VÝSLEDKY 1.KOLA JARA

ODEHRÁLI SE JEN 3 ZÁPASY, ZBYTEK ODLOŽENO


Okresní přebor mužů 16. kolo


Kocbeře - Strážné 2:2 (0:2) na penalty 2:3.

Branky: Hulík, Šmíd - Stejskal, vlastní. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. Diváků: 20. Prvních dvacet minut byli kocbeřští lepší, ale významnější ohrožení branky soupeře si nepřipsali. To hosté dokázali skórovat ze své první šance. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a v závěru si domácí vsítili vlastní gól. Po přestávce se hrálo na jednu branku, ale víc než vyrovnání dobře hrající Jiskra nestihla. Penalty dopadly lépe pro hosty.


Bohuslavice - Poříčí u Trutnova 1:2 (0:0).

Branky: Dušan Poláček - Chaloupka, Janas. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 2:2. Diváků: 40. V první půli se domácím podařilo udržet bezbrankový stav i přes vytrvalou převahu hostujícího mužstva. Ta se projevila na začátku druhého poločasu, kdy hosté vstřelili dvě rychlé branky. Hra se poté vyrovnala vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale domácím se podařilo pouze snížit z přímého kopu.


Staré Buky - Mostek 4:2 (3:1).

Branky: Pálinkáš 2, Makovský, Brutovský - Lashchuk 2. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (Zigo). Diváků: 50. Domácí začali na trutnovské umělce aktivně a od začátku diktovali tempo hry, ale do vedení se v 8. minutě z ojedinělé akce dostali hosté. Domácí ale ihned dalším útokem vyrovnali a během dalších pěti minut skóre otočili. První poločas byl zcela v režii domácích, kteří ještě ve 30. minutě přidali třetí gólovou trefu. Hosté spoléhali pouze na rychlé protiútoky. Na začátku druhého dějství zvýšili domácí krásnou střelou Brutovského na 4:1, a když se ještě nechal hostující hráč během pěti minut zbytečně vyloučit, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Domácí místo dalších branek polevili a hosté z protiútoku nejnebezpečnějším hráčem hostí Lashchukem upravili na konečných 4:2. Konec utkání se dohrál bez nasazení a větších šancí. Domácí přesto pohodově dokráčeli k výhře, která byla naprosto zasloužená, a i přes nezvyklý dopolední čas začátku utkání předvedli pěkný výkon.

Zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-04-05-dubna-2015

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY