VÝSLEDKY Z VÍKENDU OD 5.6. AŽ PO ÚTERÝ 8.5.

MINI PŘÍPRAVKA

Má trénink 9.5. od 17,30h a bude hrát ve čtvrtek 10.5. od 17h v Hostinném.

A někteří zas budou nominováni na zápas za mladší přípravku v sobotu 12.5.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Hráli v neděli 6.5. za pěkného počasí v Úpici dvoj zápas s domácíma.

Mohu jen pochválit, fotbal se mi libil, nejstarší se snažili tvořit hru, padlo spousty branke, golman Eliáš pochytal vše co měl a rozehrával dobře, do konce dal hattrick! :)

Zajisté mouchy to mělo, ale vše se dá tréninkama a zápasy odstranit, hlavně všichni drželi pokyny a tím jsme vyhráli oba zápasy.

1.SPARTA ÚPICE - SOKOL VÍTĚZNÁ

2:9 (2:5)

Branky: Erik Přiklopil 4x, Vašek Tulach 4x, Kuba Hlavatý 1x.

2.SPARTA ÚPICE - SOKOL VÍTĚZNÁ

4:8 (2:5)

Branky: Eliáš Přiklopil 3x!, Vašek Tulach 3x, Erik Přiklopil 2x.

Zůčastnili se: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Kuba a Ája Hlavatý, Valča Žabová, Tomáš Ježek, Honza Saska a Vašek Tulach.

Trénink mají ve středu 9.5. od 17,30h pak hrají doma v sobotu 12.5. od 9h.

STARŠÍ ŽÁCI

5.5.v sobotu hráli doma s Kunčicema, první zápas ještě statečně odolávali soupeři, ale ve druhém už vzrostlejší soupeř jasně vyhrál.

Sokol - Kunčice 0:1 a 1:8

A 8.5. v úterý zase hráli doma dohrávku proti Rudníku, bohužel ani s tím to soupeřem je nečekal vůbec lehký boj.

Sokol - Rudník 0:7 a 0:10

A v sobotu 12.5. zajíždí se pokusit překvapit právě zas do Rudníka, kde se utkají od 9h.

MUŽI

Sokol Vítězná - MFK Trutnov C 2:1 (1:1)

Branky: Andrle, Kňourek - Zákravský M.

Rozhodčí: Žák.

ŽK: 2:1.

Diváků: 30.

Konečně, zasloužená výhra, když v 90 vše co mu stálo v cestě prostřelil Filip Kňourek!

Naše hra se zlepšuje čím dál více, jen ta finálka, šance na ,,dva dny", ale co my nedáme, soupeř tedy také hrozil, hlavně ze standartek, ale opět nás zahránila i konstrukce branky.

Důležtý zápas jsme zvládli, pokud chceme pomyšlet o co nejlepší umístění v tabulce.

Bohužel do hry se nezapojil oslavenec Marti Plch (Čambus), který má asi na dýl poradněné stehno, naštěstí už se zotavil Vilda Ulrych a snad už i Saber.

foto zdroj: https://krkonossky.denik.cz/

Za neustálého větru byli domácí v utkání lepším týmem. Do zápasu vtrhli s velkou chutí  a od začátku byli lepší a již v 7 min šli po brance Andrleho do vedení o které přišli ve 23 min kdy hosté Zákravským vyrovnali. Poté se hra vyrovnala a domácí hráče jako celou jarní sezónu opět začala trápit koncovka. V druhém poločase si domácí vytvořili daleko více brankových příležitostí ale ta koncovka ... A tak se mohlo potvrdit pravidlo nedáváš dostaneš, protože hostující hráč po krásné střele z volného kopu prudkou ranou trefili břevno domácí branky. Domácím hráčům ale bojovnost a touha po vítězství přeci jen vyšla když v 90 min po zahraném rohovém kopu se trefil Kňourek a zajistil tím domácím 3 body.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/pozvanka-na-vikendova-utkani-5-6-kvetna-2018

Muži mají tréninky pravidelně úterý a čtvrtek od 18h.

V sobotu 12.5. zajíždí do Dolní Branné, kde se utkají se Strážným od 17h.

TAK NÁM POJEĎTE FANDIT A DRŽTE PĚSTI !!!