ZÁVĚR SEZONY 2017/2018

MUŽI

TJ Baník Žacléř A - Sokol Vítězná

3:1 (2:1).

Branky: Pek, Ondráško, Těžký Josef - Robek V.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 0:1.

Diváků: 75

Zůčastnili se: Daniel J.- Čechovič L., Robek S., Pivoňka E., Kňourek F., Tichovský D., Andrle L., Krákora T., Černota P., Ulrych V., Robek V. střídali: Plch M. a Mencl J.

Na zápas se nám nejelo dobře, když máte pocit, že vás v tom nechá 5 hráčů. Do zápasu nastoupili poloranněný srdcaři, kterým děkuji, na hrotu si to odmakal golman Vilda Ulrych a do zápasu se zapojil Honza Mencl, který si přál naposledy zahrát s Víťou Robkem. Bohužel poslední zápas za Vítěznou neodehrál jen král střelcu se s 153 zásahý, ale i kapitán Lukáš Čechovič, který požádal o odchod právě vzhledem k tomu, že bydlí na Mostku hrát blíže k domovu. A bohužel oba brankáři Daniel a Ulrych se nemohou dostatečně věnovat fotbalu.

Zápas s respektem k postavení soupeře jsme začali ne tak špatně, do konce jsme to byly my, kdo vedl 1:0 brankou štírka Víti Robka, ale soupeř po chvilce vyrovnal, ikdyž jsme dobře věděli, že mají rychlé kraje, tak nám zdrhnul po pravé straně Marek a gólu už nezabránil ani Daniel 1:1.

Nedá se říct, že by jsme byly rozhodně hroším soupeřeme, naopak si troufnu říct, že jsme soupeřovi docela dobře zatápěli. Soupeř hrozil hlavně z rohů, a právě z něj když bouhužel po dalších 10.minutách v náběhu se prosadil hlavou domácí střelec Ondračko 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili již o něco otlučenější, ale nic jsme nevzdávali, jen ta finálka, ta nás trápila celé jaro...bohužel, nedáš dostaneš a v 79.minutě opět z rohu se prosadil Těžký a zvýšil tak na konečných 1:3.

To už naším Sokolíkům vzalo tu chuť, pač nebylo kým oživit hru a posledních 10.minut dohráli jen se ctí a s myšlenkou, kdyby tu byly ostatní, jak by to asi dopadlo...je těžké věřit, ale můžete jen doufat, někdo fotbalem žije, někdo se jen baví.

Takže člověka mrzí, že na podzim tým šlapal a jaro jak když smet, ztráta několika bodů a netrénovanost vedla náš tým k umístění 4.místa, za jaro jsem si asi víc nezasloužili, ale říct mi někdo tohle na podzim :( škoda a zas jen škoda :(

Smutný fakt nás nutí hledat nové hráče a proto snad se nám podaří do další sezoný tým doplnit dalšíma dravýma a zkušenýma hráči, kteří mají opravud fotbal rádi. Již teď víme, že se vrací jeden hráč a je v jednání také zdejší známý brankář z Vítězné, kde to už je jen snad papírovou záležitostí. Dále by měli snad být další hráči, kteří se znají a budou snad tvořit všichni silnou a dobrou partu co žijí fotbalem. Trochu jsme doufali, že se vrátí hráči od tud, ale ti nemají zájem a hájí barvy jinde. Ale o posilách a sezoně 2018/2019 až později.

Mrzí mě, že tu jsou kluci ve Vítězné, který umí fotbal, časově jsou na štíru, ale kdo ne a fotbal ve Vítězné jim je jedno. Ke všemu lanaří hráče od tud jinam, tomu říkám Vítězňák hadr. Jaký je rozdíl hrát hned za barákem, špatný hráči tu nejsou, barvy Vítězné hájí kluci ze Dvora, Bělohradu, Pecky a Mostku,...Ke všemu se všichni znají, což pak jim někdo něco udělal? Je to smutný fakt, který asi není jen u nás, hold si to musíme vybojovat vše sami a oni můžou tř.přijít k hotovému...nebo být v klid a hrát tam kde bydlím a mít to za rohem blíž k domovu a vykopat si to s ostatníma a být za ,,hrdinu" ve své obci.

Sestup z 1.B třídy do OP: Rudník, M.Buky

Postup do 1.B třídy: Vrchlabí B

Sestup z OP do 3.třídy: M.Svatoňovice, Bohuslavice

Postup do OP ze 3.třídy: Libeč

Baráž o OP: Mostek A - Lánov (23.6.2018 15.00hod., hřiště Dolní Kalná)

STARŠÍ ŽÁCI

Bohužel poslední zápas žáků ukázal fakt jaký je zájem hráčů o hraní fotbalu za Vítěznou, když se tak 4 hráči ani neomluvili a trenér Ježek musel volat některým, aby vůbec přišli.

Čímž završili sezonu prohrou doma proti Podhůři 2:7 a 1:14 a předposledním místem.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Přípravka odcestovala v sobotu ráno k poslednímu dvojzápasu k lídru do Vrchlabí, kde původně měla hrát ještě s MFK Trutnov dívky, ale ty na konec nemohli a my se poprali 2x jen s domácíma.

První zápas jsme se jevili ospale, s nechutí, ač hned začátek do prvního gólu nasvědčoval vyrovnaný zápas, tak pak bohužel naše nechuť k pohybu nám udělila debakl 1:12, když domácí v prvním zápase na nás postavili tzv.starší a v druhém zápase tzv.mladší, ale ve druhém zápasem jsem dali Valču do branky, která se velmi snažila a do pole šel Erik, který oživil hru.

Střelecky se prosadil hned Jířa Hudok, který zavelel k útoku a tak když soupeř viděl, že vedeme, tak povolal některé hráče tzv.starších zpět, ale zápas jsme už zvládli až do konce, když jsme hlavně zvedli svou aktivitu, že jsme tak nehráli v prvním zápase. Škoda.

V tzv.tabulce jsem skončili teda na krásném 3.místě!!! Když jsme nastříleli celkem 322 gólů!!! Posbírali 90.bodů, když jsme ve 44.zápasech vyhráli 29x!!! 3x remízovali a poznali jen 12x prohru a v tzv.tabulce jsem nechali za námi i větší města.

Hráči si ještě ve středu 20.6. zahrají proti maminkám a v sobotu 23.6. se rozloučí společně se sezonou 2017/2018 na Kateřině.

         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY