VÝSLEDKY 14-16/8/2015

OFS VÝSLEDKY VÍKEND 14-16/8/201

TRANSPORT Trutnov Okresní přebor mužů 02. kolo

Vítězná - Staré Buky 1:4 (0:1)
Branky: Krákora - Makovský, Němeček, Prokop, Sedláček. Rozhodčí: Pelc. ŽK: 2:4. Diváků: 30. V první půli se hosté dostali do vedení pěknou brankou z přímého kopu. Ve druhém poločase domácí vyrovnali, ale hosté šli znovu do vedení,  jak jinak než opět z přímého kopu. Domácí poté zbrkle a marně útočili a hosté v závěru utkání vstřelili do otevřené obrany další dvě branky.

Kocbeře - Janské Lázně 3:0 (2:0)

Branky: Šmíd 2, Gogolák. Rozhodčí: Dolejší. ŽK: 1:1. Diváků: Hostující tým dorazil k utkání pouze s deseti hráči a tím byl ráz zápasu daný.  Domácí složili jedenáctku také na poslední chvíli. Jiskra měla v prvním poločase převahu a dvě ze svých několika šancí dokázala využít. Ve druhém poločase fotbal plakal a závěrečný hvizd rozhodčího byl pro všechny přítomné vysvobozením. Přesto všechno se důležité body počítají a Jiskra je po dvou kolech stoprocentní.

Lánov - Podhůří 1:2 (0:1)
Branky: Šafařík - Mlejnek 2 (obě z pen.). Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (Jirků). Diváků: 70. Hosté začali utkání náporem a v prvních dvaceti minutách zatlačili domácí do defenzívy. Domácí poté zahrozili z brejků a nastřelili dvě břevna. Hosté pak po faulu skórovali z penalty. Po přestávce Podhůří neproměnilo jasné šance a Lánov nejdříve nastřelil opět břevno a poté srovnal Šafaříkem. V 80. minutě rozhodčí odpískal opět penaltu a hosté si vzali vedení zpět. Lánov už nedokázal odpovědět.

Rtyně - Bílá Třemešná B 1:1 (1:0), na penalty 2:3
Branky: Hoffman - Otradovský z pokutového kopu. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 55. Domácí hráči od úvodu zamkli hosty na jejich půlce , místy měli až drtivý tlak, ale z obrovského množství příležitostí proměnili pouze jednu v 18. minutě Hoffmanem. Ty ostatní buď vychytal nejlepší hráč hostů brankář Zlatník anebo je domácí až trestuhodně zahodili. Ve druhé půli ještě úvod kopíroval první část, ale hra domácích postupně ztrácela tempo a jistotu. Hosté toho také moc nevymysleli, ale z ojedinělého nákopu míče směrem k brance domácích došlo ke kontaktu brankáře a dobíhajícího hráče. Rozhodčí střet posoudil jako faul a z pokutového kopu v 69. minutě Otradovský vyrovnal. Od té doby se do již tak matného výkonu domácích vkradla křeč, nebyl nikdo z hráčů, který by dokázal zvednout hlavu a alespoň silou vůle strhnul výhru na svou stranu. Hostům stačilo míče do konce utkání jen odkopávat od branky a v pokutových kopech sebrali i druhý bod. Zklamání domácích bylo obrovské, v utkání měli jasně zvítězit, ale hraje se na vstřelené branky a ne na šance.

Vrchlabí B - Poříčí u Trutnova 2:0 (0:0)
Branky: Renner 2. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Po prvním nezáživném poločase domácí ve druhé půli přidali, což vyústilo ve vstřelení dvou branek. Hosté neproměnili pokutový kop a díky tomu domácí úspěšně zvládli závěr zápasu.

Bohuslavice - Mladé Buky 0:6 (0:2)
Branky: Liška 2, Voňka, Štěpánek, Ruml, Kvíčala. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (Kozák). Diváků: 40. Hosté od první minuty jednoznačně ovládli utkání, během kterého nasázeli domácím šest branek. Domácím se nedá upřít snaha, ale celé utkání tahali za kratší konec provazu a jedinou neznámou tak bylo konečné skóre. Tři body si tak zaslouženě odvezli hráči Mladých Buků.

Strážné - Mostek 2:0 (1:0)
Branky: Jiřička, Stejskal. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 0:1. Diváků 50. V prvním domácím zápase se družstvo Strážného představilo v dobrém světle. Od prvních okamžiků bylo lepším týmem a po 17. minutách se ujalo vedení brankou Jiřičky. Po několika neproměněných šancích se v druhém poločase prosadil Stejskal a pak si už domácí v klidu dokráčeli pro tři body.

Z&D stavby Okresní soutěž III. třídy mužů skupina A 02. kolo

Chotěvice - Lampertice 3:3 (0:2), na penalty 0:2.
Branky: Vedmoch 2, Link - Karásek z pen., Haman, Jančuk. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:4. Diváků: 30.

Radvanice - Pilníkov 2:0 (2:0).
Branky: Királ, Duben. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

Černý Důl - Hajnice 1:5 (1:3). Branky: M. Teichnan z pen. - Hejný 2 (obě z pen.), Poláček, Veik, Pilař. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

Libotov - Starý Rokytník 1:1 (0:1), na penalty 2:3.
Branky: vlastní - Slavík. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 0:1. Diváků: 20.

Bernartice / Žacléř B - Volanov 2:1 (0:0).
Branky: Knap, Horváth - Smola. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Z&D stavby Okresní soutěž III. třídy mužů skupina B 02. kolo

Prosečné - Borovnice / Mostek B 3:2 (0:1).
Branky: Volhejn, Malát, T. Renner - M. Čedík st., M. Borůvka. Rozhodčí: Erben. ŽK: 1:1, ČK: 1:2 (Przybyla - Vacík, Špatný). Diváků: 30.

Horní Maršov - Libeč 2:1 (2:0).
Branky: Hauder 2 - Meisner. Rozhodčí: Herák. Bez karet. Diváků: 200.

Kuks - Svoboda 0:0, na penalty 3:2.
Rozhodčí: Kajzr. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Dolní Kalná B - Chvaleč 4:3 (2:1).
Branky: Sobotka 3 (1 z pen.), Bélik - Štibraný, Votava. Přívratský. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:4. Diváků: 60.