ZATÍM CO JINDE FOTBALOVÉ JARO 2017 ZAČALO, TAK MY SE JEŠTĚ PŘIPRAVUJEME

1.liga má již za sebou dokonce  4 zápasy  jara, kterou vede Slavia Praha.

2.liga má  za sebou 2 zápasy  jara, kterou vede Sigma Olomouc

3.liga má pouze 1 zápas za sebou, kterou vedou Jirny se 41.body a za níma je Olympia Hradec Králové s 37.body.

Začala také Divize, a ve skupině  C máme dva zástupce z našeho okresu. A to TJ Dvůr  Králové  nad Labem  a MFK Trutnov.

Zatím co Dvůr si na začátek přivezl z Letohradu 2.body za remízu 0:0 a následně výhru na penalty, tak MFK Trutnov si doma poradil s FK Náchodem a porazil jej doma 3:2.

Také začali některé naše krajské  soutěže.

Krajský přebor vede Červený Kostelec s 39.body.

1.A.třídu vede z našeho okresu FC Vrchlabí ,,A" s 36.body a na 7.místě je další tým, který má ,,B" tým u nás v soutěži a to je Sokol Bílá Třemešná ,,A" s 26.body, když si doma po remíze vybojovala 2.body za výhru v penaltách nad Hostinném.

1.B.třída začíná tento víkend 18.3.

No a naše  soutěž  Okresní přebor začíná 1.4.a my hned na úvod  přivítáme doma od Bohuslavice od 16:00 hodin.

My máme 27.bodů a jsme na 4.místě.

Před námi je FC Vrchlábí ,,B", které má stejně bodů a hraje v Žacléři, který má o bod méně než mi a je hned za náma.

FC Poříčí má 26.bodů na 6.místě a hraje v Třemešné, na 7.místě je Strážné s 25.body které hraje doma S FK Mostkem.

Okresní soutěž začíná stejně 1.4., kterou vede Spartak Hajnice

Okresní přebor našich žáků začíná 8.4.

Naši Sokolíci jsou na krásném 3.místě a začínají doma 9.4. od 9:00 hodin doma s Žacléřem a pak si zahrají od 11:30 hod. s Jásnkýma Lázněma.

A nejmenší naděje začínají Okresní přebor mladších přípravek také již 8.4.

Naši nejmenší Sokolíci hrajou 9.4. od 10:00 hodin v Rudníku nejdříve s týme Staré Buky/Pilníkov a pak od 11:00 hodin s domácím Rudníkem.