WWW.FOTBALUNAS.CZ

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

1:0 (0:0)

19.09.2015 16:30

7.kolo, Královéhradecký  ' Trutnov ' Okresní přebor , 2015-2016



68. T. Vohnout
Sokol Vítězná: J. Daniel - L. Čechovič , O. Pacák , P. Černota , D. Tichovský - M. Kotopulos , V. Robek , T. Vohnout , M. Hlavatý - J. Černota (56. L. Čechovič) , T. Ježek
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší: M. Pich , D. Brát , R. Černý , R. Vasilijev - F. Krátký , M. Studnička , J. Vlček - M. Hoffman

Místo: Vítězná.      Počet diváků: 80.        Rozhodčí: Pelc Michal - .   

Šťastnější Vítězná

V posledním kole musela hrát Vítězná od úvodního hvizdu pouze v deseti, naopak Rtyně se výsledkově začíná trápit a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. 

Sestavy obou týmů a důležité události z utkání připravujeme. 

Rtyňským sřelcům zvlhl střelecký prach

Hosté vstoupili do utkání lépe a svého soupeře na jeho hřišti dokázali po většinu prvního dějství mírně přehrávat. A i přes to, že se dostali do několika vyložených šancí, nedokázali z nich nic vytěžit. Velký podíl na tom měl domácí brankář Daniel, který se blýskl několika výtečnými zákroky. Jinak se v prvním poločase sváděl boj spíše o střed pole a fotbalových momentů jsme vyděli pomálu. Každopádně úvodní tlak domácí Sokol přečkal a tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu. To bylo pro domácí rozhodně příznivější než pro hosty, kteří odcházeli ze hřiště se sklopenými hlavami. 

Tři body vystřelil Vohnout

Ve druhém poločase se karta obrátila a mírně lepší byla naopak domácí Vítězná. Ale narážela na stejný problém, jako v prvním dějství hosté. Fantastický brankář! Seidel předváděl fantastické zákroky a dovaděl střelce domácího celku k šílenství. Jenže rozdíl mezi oběma celky byl ten, že Vítězná dokázala jeden míč do soupeřovi sítě dotlačit. Konkrétně se trefil Tomáš Vohnout, který se prosadil krásnou ranou z hranice šestnáctky. Rtyně se poté ještě snažila poslat utkání alespoň do penaltového rozstřelu, ale skvělého strážce svatyně mezi domácími třemi tyčemi překonat nedokázali a jedou z Pod kostela s prázdnou. 

Ohlasy k zápasu


Trenér domácího celku: Utkání rozhodla jediná branka. Především je to zapříčiněno skvělými zákroky brankářů na obou stranách.
Vedoucí mužstva Rtyně: Je nám líto, že z Vítězné nevezeme žádný bod ale i takový je fotbal.


https://fotbalunas.cz/zapas/55413/


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI



 

 

 
      

   

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY