VÝSLEDKY SOKOLÍKŮ OD ČTVRTKA 31.5. DO NEDĚLE 3.6.

MINI PŘÍPRAVKA

Ve čtvrtek 31.5. sehrála MINI na svém hřišti svůj poslední turnaj proti Rtyni a Žacléři.

První zápas remízovala 9:9 se Rtyní a druhý vyhrála 9:4.

Za krásného počasí tak na svém hřišti uzavřela MINI svou první sezónu 2017/2018 jako první z našich celků a to v tzv. tabulce týmů na 1.místě!!! Když poznala jen 2 porážky, 3 remízy a 23 výher!!!

Jejich týmový ,,brankostroj" se zastavil na 293 brankcáh!!!

Závěrem této sezony byla vzorná reprezentace Sokola na závěrečném turnaji v neděli 3.6. v Žacléři, kde bohužel poznali hned v úvodu prohru se Svobodou, ale pak už neprohráli ani jeden zápas a zaslouženě si vybojovali krásné 2.místo z devíti zůčastněných týmů a odnesli si krásný pohár, medaile a věnované 3 míče do týmu.

Za nejlepšího hráče turnaje v našem týmu byl zvolen JIRKA HUDOK, který si odnesl krásný pohár!

1.SVOBODA N.Ú.

2.SOKOL VÍTĚZNÁ

3.RTYNĚ

4.HOSTINNÉ

5.ŽACLÉŘ

6.LÁNOV

7.BÍLÁ TŘEMEŠNÁ

8.ÚPICE

9.KOCBEŘE

PROGRAM MINI:

6/6 ST - od 17,30h trénink

11/6 PO - od 17,30 trénink

13/6 ST - od 17,30 trénink

20/6 ST - od 17,30 trénink

23/6 SO - od UPŘESNÍME - rozlučka s úspěšnou sezonou 2017/2018 na Kateřině

*někteří budou hrát ještě za mladší

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

V sobotu 9.6. sehrála na našem hřišti opět souboj s MFK TRUTNOV DÍVKY, které poprvé porazili senzačně 7:5 i přes to, že o poločase prohrávali 2:4!

V druhém zápase ke všemu senzačně porazili i první FC Vrchlabí 6:1!!!

Dosáhli jsme mety 300 branek!!!

SOKOL VÍTĚZNÁ - MFK TRUTNOV DÍVKY

7:5 (2:4)

Branky: Vašek Tulach 4x, Erik Přiklopil 1x, Eliáš Přiklopil 1x, Jiří Hudok 1x.

SOKOL VÍTĚZNÁ - FC VRCHLABÍ

6:1 (3:1)

Branky: Vašek Tulach 2x, Jiří Hudok 2x, Erik Přiklopil 1x, Eliáš Přiklopil 1x.

Zůčastnili se: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Kuba a Andrejka Hlavatý, Valča a Jindra Žabovi, Tomáš Ježek, David Čepelka, Jiří Hudok.

PROGRAM MLADŠÍCH:

6/6 ST - od 17,30h trénink

9/6 SO - od 9h v Úpici s domácíma a FC Vrchlabí

11/6 PO - od 17,30h trénink

13/6 ST - od 17,30h trénink

16/6 SO - od 11h - ve Vrchlabí s domácíma a s MFK TRUTNOV DÍVKY poslední turnaj sezony 2017/2018

20/6 ST - od 17,30h trénink

23/6 SO - od UPŘESNÍME - rozlučka s úspěšnou sezonou 2017/2018 na Kateřině

STARŠÍ ŽÁCI

v sobotu 2.6. přivítali na našem hřišti FC Poříčí.

V prvním zápase se ještě snažili soupeře překvapit,  ale ve druhém již na soupeře nestačili a zapsali si aspoň čestný gól.

1.SOKOL - POŘÍČÍ

0:5 (0:1)

2.SOKOL - POŘÍČÍ

1:11 (0:8)

PROGRAM ŽÁKŮ:

10/6 NE - od 10h v Podhůří

16/6 SO - od 10h doma poslední zápas sezóny 2017/2018 se Svobodou nad Úpou

MUŽI

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova

7:3 (2:1)

Branky: Robek V. 2, Tichovský 2, Balghouti 2, Černota - Pilný, vlastní, Smola.

Rozhodčí: Seidel.

ŽK: 3:3.

Diváků: 50.

Zasloužené vítězství domácích který soupeře přehráli. Do vedení se dostali již v 6 min z pokutového kopu  a ve 12 min již vedli o dvě  branky poté neproměnili další pokutový kop a několik dalších šancí a tak hosté se díky hlavičce v poslední minutě poločasu dostali na dostřel 2:1. Na začátku druhého poločasu domácí v rozmezí 8 min přidali dalších 5 branek a rozhodli tím o výsledku utkání. Poté domácí polevili a hosté po vlastní brance domácích a proměněném pokutovém kopu snížili na 7:3.

zdroj:https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-2-3-cervna-2018

Zatím co žáci dostali od Poříčí nášup, tak muži ho poslali zas zpět do Poříčí.

Do zápasu se nadále nemohl zúčastnit zraněný David Vrbata a Martin Plch, z pracovních důvodů Svaťa Robek, poslední trestný den si odpikával Lukáš Andrle a na toulkách v Kanadě byl Vilda Ulrychl.

Zůčastnili se: Daniel-Čechovič, Kňourek, Pivoňka, Tichovský, Černota P., Hlavatý, Vrbata R., Belgouthi, Robek V.

Střídali: Špůr a Kobrýn.

Před zápasem nám historie výsledků Poříčí nasvědčovalo, že nás nečeká nic lehkého.

Poříčí však přijelo bez svých pár opor a však první poločas nenasvědčoval, že by Poříčí obdrželo více branek.

Zápas začal pod naší taktovkou, dokud jsme drželi míč na zemi tak hra byla převážně na našich kopačkách.

Již vše odstartoval v 6.minutě gólem z penalty Dan Tichovský a ve 12.minutě na 2:0 zvýšil náš Víťa Robek. Po té jako by se do našich kopaček usnes klid a vše a bohužel potvrdila i neproměnná druhá penalta,  trestem nám přišel gól od Poříčí a snížení na 2:1.

No ani my ani Poříčí však nečekalo, že hned na začátku přijde pro hosty velká sprcha v podobě 5 branek během 8.minut!

Naše hra byla jednoduchá, rychlá, po zemi a tím jsme se dopracovali ke krásné výhře.

Takřka bylo to o tom jen pak už,  kolik jich tam ještě spadne, a však nám již ani nevadila ani ta nepřesnost, soupeř se dostal hlavně v útoku do hry když jsme naši hru otevřeli a dovolili soupeři nejdříve vlastňákem snížit na 7:2 a pak i z penalty na konečných 7:3.

Bohužel v zápase se zranil Dan Tichovský a snad s nim budeme moci počítat hlavně v Žacléři.

PROGRAM MUŽŮ:

7/6 ČT - od 18h trénink

9/6 SO - od 17h doma Bohuslavice

14/6 ČT - od 18h trénink

16/6 SO - od 17h poslední zápas sezóny 2017/2018 v Žacléři a po zápase proběhne v klubovně rozlučka se sezónou.