ZE ZÁKULISÍ A VÝSLEDKY Z VÍKENDU 8.-10.6.2018

MINI

Jak jsme již psali, Mini završila svou úspěšnou sezonu 2017/2018, kde nejdříve získala na turnaji v hale v Úpici pohár za 2.místo a nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen Eliáš Přiklopil, pak svou sezonu skončila v tzv. tabulce na 1.místě, když poznala jen 2 porážky a nastřílela téměř 300 branek, vše završila krásným 2.místem v Žacléři, kde byl z týmu vybrán nejlepší hráč Jiří Hudok.

Tým byl složen z hráčů ročníku 2011,2012 a 2013.

Zůčastnili se: Daniel Alex 11, Hlavatý Kuba 11, Hudok Jiří 11, Kamil Pavelka jun. 12, Kozár Matěj 12, Masopust Milan 13, Mitták Adám 11, Přiklopil Eliáš 11, Stajer Lukáš 11, Záruba Šimon 11, Žaba Jindra 11, Ondřej Čubič 11, Tomáš Marek 12, Kalenský Lukáš 12, Dominik Cajska 12

To znamená že další sezonu budou za MINI dál reprezentovat ročníky 2012,2013,2014 a tudíž přivítáme rádi nové hráče do tohoto týmu.

Silný ročník 2011 se přesune do mladší přípravky.

A tak jsem se na středeční 6/6 schůzi schodli, že je dobré pokračovat, pokud se tedy přihlásí další ročník 2018/2019 MINI, tak my tým máme. Tým MINI bude trénovat s mladší přípravkou každé pondělí od 17,30h a kdo bude chtít i ve středu, hrací dny by jsme chtěli udržet čtvrtky a po dohodě s  Kamilem Pavelkou se stává tou zotpovědnou osobou za tým. Zajisté počítáme, že mu budou nápomocni i ostatní trenéři a tatínci, pač tato soutěž je dobrá a zábavná pro začínajcí fotbalisty.

Základnou jsou pro ten to tým: Lukáš Kalenský, Kamil Pavelka, Matěj Kozár, Milánek Masopust, Tomáš Marek, Dominik Cajska a doufáme v další nové hráče.

Vedoucím všech přípravek je na dále Jakub Daniel, tak popř.vše neváhejte probrat s ním 773 93 13 03.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravku čeká ještě  poslední dvojzápas ve Vrchlabí v sobotu 16.6. již od 9h.

Vede si také dobře, nastřílela 308 branek a je v tzv.tabulce v horních příčkách.

V předposlendím turnaji v Úpici v sobotu 9.6. nejdříve dobře hráli proti domácím a zaslouženě vyhráli, kde musím tým pochválit všechny za bojovnost, přihrávky, střelbu, prostě se to líbilo, ale co se dělo proti Vrchlabí, to mi do teď hlava nebere. Před zápasem jsme děti upozornili na nasazení a poslušnost, ale vše bylo v niveč, zápal skoro nulový a hra..., škoda, akorát z toho byl zbytečný výprask a smutný závěr soboty.

Tým je jinak složený z ročníků 2008 a mladší, který byl často doplněn hráči z Mini což nadále bude pokračovat.

Zůčastňují se: Hlavatá Andrejka, Ježek Tomáš, Přiklopil Erik, Tulach Václav, Žabová Valinka, Honza Saska, David Čepelka, Bláha Matěj, Matyáš Vidimský + hráči z MINI převážně Eliáš Přiklopil, Jiří Hudok, Kuba Hlavatý a Jindra Žaba a další.

A proto že chceme udržet všechny děti u sportu, fotbalu a v našem týmu, tak zakládáme pro nový ročník 2018/2019 i starší přípravku.

Mladší přípravka by se měla skládat z ročníků 2010 a 2011 a často doplněny hráči z MINI + můžou dívky ročníku 2009.

Základnou by měli být pro ten to tým: Ondřej Čubič, Alex Daniel, Kuba a Ája Hlavatý, Jiří Hudok, Adam Mitták, Eliáš Přiklopil, Lukáš Štajer, Matěj Bláha, Šimon Záruba, Jindra a Valča Žabovi + doplněny hráči z MINI.

Tréninky by byly pondělí a středa od 17,30h, zápasy v neděli ráno.

Trenérem zůstává Jakub Daniel ve spolupráci Petrem Přiklopilem a Petrem Ježkem.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Vzhledem ke končícímu ročníku v mladší přípravce jsme se rozhodli založit novou starší přípravku.

V ní by si měli vybojovat místo v sestavě hráči jako je: David Čepelka, Tomáš Ježek, Filip Král, Matěj Mitták, Erik Přiklopil, Honza Saska, Vašek Tulach, Matyáš Vidimský a zapojovat by se měli i hráči ročníku 2007 vzhledem k tomu, že nebudeme mít mladší žáky, jako je: Denis Holub, Michal Palendal, Dominik Šemora, Tomáš Veselý, Tadeáš Voňka, Jan Zelinka. také by to měli doplňovat hráči z mladší přípravky.

