VÝSLEDKY SOKOLÍKŮ OD ČTVRTKA 10.5. PO PONDĚLÍ 14.5.

MINI PŘÍPRAVKA

Ve čtvrtek 10.5. zajížděli do Hostinného.

Počasí moc nepřálo, když se nad Vítěznou převalila bouře.

Kromě nemocného Alexe a omluveného Lukáše jeli všihcni.

Tatran Hostinné - Sokol Vítězná

8:8 (5:5)

Branky:

Baník Rtyně - Sokol Vítězná

6:6 (3:5)

Branky:

Dohrávku v Kocbeři v pondělí 14.5.

kdyby nefoukalo, tak bylo hezké počasí, horší to je už o průběhu hry, díky tomu jsme i poznali první hořkost porážky, která nám asi moc nevadila :)

Zkušenější hráči kteří měli hru tvořit a pomáhat těm co se teprve do hry dostávají se tak nedělo, někdy i připadne, že někteří si nosi špuntíky do uší. Běháme všude, většinou jsme chyrti, nenahráváme, bereme míče spoluhráčovi, který je lépe postavený, střílíme z dálky nebo z blízka netrefíme branku, nebo volíme příhru ikdyž jsme sami před brankou, ač to myslí dobře, tak v právě zas v tuto situaci musíme volit spíše zas myšlenku jak ten gĺ dát...problém....netrénovanost a u některých i neposlušnost, nyní je tak program nabitý zápasy, že s těží hledáme mezery pro trénování, což značí, že chyba není jen ve hráčích.

První zápas jsme nastoupili proti vloženému týmu Baník Rtyně, který si myslím, že má slušnou základnu hráčů a natož mě udivilo, že sebou berou i dívku o rok starší, ale to je každého věc.

První zápas se Rtyní jsme prohráli svou zbrklostí, nepřesností a někdy i sobeckostí, ale vše se dá napravit a na tom teď musíme pracovat.

Druhý zápas jsme sehráli s Kocbeří, kde jsme měli více prostoru něco vymyslet, a mě osobně opravdu ti nejmenší udělali radost, když se snažili poslouchat a nebo sami vymysleli podle mne dobrou myšlenku rozehry. Ale soupeř je vidět, že se otrkal a dal nám také už i 6 branek.

No, nic neděláme, trénovat a hrát, to nám jen může pomoc.

Na turnaj nemohli Lukáš Štajer, Šimon Záruba, Kuba Hlavatý a ke všemu po prvním zápase musel odstoupit i Adámek Mitták, tak snad se brzy všichni mezi nás vrátí .-)

Rtyně - Sokol

Branky:Eliáš Přiklopil 3x, Ondra Čubič 1x.

Kocbeře - Sokol

Branky: Eliáš Přiklopil 3x, Ondra Čubič2x, Lukáš Kalenský 2x, Jiří Hudok 2x.

Program Mini na týden 14-20.5.:

14/5 - (PO) - od 17,30h dohrávka v Kocbeři

15/5 - (ÚT) - volno

16/5 - (ST) - někteří hráči za mladší přípravku, jinak ostatní volno

17/5 - (ČT) - od 17h doma přivítá B.Třemešnou

18/5 - (PÁ) - volno

19/5 - (SO) - někteří hráči za mladší přípravku, jinak ostatní volno

20/5 - (NE) - volno

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V sobotu 12.5. přivítali naši hráči nejdříve šikovné holky MFK Trutnov a pak Baník Rtyni.

Což jsou oba celky se kterýma hrajeme o první až třetí místo.

Je to trochu zvláštní, ale s těmi to celky jsme se setkali leto již 2x a ještě se setkáme, kdež to tř.se Dvorem Králové jsme hráli jen 1x pokud se nemýlím.

Zápas s dívkama jsme začali lépe, dali uvodní branku, ale to bylo pro ten to den vše.

Holky hráli tvrdě a zotpovědně, díky tomu z cela zaslouženě vyhráli, potrestali nás po chybách.

Popravdě jsem zvažoval, zda vůbec něco dnes psát, proto že mě dnešní turnaj z přístupu hlavně těch nejzkušenějších velmi zklamal :(

Každý si dělal co chtěl, neposlouchal, opět se našla chvilka na nafukování, takže nesoustředění na hru, zbytečná zbrklost, nepřesnost a střelba z dálky, do toho krásné dopolední slunko, vůbec se neběhalo, rozehrávky šli z 90% na nohu soupeře, prostě jeden z nejhorších turnajů, a jak to řekli někteří rodiče, ,,ty děti byli snad večer někde na pít" :)

Jedině co je pro mne pozitivem, že jsme opět vyzkoušeli hráče z Mini přípravky a úplně nové hráče, kteří mi dělali radost aspoň snažením.

Druhý zápas byl jak přes kopírák, prostě s přístupem proti takovým to soupeřům určitě nemůžeme vyhrát.

Sokol Vítězná - MFK Trutnov díkvy

2:4 (1:4)

Branky: Vašek Tulach, Erik Přiklopil.

Sokol Vítězná - Baník Rtyně

1:7 (1:7)

Branky: Vašek Tulach.

Vzhledem k náročnosti zápasového vytížení je program mladší přípravky na týden 14-20.5:

14/5 - (PO) - volno

15/5 - (ÚT) - volno

16/5 - (ST) - od 18h dohrávka v H.St.Městě s MFK Trutnov dívky a Baník Rtyně.

17/5 - (ČT) - volno

18/5 - (PÁ) - volno

19/5 - (SO) - od 9h doma s Ml.Bukama a pak s Lánovem.

20/5 - (NE) - volno

STARŠÍ ŽÁCI

Zajížděli v sobotu do Rudníka

1) Rudník - Sokol

8:0 (4:0)

2) Rudník - Sokol

10:0 (3:0)

V sobotu 19.5. od 12,30h přivítají na našem hřišti Pilníkov

MUŽI

TJ Strážné - Sokol Vítězná

1:2 (1:1)

Branky: Exnar - Robek, Hlavatý.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 2:1.

Diváků: 50.

Ve vyrovnaném utkání se přece jenom prosadilo mužstvo hostí,když ve druhé půli po rohovém kopu nejvýše vyskočil Hlavatý. Domácí se i při velké snaze vyrovnání nedočkali, a když jim nebyla v závěru uznána branka pro ofsajd, všechny body putovaly do Vítězné.

zdroj:https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-12-13-kvetna-2018

Z cela zasloužená výhra s mírnou naší převahou, a zápas s přehledem odřídila trojice rozhodčích.

Hrálo se na slušně upraveném hřišti, kdyby takhle byly všechna hřiště v okrese, bylo by to fajn.

V takovém počasí se očividně moc nikomu nechtělo běhat, ač to ze začátku vypadalo, že pěkně opět v Dolní Branné zmokneme, tak pomezní měl pravdu, že ne :)

Na zápas neodcestovali na dále zraněný Martin Plch, který po dnešní kontrole u doktora Salaje zjistil, že zranění nohy je na tolik vážné, že si měsíc ještě asi nekopne do míče, také David Vrbata to má se zraněním asi na dýl a kvůli práci se nemohl přidat Sváťa Robek, zraněným přejeme brzké vyléčení a návrat mezi nás.

V brance se ukázal po zranění Vilda Ulrych, který si s pžehledem zápas odchytal a do zápasu se zapojil po zranění i Saber a od začátku dostal šanci Pepa Špůr, který svedl mnoho souboju na levé straně, na lavičce zůstali připraveni Daniel a Jirka Kobrýn.

Po dohodě s trenérem mají mužu program:

15/5 (UT) - TRÉNINK NENÍ

17/5 (ČT) - od 18h - trénink

19/5 (SO) - od 17h - přivítají lídra soutěže FC Vrchlabí

TAK NÁM DRŽTE PĚSTI, NEBO PŘIJĎTE MEZI NÁS A POJĎTE NÁM FANDIT, A PŘI TOM SI DÁT NĚCO DOBRÉHO .-)