penalty.

Vrchlabí hrozilo z brejků a rohů. Ale my byli na koni, ale bohužel 3 tutovky zůstali němé a stav se už nezměnil.

I tak děkuji Sokolíkům, že makali až do konce.

PŘÍPRAVKA

MĚLA SVŮJ PRVNÍ TURNAJ DOMA, BOHUŽEL SE NEDAŘILO JAKO PŘEDEŠLÝCH ZÁPASECH, ZATÍM NA VÝHRU TO JEŠTĚ NENÍ

PROHRÁLI JAK S HOSTINNÉM, TAK S LÁNOVEM, NIC NEVZDALI A KAŽDÉMU DALI ASPOŇ 4 BRANKY

----------------------------------------------------------------------------------------------------