Tréninky by měli být pondělí a středa od 17,30h, zápasy v sobotu ráno.

Trenérem by měl být Ježek Petr s Petrem Přiklopilem a Jakubem Danielem.

STARŠÍ ŽÁCI

Bohužel čeká žáky poslední zápas a za dané situace a přístupu některých nás staví tým starších žáků Sokola k zániku.

Do další sezony nedáme dohromady tým, čimž právě se přesunuje Petr Ježek jako trenér ke starší přípravce.

Pokud by však byl někdo jiného názoru a nápadu, neváhal dát tým do kupy, nebo i jiný tým tř.mladší žáky, mladší dorost či starší dorost, tak neváhejte nás kontaktovat.

Žáci sehráli v neděli 10.6. v Podhůří, kde jim podlehli 8:4 a 5:3.

MUŽI

Čeká poslední zápas sezony 2017/2018.

Muži sehrají přímí souboj o 2.místo v Žacléři v sobotu 16.6. od 17:00 hod.!!!

A to díky výhře v posledním domacím zápase sezony 2017/2018 nad Bohuslavicema.

Do zápasu nemohl nastoupit zraněný Dan Tichovský, který se snad dá do kupy do Žacléře.

V zápase se trefili oba naši střelci, ale že mohlo padnout více branek...Víťa Robek si splnil limit, když ve svém součtu si nastřádal již 150 branek v OP a nyní zatím vede zaslouženě tabulku střelců okresu s 19 přesnými zásahy ve které jej dotírá po tří zápasové pauze Lukáš Andrle s 15 přesnými zásahy. Hlavně ta 15 branka bude ta na kterou nyní bude rád Lukáš vzpomínat, když po levé straně od levé tyče to dal k pravé a míč skončil v brance.

Sokol Vítězná - TJ Jiskra Bohuslavice

2:0 (1:0).

Branky: Robek V., Andrle.

Rozhodčí: Šolc.

ŽK: 0:1.

ČK: 0:1 (Vilám).

Diváků: 40.

I v těchto horkých dnech se stává, že vám zvlhne střelecký prach, tomu jsme byli svědky v dnešním utkání kdy jasně lepší domácí měli velký problém s využíváním svých střeleckých příležitostí a tak hosté odjeli domů s ještě přijatelnou prohrou 2:0.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-9-10-cervna-2018 

Jinak do další sezony se určitě náš tým přihlásí.

Tým bohužel se rozhodl po několika sezonách opustit náš nestárnoucí střelec Víťa Robek a vrátit se blíže k domovu, nadále nevíme jak to bude s ostaníma hráči, ale víme že golman Jakub Daniel končí a golman Viliam Ulrych se chce více věnovat silovému sportu.

Co se týče ostaních hráčů, tak nikdo jiný neprojevil, že by chtěl opustit tým, takže doufáme, že tým se ještě doplní o další zajímavé hráče a hlavně teď bude v hledáčku brankář. Trochu doufáme, že se vrátí do týmu hráči z Vítězné a okolí, již počítáme minimálně s jedním.

A zajisté se cheme opět porvat o pozici lídra soutěže a popř.postup do vyšší soutěže, ale vzhledem k vytížení soukromého času hráčů, to bude v dnešní době náročné, což si myslíme, že dnes má každý neprofesionální tým.

Za zmínku stojí také zápas ze soboty 2/6 kdy jsme přivítali tým Poříčí ho, zápas jsme dovedli k vysoké výhře, ale hlavně bych rád podotkl, že náš zápas navštívili osobnosti fotbalu, jednou z nich je náš Sokol Josef Podrazil a když jsme viděli s jakým elánem nám přišel zazpívat dřívejší týmovou hymnu Sokola, tak nikdo nevěřil, že by mu bylo okolo 90.let!!!

DĚKUJEME PANE PODRAZIL A JSTE VŽDY MEZI NÁMA VÍTÁN

Další osobností byl na zápase pan FRANTIŠEK JÍLEK !!! Tehdejší hráč hráč Sparty, Dukly a Bohemky, který se zájemem sledoval celý zápas. Pan Jílek je dvojnásobný mistr československa s Duklou v roce 1964 a se Spartou v roce 1967 !!!

13.6. oslaví 76 let, a tak vám za celý tým Sokola již teď přejeme ještě mnoho let s pevným zdravím a jste také vždy srdečně u nás vítán.


         

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*

a zveme vás na dobroty

 

 

NAŠI SPONZOŘI 

 

 
      

   

 

I VAŠE REKLAMA MŮŽE BÝT VIDĚT A POMOC

 

SOUPEŘI PRO SEZONU 2018/2019

BANÍK ŽACLÉŘ

 

BANÍK RTYNĚ

  

JÁNSKÉ LÁZNĚ

 

HAJNICE

  

PODHŮŘÍ

 

TRUTNOV ,,C"

 

STRÁŽNÉ

 

VOLANOV

 

POŘÍČÍ

LÁNOV 

LIBEČ

RUDNÍK

MLADÉ BUKY