VÝSLEDKY NAŠICH NEJMENŠÍCH A MUŽŮ ZE SOBOTY 11.2.

PŘÍPRAVKA

Přípravka letos zajížděla ke svému prvnímu turnaji do úpické haly, kde se pořádal turnaj hráčů 2008 a mladší.

Nejelo se na turnaj s myšlenkou, že bychom turnaj vyhráli, ale když to vezmu zpětně, tak jsme sahali i po 2.-3. místě.

Na turnaj se nám sešlo hned 15 hráčů! Tím jsem si mohli dovolit udělat dva týmy, aby si všichni pořádně zahráli.

Jeden tým jsme složili ,,silnější" a tím byl ,,A" tým, který byl převážně složen ze starších hráčů.

A-tým složený z hráčů: Michal Palendal v brance, Erika Přiklopila, který vyhrál i nejlepšího hráče týmu. Dále se zúčastnil Vašek Tulach, Viktor Andrš, Eliáš Přiklopil, Filip Hroch a Matěj Mitták. V posledním zápase musel ještě pomoci Jiřík Hudok z B-týmu.

5.místo bereme za úspěch, ač ambice po prvním zápase byly velké.

I tak kluci zvládli turnaj se ctí.

Druhý nejlepší střelec turnaje byl náš Erik Přiklopil.

,,B" tým jsme úplně oslabit nechtěli.

Tým složený z hráčů: Maťa Bláha, Alex Daniel, Dominik Šemora, Andrejky Hlavaté, která velmi dobře zachytala v brance, a pak si i zahrála v poli. Dále Kubika Hlavatého, který také dobře zachytal v brance, a být o pár cm vyšší, tak soupeřovi vychytá i více jeho šancí. Dále Jindra Žaba a Adámek Mitták, který se dozvěděl, že bohužel fotbal nejsou šachy a bolí, ale i tak dohrál turnaj se zdviženou hlavou. Nejlepší hráč B-týmu byl Jiřík Hudok.

I tito nejmenší Sokolíci a celkově nejmenší hráči turnaje nic nevzdali a bojovali statečně, až do konce s hráči i o hlavu a půl vyššíma.

Ač skončili dnes na 7.místě, tak příští rok mohou podobnou zkušeností skončit na lepším.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci týmu Sokola Vítězná a za krásný zážitek s nimi.

Dále za podporu rodičů od začátku až do konce v tak náročném dni.

Výsledky a umístění v Úpici mladší přípravky

1. místo  SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně X - zelení

2. místo  FC Náchod

3. místo SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně Y - modří

4. místo Baník Radvanice v Čechách

5. místo Sokol Vítězná A

6. místo TJ Baník Žacléř

7. místo Sokol Vítězná B

Více fota v https://www.sokolvitezna.cz/pripravka/fotogalerie-pripravky/

Nyní nám začaly od 13.2. tréninky každé pondělí a středu od 17:30 hod. opět v hale ve Vítězné.

V sobotu 18.2. jedeme na další turnaj do Nové Paky, odjezd od haly ve Vítězné v 7:45 hod.

Pak máme 26.2. opět přátelák s Velichovkama ve Dvoře v hale od 8:30 hod.

A hledáme turnaj pro děti 2010 a mladší.

MUŽI

S účastníkem 1.B třídy jsme remIizovali.

Muži v sobotu 11.2. zajeli ke svému prvnímu přáteláku roku 2017 do Jičína, kde od 12:00 hod. si to rozdali s týmem SK Jičín B, který byl doplněný hráči A týmu, který před tímto zápasem odehrál remízový přátelák se Sedmihorkami.

K zápasu jelo 13 hráčů, do branky se postavil zkušený Viliam Ulrych, který si zápas chválil, až na pár výjimek.

Obranná čtveřice Tichas, Filda, Čvaňa v čele s kapitánem Lukášem Čechovičem nepustila soupeře do vážnější šance, krom jedné akce.

Velmi dobrý zápas odehrálo středové duo Hlavas s Erikem.

A útočné duo Mýtus s Davem dobře podporovali krajní záložníci Čambus s Krákorysem.

Velmi mile překvapil v týmu novic z Vítězné, mladý ambiciózní Joska Špůr, který se k nám zapojil do přípravy a odbyl si tak premiéru za muže.

Střídající Vojta Vladeka, který po zranění zatím neví, zda se vrátí k našemu týmu, ještě v 84" byl faulován a sám bohužel nepromněnil penaltu, která by dokonce mohla utkání dovést k vítězství.

K zápasu neodjeli Daniel, Kracík, Poloprduský, Vojtíšek, Ježek T.,Kříž, Pacák, Tichovský Marek a Robek

SK Jičín ,,B" vs. Sokol Vítězná

1:1 (1:1)

Branky: Vég T. - Krákora Tomáš

Sestava:Ulrych Viliam, Čechovič Lukáš, Tichovský Daniel, Kňourek Filip, Černota Patrik, Plch Martin, Pivoňka Erik, Hlavatý Martin, Krákora Tomáš, Andrle Lukáš, Vrbata David - střídali: Špůr Josef, Vladeka Vojtěch

Na vše dohlížel trenér Andrle Petr a předseda Jaroslav Kejzar.

TABULKA STŘELCŮ V PŘÍPRAVĚ:

1) 1 - Krákora Tomáš

A tým má pravidelně tréninky teď každé pondělí UMT Dvůr/hala Vítězná od 19:00 hod a ve středu halu ve Vítězné od 19:00 hod.

K dalšímu přáteláku zajíždí muži do Nové Paky na UMT, kde od 14:00 hod. budou hrát se Starou Pakou.